Skocz do zawartości

Skąd wziąć różne grafiki do gry?


Rafalmaker

Rekomendowane odpowiedzi

Kto wie skąd wziąć rożne Obrazki na bohatera i przedmioty????

Skąd Wy To BIERZECIE?? :sp_ike:

Mam program gimp czy z niego da się jakoś coś takiego stworzyć???? :huh: :blink: :huh: :blink:

 

Na litość, ortografia! No i od kiedy każdy wyraz w zdaniu piszemy z dużej litery?

Maximal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak może być byle jaki edytor grafiki.

 

EDIT: Nie jestem na swoim kompie więc nie podam GG ani nic nie zrobie bo to nie mój komputer, nic tu nie mam oprócz painta. AAAh !

 

EDIT2: Jak tak to PW proszę. Ale nie do mnie bo niestety mój przyjacielu nie mam czasu. Przepraszam cię kumplu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bye1: :angry: :angry: :angry: Jak Postać z painta mozna wrzucic na gamemakr bomi sie niechcialo dac? :crying: :crying: :crying: :crying:

Masz Jakiegos Lepszego makera bo ja jak backraund (czy jak to tam sie pisze) dodawałem do roma to moglem tylko kawalek tego tła :crying: :crying:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wy takie fajne postacie rysujecie????

ja nieumiem na kompie rysować w paincie:P

Myslisz ze tak poprostu umie sie rysować albo nie? ćwiczenie czyni mistrza. Poszukaj kursów pixelartu i sie ucz oraz ćwicz jak najwiecej. (czyli staraj sie jak najwięcej samemu rysowac do swoich gier)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi ze bardziej ciesze sie z mojego Puru co robie juz 2 miesiace i ma dziadoska grafike niz cieszylbym sie z gry w rpg maker gdzie powpisywalbym dialogi i mialbym 50x lepsza grafike.

 

A tu sobie zrobilem wlasny "system" misji/dodatkow/pogody.

Z Game Makera jest 50x wieksza satysfakcja.

Wole robic te pare miesiecy niz wejsc powpisywac dialogi i tego samego dnia dac ta gre na GMClan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...