Skocz do zawartości

xbox 360


Sylwester

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym przegrzaniem to głupoty ludzie gadają tak samo, że PS2 Slim się przegrzewa i jest problem, ja mam slima potrafię na nim grać cały dzień i w ogóle się nie grzeje, więc pewnie to głupie gadanie dotyczy też Xboxów. Ktoś trafił na wadliwą konsolę i pewnie dlatego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Podobno xbox360 i tak dorównuje,jak nie przewyższa grafiką,ps3.

Grafika, grafika, grafika :] Jak ci tak zależy zobacz gameplay'e Uncharted: Drakes Fortune, Heavenly Sword czy nowego Ratcheta, teraz podaj 3 tytuły only X360 na takim samym poziomie. :) (tak, wiem GoW) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do przegrzewania się Xboxa to nie żadne głupoty tylko szczera prawda, kumpel kilka razy wymieniał konsole, 30% z wypuszczonych konsol jest awaryjne, jedynym plusem który to wynagradza jest fakt, że wymiana konsoli na nową nie stanowi problemu, ale kiedy musisz już zmieniać 3-4 egzemplarz to...

 

@Micanser: To tylko jedna gra i to początkowa -.- powiedz mi od kiedy to pierwsze świetne gry wyciskają z konsol ostatnie soki? To jaką graficzke może wygenerować konsola, w połączeniu ze świetnym gameplayem (bo to jest wazniejsze niż jakaś głupia grafika, grafa wystarczy estetyczna, ładna) to się okaże pod koniec żywota naszych genów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do przegrzewania się Xboxa to nie żadne głupoty tylko szczera prawda, kumpel kilka razy wymieniał konsole, 30% z wypuszczonych konsol jest awaryjne, jedynym plusem który to wynagradza jest fakt, że wymiana konsoli na nową nie stanowi problemu, ale kiedy musisz już zmieniać 3-4 egzemplarz to...

 

To w takim razie ta głupota tyczy się tylko PS2 Slim. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zamierzasz kupic ps3 to sobie poczekaj i tak zadnych ciekawych gier na to nie ma. motorstorm to nastepne wyscigi a resistance to nastepna strzelanka. Reszta to jakies przerobki z x-boxa i pctów. Ciekawych tytulow nie ma. Na Xboxie juz masz pare ######stych gier takich jak Gears of War, gierka ktora na sieci jest jedna z najlepszych gier jakie widzialem. Zaniedlugo wyjdzie Halo3, ludzie juz gadaja o Gears of War 2, a Zonda to najlepsze wyscigi jakie kiedykolwiek wyszly na konsole. Zdecydowanie X-box, posiadam i jestem bardzo zadowolony.

Ps3 moglbym kupic nawet jutro ale nie kupie bo tak naprawde to nie ma na ta konsole nic ciekawego. Poczekam, stanieje, wyjda gry ktore beda warte tej konsolii i wtedy kupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zamierzasz kupic ps3 to sobie poczekaj i tak zadnych ciekawych gier na to nie ma. motorstorm to nastepne wyscigi a resistance to nastepna strzelanka. Reszta to jakies przerobki z x-boxa i pctów. Ciekawych tytulow nie ma. Na Xboxie juz masz pare ######stych gier takich jak Gears of War, gierka ktora na sieci jest jedna z najlepszych gier jakie widzialem. Zaniedlugo wyjdzie Halo3, ludzie juz gadaja o Gears of War 2, a Zonda to najlepsze wyscigi jakie kiedykolwiek wyszly na konsole. Zdecydowanie X-box, posiadam i jestem bardzo zadowolony.

Ps3 moglbym kupic nawet jutro ale nie kupie bo tak naprawde to nie ma na ta konsole nic ciekawego. Poczekam, stanieje, wyjda gry ktore beda warte tej konsolii i wtedy kupie.

 

Hahaha, ale argumenty, to to następna strzelanka, to ścigałka, wiesz... ja równie dobrze mogę powiedzieć, że Gears of War to kolejna gra, w której mamy doczynienia z tandetną fabułą, bo znów kosmici atakują ziemie, Halo 3 to kolejna strzelanka, a Zonda to kolejne wyścigi :/

 

Prox, powiedz mi jeszcze jakieś szczególne tytuły które cię kręcą, te które grałeś lub te które wyjdą. Mnie kręci Assasin's Creed, bedzie czymś w rodzaju połączenia God of War i Legend of Zelda, może być ######ste, trzeba czekać aż któryś kolega se kupi xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Wii popieram Pabla. Powiem więcej, jeśli miałbym wybierać między Xboxem, PS3 i Wii, brałbym tę ostatnią. Po prostu imo te całe next-geny wprowadzają tylko rewolucję graficzną i nic poza tym, a Wii ma do zaoferowania swego rodzaju innowację w postaci kontrolera. Przynajmniej wciąż się ruszasz, a nie czekasz, aż ci się tyłek zrośnie z kanapą. ;q

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pełni się zgadzam z Pablo w kwestii osobistego wyboru konsoli.

Zaniedlugo wyjdzie Halo3, ludzie juz gadaja o Gears of War 2, a Zonda to najlepsze wyscigi jakie kiedykolwiek wyszly na konsole.

Halo, Gears of War-dla mnie granie w fps`y itp. na konsoli to w ogóle strata czasu. Są za wolne i mają często te (stfu!)...UŁATWIACZE, które pomagają celować.

Zonda-...pfff...a ja powiem Gran Turismo. ;/

 

Moje zdanie duża część zna. Już nie jestem żadnym tam fanbojem Sony, mimo to i tak uważam PS3 za najlepsze, bo:

-Xbox jest zawodny i ma cienkiego jak barszcz pada.

-Wii jest dla mnie za innowacyjne i mi po prostu do gustu nie przypadło. ;/ No i Nitendo-żal.pl.

 

...no ale już, fanbojstwa nie miało być. :P

...no i PieCe jako maszynka do grania i tak według mnie jest w większości przypadków lepszy. (Choćby do tych fps`ów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Ja miałem Wii, sprzedałem go i nie żałuję. Możecie mnie dotknąć. :) Osobiście wybrałbym X360, bo ma XNA Game Studio. Ciekawe czy Pablo zaraz wyskoczy z tym frameworkiem tworzonym przez nintendo na wzór xna. Niestety coś czuję, że to będzie zwykły lib do C++. Tak czy siak jestem zagorzałym fanem rts'ów i już tylko praktycznie w nie gram (a gram rzadko).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Co do Wii popieram Pabla. Powiem więcej, jeśli miałbym wybierać między Xboxem, PS3 i Wii, brałbym tę ostatnią. Po prostu imo te całe next-geny wprowadzają tylko rewolucję graficzną i nic poza tym, a Wii ma do zaoferowania swego rodzaju innowację w postaci kontrolera. Przynajmniej wciąż się ruszasz, a nie czekasz, aż ci się tyłek zrośnie z kanapą. ;q

 

PS3 również ma żyroskopy w kontrolerze, jak grasz w np. Motor Storma to trzymasz tylko R2 jako gaz i skręcasz wymachując rękoma :P W loco roco na przkład będzie się sterowało tylko za pomoca tego pada, a w metal gear solid 4 możesz się wychylać w ten sposób zza węgła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, ale argumenty, to to następna strzelanka, to ścigałka, wiesz... ja równie dobrze mogę powiedzieć, że Gears of War to kolejna gra, w której mamy doczynienia z tandetną fabułą, bo znów kosmici atakują ziemie, Halo 3 to kolejna strzelanka, a Zonda to kolejne wyścigi :/

Gears of War kolejna strzelanka, sam mnie nie rozsmieszaj, chyba wogole w GoW nie grales i wogole nie wiesz o czym mowisz, lepiej mi powiedz ktora gra przypomina Gears of War, bo taki Resistance moge porownac do FEAR i do CoD itd. Wszystko mi sie rozni tylko tym do czego strzalasz. GoW to totalna nowosc jesli chodzi o strzelanki i totalnie wymiata jesli chodzi o gre na sieci z ludzmi.

 

W pełni się zgadzam z Pablo w kwestii osobistego wyboru konsoli.

 

Halo, Gears of War-dla mnie granie w fps`y itp. na konsoli to w ogóle strata czasu. Są za wolne i mają często te (stfu!)...UŁATWIACZE, które pomagają celować.

Zonda-...pfff...a ja powiem Gran Turismo. ;/

jesli chodzi o GoW czytaj wyzej. ja tam zadnych ulatwiaczy nie widzialem, shotgun, celownik i mieso, mnie tam wiecej nie potrzeba. GoW jest wolniejszy bo to nie jakis shooter gdzie mozesz wybiec, twoje cialo moze polknac serie z karabinu i jakis przelatujacy obok granat i dalej dasz rade zabic 5 gosci wiekszych od ciebie gola piescia. Trzeba czaic dupsko za morkiem i myslec zanim sie cos zrobi.

 

Zagraj w Zonde a potem powiedz Gran Turismo... ktorego zreszta i tak nie ma ani na xboxa ani na PS3 a o tym temat.

 

XBOX rlz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o GoW czytaj wyzej. ja tam zadnych ulatwiaczy nie widzialem, shotgun, celownik i mieso, mnie tam wiecej nie potrzeba. GoW jest wolniejszy bo to nie jakis shooter gdzie mozesz wybiec, twoje cialo moze polknac serie z karabinu i jakis przelatujacy obok granat i dalej dasz rade zabic 5 gosci wiekszych od ciebie gola piescia. Trzeba czaic dupsko za morkiem i myslec zanim sie cos zrobi.

 

Dobra, niech to GoW zostawię w spokoju, bo to nie fps. Weźmy jednak rasowego FPS`a. Akcja MUSI być dużo wolniejsza, bo na padzie sterowanie nie jest w fps`ach tak dobre, jak na PC. Klawiatury i myszy nic lepiej nie zastąpi w tym wypadku. A potem dostajemy takie nowe Halo także na PC, które jest ślamazarne jak żółw. Pograj sobie w ogóle w Tribes: Venegance na PC. Super fabuła, dynamiczna akcja, przemyślany ekwipunek.

 

W każdym razie GoW dla mnie niczym się nie wyróżnia.

 

Kwestia Xbox rlz-Xboxowy pad ma takie pojechane kształty i tak leży w dłoni, że ja podziękuję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Wii jest dla mnie za innowacyjne i mi po prostu do gustu nie przypadło. ;/ No i Nitendo-żal.pl.

...no i PieCe jako maszynka do grania i tak według mnie jest w większości przypadków lepszy. (Choćby do tych fps`ów)

 

Nintendo żal? To firma, która kształtuje cały rynek konsol, ona wprowadza wszelkie innowacje, Sony zawsze ściągało ich pomysły -.-

Piece i strzalanki... nie jeden konsolowiec z analogiem jebnąłby ci headshota zanim bys myszka wycelował w ogóle w jego ciało, juz nie mowie o tym co by było jakby grał na wii mierząc wiimotem w TV, wiem po sobie a konsolowcy od analogów mnie rozumieją.

 

 

GoW to nowość, a to dobre. Kosmici i ziemia, ######sta nowość :] weś mi choć jedną nową ceche strzelanki wymień, ktorą ta gra wprowadza w ten gatunek.

 

PS3 również ma żyroskopy w kontrolerze, jak grasz w np. Motor Storma to trzymasz tylko R2 jako gaz i skręcasz wymachując rękoma

 

Po pierwsze, odgapiony pomysł zaraz po prezentacji kontrolera wii a po 2 i najważniejsze, to tylko wyczuwa kont wychylenia, obracasz padem a nie machasz, czujnika ruchu tam nie ma, machanie na nic ci sie zda.

 

Niestety coś czuję, że to będzie zwykły lib do C++.

Ranmus, nie jeden czuł i wiesz jak miał :P ja się opieram na logice i faktach, nie na przeczuciach, poczekamy zobaczymy.

 

Co do pada Xboxa, Chyba nie grales na X360, bo od Xboxa 1 pady faktycznie to była poracha, ale te nowe w X360 są świetnie wykonane, chociaż jeśli mialbym wybierać pada numero uno to padzik od Gamecuba i od PS1 były najwygodniejsze. Ten od Wii też jest wygodny :P ale to wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy wszyscy g**no wiecie. Nie spierajcie się o to, czy Wii (którego osobiście bym wybrał), czy Xbox 360, czy PS3 jest lepszy. To subiektywne opinie. Jeśli komuś zależy na dających kopa strzelankach, wybierze Xboxa 360 lub PS3, jeśli na nietypowym sterowaniu - Wii, i tak dalej.

Nitendo-żal.pl

Nitendo może i jest żal.pl, ale nie Nintendo. Nintendo to firma, która trzyma się w branży od połowy lat siedemdziesiątych, podczas gdy Sony (faworyt większości Polaków) wyprodukowało swoją pierwszą konsolę w 1994. Gdyby Nintendo było żal.pl, to nie przetrwałoby lat 90. Sony trochę się wzoruje na Nintendo. Argument: SNES - konsola Nintendo, która miała padzik, na którym wzorowało się Sony, robiąc pierwszego PS-a i robi to dalej (popatrzcie na tego pada, a potem na pad z dowolnego Playstation. Do niedowiarków: SNES pochodzi z 1990 roku, Playstation z 1994). Toteż "Sony zawsze ściągało ich pomysły -.-" jest częściowo prawdziwe, można byłoby pokusić się o stwierdzenie "Microsoft też ściągnął ten pomysł".

Więc stwierdzam, że Sony i Microsoft czerpią inspirację ze sprawdzonych źródeł. Czy te dwie wielkie firmy ściągałyby pad od firmy, która jest żal.pl?

(Tak, to wszystko prawda. Poczytajcie angielską wikipedię!)

Osobiście wybrałbym X360, bo ma XNA Game Studio

Jak dobrze usłyszeć wreszcie argument, który nie dotyczy grafiki. :D

Wracając do dyskusji, wybieraj co ci pasi. Tobie, Proxx, polecałbym Xboxa 360, choć zdanie możesz mieć inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty porównujesz konsole z różnych generacji.

Dobrze to wiem, ale chciałem pokazać, że Nintendo nie jest żal.pl, bo w takim przypadku Sony nie wzorowało by się na szajsie, czyż nie? :) Nie porównuję konsol, ale ich pady. Popatrz na ten pad ze SNES-a, a potem na ten z PS-a, to zrozumiesz, o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Nintendo spierdzieliło przy N64, bo ubzdurali sobie, że cartridge na konsolach stacjonarnych mają jeszcze sens w obliczu konkurencji stosującej już napędy cd. Kiedyś kibicowałem N, ale teraz już nie mam faworyta. Żal tylko Segi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piece i strzalanki... nie jeden konsolowiec z analogiem jebnąłby ci headshota zanim bys myszka wycelował w ogóle w jego ciało, juz nie mowie o tym co by było jakby grał na wii mierząc wiimotem w TV, wiem po sobie a konsolowcy od analogów mnie rozumieją.

Jak długo poćwiczy, to tak. Jednak nie zmienia to faktu, że z myszą masz lepszy start i jest ona precyzyjniejsza; pozwala na więcej. (Pomijam tego "filóta" z Wii, bo tu masz rację, ale mi chodziło o klasycznego pada) Ja przynajmniej na padzie w FPSy nie cierpię grać, podobnie jak w RTSy, co na padzie jest w ogóle ekhm... ;/

 

chociaż i tak wole PC. na konsolach są ogólnie słabe RPGi, więc po co to komu? tongue2.gif

Prawda. Na konsole NIE MA fajnych RPG. No może poza jRPG, ale tych ja za bardzo nie lubię.

 

Ja tam jestem za PS3. Wiem, że przeze mnie przemawia dla wielu fanboystwo, ale do Xboxa, ani tym bardziej do Wii nie potrafię się przekonać. Nitendo jest dla mnie "żal.pl", bo nie lubię polityki tej firmy i jej cholernie typowego japońskiego podejścia do rozrywki. A fe!

 

PS.No i nie znoszę Mario. ;D

 

EDIT: Nic nie poradzę "na siebie" i moje zdanie-siłą rzeczy na PS3 i na tego Xboxa masz w większości przypadków gry poważniejsze i mniej "For Fun i dla całej rodziny". :wink: Nie lubię grać z kimś (poza paroma wyjątkami), a tym bardziej z rodziną. Wolę pograć sam kilka godzin w Morrowinda, Gothica czy Wh40kDoW na PC niż grać w jakieś "very funny coś" w kilka osób na Wii. Czasami nawet dobrze się nie nagrasz, bo będą to robili inni. xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już poruszyliście temat "sony ściąga od nintendo" to ja mogę troche wyprostować, PS pojawił się w roku 1994 a N64 w roku 1996 o ile dobrze pamietam, i nawet mimo tego, iż wyszła 2 lata puźniej, sony ściągnęło od niej pomysły, a co mam na myśli? Pierwsze 2 lata, pady do PS'a nie miały analogów :P Pierwszy analog pojawił się w padzie N64 i od tamtej pory Sony zaczęło produkować padziki z analogiem do PS 1 :P. A jak powstał pierwszy Playstation? Sony miało zrobić napęd dla noewj konsoli Nintendo, ninka pokazała im projekt swojej konsoli i wszystko ładnie, potem zrezygnowali z tego na jakiś czas i postanowili zrobić jeszcze N64, Sony perfidnie to wykorzystalo i z oglądnietych projektów zrobili se soniaka :P. Właściwie pod względem bebechów N64 miażdżyło Ps1 na głowę, pozostały tylko 2 elementy, które przewarzyły na tym, że PS wygrał (w europie, w japoii wygrywało N64, a w USA było hmm... można powiedzieć remis, bo raz N64 górą, a zaraz PS, a potem znów na odwrót). Mianowicie, pisanie gier na N64 podobno było strasznie trudne, no i ograniczał ich... nośnik :/.

Wtedy N64 było czymś w rodzaju dzisiejszego PS3, bo było pod względem sprzętu znacznie bardziej zaawansowane (nie licząc nośnika).

 

Hmm... co jeszcze... "Triggery" czyli przyciski R i L reagujące na siłę nacisku (np:im mocniej nacisniesz tym szybciej jedziesz) Pierwszy raz w.... Game Cube :P zaraz potem w innych konsolach dodane.

 

Pierwsza gra w pełni 3D ze swobodnym poruszaniem po 3D świecie?

Super Mario 64

Pierwszy raz wymyślony i użyty System "Lock on" (lockowanie się na wrogach)

The Legend of Zelda: Ocarina of Time :P

Tego jeszcze troche było, tylko nie chce mi się wracać na wiki, dawno o tym czytałem :P

 

Wracając do Topicu, Proxx, wybór konsoli zależy tylko od tego, jakie lubisz gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z xbx360 i ps3 wybrałbym Wii. :) Sam posiadam 2 ostatnie - Peesa Czy i Łii, jestem zadowolony z jednego i z drugiego. Wii daje niesamowity indżojment z gejmpleju, a PS3 ma za sobą serie wielu gier, które lubię (Tekken <3). PS3 pod względem technicznym krooocie przewyższa xbx, choćby dzięki procesorowi <3. (guess who's back)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OffTop: Tekken? A fuu tongue2.gif zagraj se w Soul Calibur, to jest majstersztyk wśród bijatyk, nawet tekken przy tym mięknie tongue2.gif

O kurna! W czymś się zgadzamy! xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

@Pablo: Trudno żeby konsola wydana ponad półtora roku później była gorsza technologicznie ( ... chociaż w sumie N się to udało poprzez czytnik :P). To tak jakbyś porównywał PS2 do Dreamcasta.

 

Wróćmy może do tematu. Wii dla Proxx'a nie jest, bo on lubi akurat gierki typowe dla xbox'a 360 i plejaka 3. Ta druga konsola aktualnie jest nieopłacalna, więc zostaje Xbox 360. Prosty wybór, nie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Wróćmy może do tematu. Wii dla Proxx'a nie jest, bo on lubi akurat gierki typowe dla xbox'a 360 i plejaka 3. Ta druga konsola aktualnie jest nieopłacalna, więc zostaje Xbox 360. Prosty wybór, nie? :)

 

co potwierdza moją opinię, że wii jest pro rodzinne i wychodzi na nie mniej gier pełnych przemocy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Gnysek, nie przeczę. Wii to konsola idealna dla tzw. niedzielnych graczy. A czy to jest wadą czy zaletą, to już zależy od preferencji użytkownika. :)

 

Co do Xboxa 360, to ma kolejnego plusa: Najlepsza obsługa rozgrywek sieciowych. Tutaj popisali się innowacyjnością i sądzę, że gdyby nie oni, to ani Sony ani Nintendo nie kwapiło by się z tym.

 

btw. Czy tylko na mnie żaden z nextgenów nie zrobił dużego wrażenia jeżeli chodzi o oprawę audiowizualną? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mnie takze, żaden nie zrobił.

 

Wii to konsola idealna dla tzw. niedzielnych graczy.

Tak mówią tylko ci prawdziwi nie dzielni gracze, którzy czytaja polską prasę konsolową. (BLEEE)

Ale nie ma sensu wam tego tłumaczyć, bo to jak przekonywać babcie ze radio maryja sux.

Możemy tylko się założyć, że na Wii będzie więcej gier niż na której kolwiek z konsol w historii. ( i nie mówie tutaj o portach czy grach typu Wii Fit)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mówią tylko ci prawdziwi nie dzielni gracze, którzy czytaja polską prasę konsolową. (BLEEE)

Nie czytam żadnej polskiej prasy konsolowej i też podzielam zdanie Ranmusa, jak i także w sprawie oprawy audiowizualnej. ;/ Dla mnie liczą się tylko PS3 i Xbox, ze wskazaniem na PS3 głównie ze względu na tego głupiego pada od Xboxa.

 

Zresztą w Polsce przy wyborze konsol liczy się głównie kwestia finansowa, więc Proxxowi polecam za rozejrzeniem się za jakimś tanim Xboxem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...