Skocz do zawartości

Zablokowane Play 2008


TeoTN

Rekomendowane odpowiedzi

Stąd non-stop się powtarzam: co jeszcze (co jest w miarę realne) można dodać? Mało mam tych podpowiedzi...

I oczywiście, jeżeli ktoś chce dołączyć do tworzenia - zapraszam, PW.

 

PS Premiera PreBety 2 opóźnia się, bo mam problem z systemem logowania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

uatrakcyjnić stronę graficzną systemu

No to trzeba to na Viście odpalić. :D

 

Ja nie czekam na 'premierę' programu - nie ma za bardzo na co.

...

Co poprawić? Te przyciski 'off' widoczne na screenie, są brzydko ucięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma usprawnić pracę ludzi początkujących w Windows oraz uatrakcyjnić stronę graficzną systemu

Szczerze? Jakbym był początkującym, to by mnie to na pewno odrzuciło, z powodu, że jest to strasznie powolne i komputer by zwalniał. No i w ogóle by to nie uatrakcyjniło szaty graficznej, bo szata w Windows XP jest w miarę ładna i można ją bardzo łatwo zmienić nie spowalniając systemu. A jakby to miało uatrakcyjnić szatę graficzną w Vista to już kompletnie nie wiem :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, jakiemu początkującemu w Windows, chciałoby się szukać jakichś bubli z czcionką Visitor i pochylonymi kreseczkami, w których mógłby aż zmienić kolorystykę i się zalogować, jak od początku ma w systemie to samo (tylko, że lepiej :)) + łatwy dostęp do obsługi wszystkich urządzeń i zarządzania softem? :}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie wszystkie funkcje są od ręki - np. Bluetooth Exchange Folder

A i własne plug-iny będzie można pisać, więc funkcjonalność będzie się rozrastać. A bezpieczeństwo??? Nic temu nie zaszkodzi, a od chwili wprowadzenia Play Plug-in Creator, pojawi się Play Guard 2008 - ochrona przed nieautoryzowanymi batami, file_delete, itp.

Dlaczego przed batami??? Bo lada moment uzupełnię funkcjonalność Play z ich pomocą - np. wyłącz komputer.

 

Kolejny chce udowodnic ze Game maker nie tylko jest da gier...

 

Ja tego nie muszę udowadniać - tak już jest, vide SXMS, GMScint i inne DLL'e - to ty mi udowodnij, że to jest nie możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A GMScint??? I inne muzyczne, niezabugowane?

DLLi się nie robi w Game Maker, tylko w innych językach programowania

Czy ja temu zaprzeczyłem??? A pod co je się robi?? Pod GMa - aby rozszerzyć jego funkcjonalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DLL'ami można też określić programy zrobione przy użyciu DLL jako pliki. (Można, ale nie trzeba, zanim znowu ktoś się przyssa :/)

 

EDIT: PreBeta 2 opublikowana: Link

 

Podsumowanie ^^: Ocena 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...