Skocz do zawartości

Zablokowane Tura Finałowa #1 - Głosowanie


Maximal

  

32 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo oddajesz swój głos?

    • Micanser
      4
    • Konrad-GM
      12
    • kryniak
      14
    • PsichiX
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Yo Yo !

 

Ja także postanowiłem ocenić gry w tej najsłynniejszej lidze świata, Lidze 24 , która została zrobiona przez Admina Wielkiego na wzór i podobieństwo tego forum. Muszę jednak przyznac że poziom zawodów wywołał u mnie rozczarowanie. Gry mają świetną fabułe, a egzotyczne klimaty, oraz starożytny egipt jest teraz na czasie. Niestety , większość gier posiadała starodawną dwuwymiarową grafiką co wywierało u mnie grymas na twarzy. Najbardziej podobała mi się gra psychica który popisał się trójwymiarową grafiką.

I na NIEgo mój głos.

Jeszcze jedno pytanie: Na forum znalazłem taką gre jak Cairo 3, która miała tematyke identyczną jak temat tego konkursu, a mimo tego nie wystartowała w zawodach ? Nie przeszła kwalifikacji czy jak ? Bo moim zdaniem była całkiem niezła, a jej grafika była coool .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: Liga24 nie została założona przez żadnego z adminów tego forum, a była inicjatywą użytkowników, popartą z czasem przez Ranmusa.

Po drugie: Bo w tym konkursie są brane pod uwagę tylko gry stworzone na konkurs, a nie rok przed nim. Poza tym, autor Cairo 3 nawet nie startuje w Lidze 24 bo jest zbanowany, a na dodatek, ta gra właśnie była inspiracją dla tematu :] .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój głos poleciał do Konrada-GM. Zdecydowanie najciekawsza gra. No i ta Lincolmowa kulka. :)

 

kryniak: Pomysł dobry, ale wkurzał mnie ten dziwny skok misia. No i szkoda, że nie da się przewinąć napisów na początku. ;p

 

Micanser: Masz plusa za ładną grafikę. Pomysł też niczego sobie. Szkoda, że zabawę psuje sterowanie. ;/

 

PsichiX: 3D pełną gębą... ale niezbyt grywalne. :( Najbardziej denerwowało mnie to, że pingwiny tak szybko latały i że nie mogłem zestrzelić tych, które się do mnie przytuliły. ;q

 

Nagrody:

kryniak otrzymuje od Dawidsa 4 pkt. za grafikę i menu.

Konrad-GM otrzymuje ode mnie 5 pkt. za pomysł i wykonanie.

 

 

Prze_As: Daj sobie spokój... Te prowokacje zaczynają robić się nudne. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą recenzje sponsoruje Recycle or die!

Ok, noto sobie dzisiaj meli nie poczytamy. Jadłem dziś sajgonki, wlazłem na windowsa , pościągałem regi z płatnika i stestowałem gry. Największy szacun dla mnie robi konrad gm, gra 3d w 48h. No gratz ;]

Micanser - Rozczarowałeś mnie. Menu zrobiłeś jak starożytny firemark. Dałeś foto z piramidy i napisy narysowane paintem. Gdzie obramowanie?! Dobra, włączyłem gre, i dośc fajnie wygląda, rzut izometryczny , muzyczka i spoko. Niestety szlak mnie trafił gdy dotknołem klawiszy oO... Wzorowałeś sie na pacmanie czy co ? Plansze średnie, mało wyróżniają sie od siebie(a trudne hoho). Dobra gra, dla tego co zaczyna przygode z game makerem, ale ty? myślałem że stać cie na coś lepszego.

Kondrad-GMMenu najlepsze, proste, obramowanie i białe. W tle coś tam sie rusza, muzyczka gra tralalala... Nie miałem czasu na testowanie edytora map, sorry Dałem sobie na nową gre, i strzałki nie działają. Myśle 'wtf?!' , już biore mysz i kuleczka sie porusza. No tak, nie przeczytałem meesage, który znajduje sie u góry. Z powodu, że lubie grać w różne FPS(pozdrawiam campiącego marmota w krzakach ), to mam nieco myszke podkręconą i trudno było na początku. Ale miło, pozbierałem diamenciki , tralalala. Nie mówie całej przygody . Kod platformówki dośc elastyczny, nigdzie sie nie zacina, nic. Dałbym punkt ale nic nie widze zeby łączyło z cairo ... ;]

Kryniak Platformówka ala Mario, biegamy , rzucamy bombami , zbieramy diamenci tralaala. Widocznie upał w egipcie bije rekordy, że nasz misio tak szaleje. Jak na gruncie i w powietrzu. No tak, sterowanie szkaradne, kod nie dopracowany, ale miło sie gra. Menu spox, muzyka tez. Gra średnia

daje 3 punkty za związek z klasyką bigsharka i dużej grywalności :]

Psichex omg, gdzie nasz linconus na pustyni?! jakies go szybko zzeraja pingwiny i koniec gry oO... no comments.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...