Skocz do zawartości

"Pokonaj swój strach"


Matthew

Rekomendowane odpowiedzi

"Usłyszałem głuchy stukot. Spojrzałem w górę, a z sufitu opadł kurz. Wszedłem na górę po schodach, które przeraźliwie skrzypiały. Dotarłem do ciemnego korytarza. Ściany były oblepione pajęczynami i kurzem. W tym domu od dawna nikt nie mieszkał, ale jednak ma jednego mieszkańca. Stukot nadal dobiegał z góry. Wszedłem po kolejnych schodach. Było teraz tak ciemno, że z trudem się wspiąłem na ostatnie piętro. Tu było jaśniej, gdyż na stoliku stało kilka świec. Stukot dobiegał ze starej szafy. Na klamce szafy był jakiś dziwny znak: coś w kształcie młotka na białym tle. Pod znakiem były jakieś trzy litery, ale były tak zardzewiałe, że nie zdołałem nic odczytać. Wziąłem głęboki oddech i otworzyłem drzwi szafki. Wylazło z niej to, czego najbardziej się bałem, czyli (...). Potknąłem się, ale zdążyłem wyjąć zwój z zaklęciem odwagi. Zacząłem się cofać czytając zaklęcie. Wykrzyknąłem je, a mój najgorszy strach zamienił się w to, co najbardziej lubię, czyli (...). Potem zszedłem na dół i (...)."

 

Dziękuję XD Uzupełnijcie 3 luki wyobrażając, że to wy jesteście tym... gościem.

 

1 luka. Robale! Ueee!

2. woda/lody czekoladowo-bananowe/płyta "Almora Online" XD

3. " zobaczyłem, że płyta Almory została na górze. Wróciłem, pokonałem robale i wziąłem znowu płytę. Ponownie zszedłem na dół, kurczowo trzymając Almorę. Gdy wróciłem do domu i włożyłem płytę do stacji DVD komp mi się zwiesił: wylazły z niego miliony robali. Zeżarły mnie... Happy End :twisted: "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupie. ;/

 

1.Elton John xD

2.Szkocki Dystrybutor Odzieży.

3...kupiłem sobie u niego w promocji dudy wraz ze "szkocką spódnicą" za 29,30+22% vat. Złodzieje!. ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Wątróbka w sosie Prze_As.

2.coca cola , podwójny cheeseburger trzy kawałki pizzy , zapiekanka, hot dog ,cztery gały lodów i na końcu duże: beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeek.

3. było duże beeeeeeeeeeeek które pokonało złego demona a ja wychodząc z domu wypierdzieliłem się o jego latający odkurzacz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Włączony Virtual Boy (łaaa, gdzie jestem, co się stało z moją orientacją?!) w otoczeniu długich, białych glizd (mmm, apetyczne) i groteskowego loga pewnej firmy (czerwono mi). Ja nie chcę wymiotować! xP

2. SNES.

3. ... poszedłem po pada, kartridż, parę przedłużaczy, jakiś ekran i zacząłem grać w jakąś grę, w której nie ma save'ów. xD Jestem już w ostatnim levelu gry, a tu patrzę: Game Over, No continues. Wkurzyłem się i rzuciłem padem, który (ups!) trafił w psychola z nożem. Zmazał się i wyszedł, a ja wziąłem konsolę i inne akcesoria (poza ekranem, mam własny) i poszedłem do domu.

 

Buahahahahaha.

 

PS. Artimal chyba przyjechał z Turcji, skoro ma już teściową... xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...