Skocz do zawartości

Nasze filmiki o GMCLANIE


Vianom

Rekomendowane odpowiedzi

No więc wklejajmy tutaj NASZE filmiki o GMCLANIE. Ważne żeby były dość śmieszne i na poziomie. Mam też propozycję, można by stworzyć nową ikonkę w FastBarze"Humor" i tam wrzucać co lepsze filmiki. Filmiki polecam robić TUTAJ. :thumbsup:

 

Na początek dodam dwa moje:

-pierwszy

-drugi - chyba gorszy

-trzeci

-Czwarty

-piąty

-Szósty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 279
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności

@Vianom:

Pomyślimy, ale lepiej nie ograniczać się tylko do filmików. :)

 

@mike: Wykrakałeś, bo niedługo będzie zmiana serwera z amerykańskiego na jakiś europejski (szwabski). :]

 

@Supavader: Szczerze mówiąc to... przy twoim uśmiałem się najlepiej. Ten ziomek pasuje do gnyska. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

@Supavader: Bo widzisz, kiedyś Gnysek dawał swoje różne zdjęcia z imprezy, pisał o dziołchach jakby tu jakieś poderwać itd. I ten twój filmik idealnie się wpasował w obraz napalonego współadmina gmclanu. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich użytkowników tego jakże szalonego forum ( w dobrym sensie tego znaczenia). Jednak co to mam tu do przekazania nie będziecie wspominać z uśmiechem na twarzy. Powiem więcej , może to u was wywoływać różne efekty uboczne. Ale zaraz zaraz , najpierw wrócę do początku mej historii. A początek jest taki że chce napisać jedno słowo uznania , bo forum jest świetne : Admin you are extra !!

A teraz moge kontynuoować. Otóż wszedłem w ten temat z nadzieją że robicie filmy w GMie , szkoda że nie widzieliscie mojej miny, pełnej rozczarowania jak dowiedziałem się że to z Gmem nie ma nic wspólnego. Oj musze przyznać że uroniłem kilka łez, a na duszy zrobiło się jakoś ciężko. Ale to nie koniec mych rozczarowań , oj nie koniec. Kolejne mocniejsze ciosy miały dopier nastąpić za kilka chwil: Filmiki są starodawne, nie mają nic wspólnego z najnowszymi trendami. Są anty cool, anty crazy, anty extra. Dodatkowo musze powiedzieć że to wszystko to fotomontaże !! Porównywałem twarze z twarzami w fotogalerii i sie okazało że sie nie zgadzają !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mają nic wspólnego z najnowszymi trendami. Są anty cool, anty crazy, anty extra.

Dobra ziomal,zaprzestań gmatfać o tym trendy,cool,extra,idz lepiej na forum hiphaope.net i tam zaprezentuj swój slang,swój styl,swoją 'coolowość'.

kogoś mi przypominasz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...