Skocz do zawartości

Szukam grafiki do...


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mówi opis tworzę grę podobną (grafika, dźwięk, ogólny gameplay :P) do kultowego F.E.A.R. Otóż gra będzie 2d i wymaga takowej grafiki. Tak się składa, że do rysowania mam dwie lewe ręce :] Potrzebuję postacie (widok w grze jest ustawiony całkowicie z góry jak np. w Almorze) w wymiarach około 32x32. Jak postacie mają wyglądać ? Kto grał w fear'a ten wie a kto nie... hmm w takim razie zarzuce screenami :] http://images.google.pl/images?q=fear+scre...es&ct=title . Można tam ujrzeć: zwykłego żołnierza, soldiera w specialnym kombinezonie lekko-pancernym, robota bojowego, a także ta ukochana "dziefcynke" mordująca każdego napotkanego człowieka. Potrzebuje także background, można już wywnioskować ze screenshotów jaki ma mieć charakter. Hmm jak narazie to tyle :P Szczerze mówiąc wątpię, że komuś będzie chciało się to wszystko rysować, ale poszukać pomocy nigdy nie zaszkodzi :]

 

EDIT: Uh, oh zapomniałem dodać że najlepiej by było gdyby te postacie miały jako-taką animację tzn. przy ruchu - ruch ramion, bądź ruch nóg, żeby nie sunęły jak jakieś widma xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Konrad Hmm co do AI mam jak na razie wiele pomysłów jakby to powiedzieć... na przeniesienie AI do dwu wymiarowej gry, ale jeszcze nie probowałem się za to brać

 

@Proxx zrobiłem już ogólny system poruszania, strzelania, umierania, przewijania, bullet time, bla bla i brakuje mi tylko małych, ale to ważnych efektów/rzeczy urealistyczniających rozgrywkę. Niedługo pewnie zobaczycie w dziale "Pytania początkujących" nowy temat z moimi problemami :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba źle mnie zrozumiałeś proxx :] W sumie to zastanawiałem się czy te problemy (rozrzut wystrzeliwanych pocisków, zmniejszenie głębi obiektu za pomocą kliknięcia odpowiedniego klawisza, różnorakie efekty wizualne) umieścić do zaawansowanego, czy też początkującego działu.

 

EDIT: Pozatym kto powiedział, że szukam kogoś do pomocy na stałe ? Jedynie czego mi potrzeba to grafiki i kilku przykładów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yoda dlatego też umieściłem je w pytaniach dla początkujących :]

 

@Proxx hmm lepsze to niż moje bazgroły, bardziej kwalifikują się do zastosowania ich jako sprita głownej postaci, bo tych żołnierzyków wogole nie przypominaja :] w każdym razie dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...