Skocz do zawartości

Zablokowane Tura Finałowa #1 - Głosowanie


Maximal

  

32 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo oddajesz swój głos?

    • Micanser
      4
    • Konrad-GM
      12
    • kryniak
      14
    • PsichiX
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Linki do prac:

 

Micanser - http://www.gmclan.org/uploader/863/cario_24.rar

Konrad-GM - https://gmclan.org/up1717_3_CarioBall.html

kryniak - https://gmclan.org/up739_3_cairo4.html

PsichiX - http://www.gmclan.org/up1105_4_cairo4.html

 

Głosujemy. ;)

 

Wyniki

1 miejsce - kryniak 6 + 4 + 3= 13pkt.

2 miejsce - Konrad-GM 4 + 4 + 3 + 5 = 16pkt.

3 miejsce - Micanser 2 + 0 = 2pkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Micanser - zawiodłem się, miałem nadzieję, ze po raz kolejny zostanę powalony na kolana jakąś ciekawą grą. Pomysł nie jest głupi, ale niestety dość kłopotliwe sterowanie. ALe fajna muza w menu.

Konrad-GM - no - ta gra mnie zaskoczyła, pomysł też niesamowicie fajny, ale ze sterowaniem nieco gorzej. Nie wiem, czy sterowanie klawiaturą nie było by lepsze, a myszką obracanie kamery zrobić.

kryniak - tu też nieco przyczepiłbym się do sterowania - przy najwyższym skoku jest problem wycelować w platformy. Ale moim zdaniem właśnie ta gra zasługuje na wygraną, bo po prostu mi sie spodobała. (Mój głos)

PsichiX - e pingwiny mnie zadziobały na śmierć. nie było co oceniać.

 

A co do oceny sędziowskiej... hm... dostanie je Konrad-GM za edytor w ilości 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhm, jak na razie 0 glosów na mnie :/ Widać survival nie cieszy się dużym powodzeniem...

 

@UP: gdy pingwiny są tuż za tobą to biegnij szybciej wciskając spacje. Poza tym można też skakać i strzelać do pingwinów, mi się udało uciec pingwinom właśnie dzięki przyspieszeniu i skakaniu nad nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Micanser- gierka fajna, ale spodziewałem się czygoś znacznie lepszego:)

Konrad-GM-WOW super gra,ale sterowanko (jak bym umiał) poprawiłbym :)

Kryniak-(moj głos) fajna grafika, fajnie zrobiłeś zmiane sprita (normalnego na sprita z granatem), I ogrom mapek <---to dużżży + :)

psiciX-tak sie chwalileś a tu...nawet fajnie wyszło ale te pingwiny :) :) ... wiesz ...

+(gdybym mógł) dałbym dodatkowy punkt Konradowi za pomysł i za wykonanie :) :) :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mimek: chwaliłem się pełną wersją silnika, to co jest w tej grze to specjalnie obcięta wersja, za dużo by mi czasu zeszło na pisanie całego silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Micanser - Myślałem że się lepiej postarasz, no cóż zawiodłem się.

 

+ fajna grafika (szczególnie te platformy)

+ dobry pomysł na połączenie platformówki z grą logiczną.

- trudna, bardzo trudna

- fatalne sterownie

- troche przycichawa muzyka w grze.

- chyba troche krzywe są maski pare razy wkleiłem się w podłoge.

 

Konrad-GM - (głos) jak zagrałem to od razu przypomniała mi się dawna Kula world ahhh tak to moja jedna z ulubionych gier była. Do twojej gry nie mam zastrzeżeń

 

+fajnie się steruje myszką

- wciąga <haha>

 

kryniak - nieźle się spisałeś niestety teoche zabrakło ci do Konrada

 

+ muzyka

+ ciekawe menu

+ nie sux hieroglify

- łatwa

- najgorsza grafika ze wszystkich prezentowanych tu gier

- mało rodzajów duszków.

PsichiX - hmm ciężko było to testować troche się mi cięło ale i tak wymienie pare rzeczy.

 

+ pingwiny haha nie lubie linu[su]xa dlatego przyjemnie mi się w nie strzelało.

+ fajne ukształtowanie terenu

- za drugim razem przeszedłem w niecałą mniute.

- drętwe sterownie

- jakoś cicho było są tam dźwięki.

 

EDIT:

quote Mimek "I ogrom mapek <---to dużżży + smile.gif" Lol 4 levele to ogrom, lol ty chyba niewidziałeś gry micansera albo grasz jak cieć i jej nie przeszedłeś.

EDIT: no tak 5 zapomniałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Micanser- Przyjemnie się gra, tylko nieraz to sterowanie jest denerwujące, ładna muzyka, troche trudne. Ale ogólnie mi się podoba

Konrad-GM- jestem pełen podziwu do tej gry. Bardzo ładne menu, nie wiem co wy chcecie od sterowania, mi sie tam dobrze wszystko steruje. Naprawde, dobra robota!

Kryniak- fajne, ale słabsze od poprzednich. Jakoś tak mi sie dziwnie chodzi. Ale też fajne

PsichiX- Troche nudne. W ogóle cobie nie pograłem, bo zaraz mnie te pingwiny zrzerały.

 

Głos na Konrad-GM! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

glos na kondrada - chociaz gra zdecydowanie za trudna - i tak najlepsza.

gra phisixa to dla mnie tylko fajny engine, rozwalilem wszystkie pingwiny i koniec - nie zafajnie to rozplanowane

kryniak - przyjemna platformowka ale szybko mi sie znudzila

Micanser - spoko wykonane itp. ale dokladnie - poziom trudnosci i sterowanie strasznie psuja zabawe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie paowineien zrobić sterowanie?

 

- chyba troche krzywe są maski pare razy wkleiłem się w podłoge.

Nie wiem jak postać mogła i się zaciąć, bo pltaformy nie mają masek, a maska postaci to 1 pixel http://www.gmclan.org/uploader/863/ssssssssssssssss.jpg tak wyglada mapa w edytorze, postać to zielony malutki kwadracik, podczas poruszania przeskakuje co 2 piksele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kryniak - twoja gra najlepsza! moj glos is for your game!!! <--- no coz chce byc modny :P

Micanser - fajny pomysl lecz nieco gorsze wykonanie. nie zeby to byla gra do d**y wrecz przeciwnie, fajna gra, lecz nie przebije kryniaka choc b. malo brakuje!

Konrad-GM - tak jak poprzednik :D

PsichiX - no coz... moze pomysl fajny ale chamsko troche - pojawiasz sie nawet nie zdazysz sie odwrocic a juz pingwiny srrrrrruuuuuu na ciebie :P powinno byc menu, nawet typu nowa gra, info, wyjscie, i chyba tyle

@guxio: co ci sie podoba? kryniak czy jego gra? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...