Skocz do zawartości

localhost


Pablo-GM

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

Ja pierdziele Pablo1517, to ty też jesteś mądry... I powinieneś warna dostać za matoła, ale mam dzisiaj dobry humor. Czemu mu nie pomogłeś tylko powtarzasz za mikiem?

 

@PabloooGM:

localhost to taka jakby domena dla ip 127.0.0.1, który zawsze wskazuje na samego siebie. Aby inni widzieli twoją grę musisz podać ip zewnętrzne o ile posiadasz. Jaki masz internet? Sieć lokalna? TPSA? Nie wszyscy oferują zew. ip.

Wejdź na http://myip.dk i tam wyskoczy ip albo twojego kompa albo twojej sieci lokalnej. Jeżeli pod tym ip inni gracze będą widzieli twoją grę, to jesteś w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

zmienne zazwyczaj jest zewnętrzne. jeżeli jesteś w sieci osiedlowej i poza tobą kilka kompów korzysta z tego samego łącza (jest LAN/WAN), no to nie masz zew. ip, a w sieci wszystkie wasze komputery są widoczne jako to samo ip i zazwyczaj nie zmienne. Neostrady itp. raczej mają zewnętrzne zmienne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Localhost to innaczej baza danych,poczytaj o tym na forach,a ten przykład gówniany poniewaz nie powinno sie podawac IP,mozna podac wtedy innej osoby i ban na nią idzie,ale to tylko moja teoria bo gram w gry mmorpg

 

EDIT:sorki za offtopic ale mam nadzieje ze cos pomogłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Haha,poczytaj troche,local host to baza danych jak robiłem strone to pisało local host i pole wktóre wpisywałem mysql(numer od 1 do 3).(serwer).pl np mysql1.yoyo.pl czyli baza danych!

 

yhm, localhost, czyli host lokalny - to jest miejsce gdzie skrypt ma szukać bazy danych, a ponieważ skrypty np. php wykonują się po stronie serwera, to localhost, czyli 127.0.0.1 to będzie właśnie adres serwera z którego wykonuje się skrypt a na którym jest też baza danych. Gdyby baza była na innym serwerze (ale większośc serwerów nie ma opcji łączenia się z bazą inaczej jak przez localhost), to można by np. na jednym serwerze mieć skrypty w np. php, a na innym bazę danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli nie masz racji -.- nie chrzań jak się nie znasz. Ku**a no ludzie, dlaczego tylko tutaj dostaje furri jak czytam szczytnie i wybitnie debilne wypowiedzi, nie których userów :/ Ja chyba już jestem przewrażliwiony.

 

Localhost to inaczej adres IP 127.0.0.1 oznaczający nic innego jak komp na którym wykonywane są operacje -.- może to być kazdy, twój, mój, bagna itd! A czy twój komp jest bazą danych?! Coś bym ci powiedział ale nie chce warna. Ty nawet nie wiesz czym jest baza danych -.-...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...