Skocz do zawartości

Zablokowane Almora - pożegnalne splashe


Ranmus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie pytaj się mnie - jak spotykałem codziennie to może bym rozróżnił bliźniaczo podobne osoby, ale nie teraz :P. Ale jeśli ktoś z was jest na tym screenie zapewne znajduje się i w moim małym fotomontażu ^^. Mogę tylko powiedzieć że ten na samej górze to JavaMan, a ten ostatni zakreślony z prawej to Marrac. Potem jest moja stara postać (wyróżnia się bardziej niż nowa :P) i Mentos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mój was rozwali, ciągle go robie xD

Powiedzcie mi kto tu jest

Chciałbym urealistycznić mój splash tongue2.gif

Ja jestem chyba tym w lewym, dolnym rogu grupki. :)

 

Adster: Ten twój pierwszy splash z shoutboxa jest moim zdaniem lepszy od tych kolejnych.

Możliwe...miał najciekawsze "przesłanie". ;]

zawieszenie_70297.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się najbardziej podoba Proxxa i Ranmusa :D Heheh - ta muzyczka :lol2:

Są świetne :D ale kryniaka też jest extra :)

 

a mój was rozwali, ciągle go robie xD

 

Powiedzcie mi kto tu jest

kkk.jpg

 

Chciałbym urealistycznić mój splash :P

Ten za borkiem po prawej to chyba ja :) Taki sam miałem set i weapon :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi obniżysz ^^?

 

Oto splash-gra

 

KLIK

 

http://www.gmclan.org/up199_4_Almora_1_0.html - z uploadera, chociaż obydwa linki pozwalają na szybki download :P

 

Plik wypakować najlepiej do oddzielnej teczki i odpalic dopiero po wypakowaniu, wszystko ma być tak jak zostało spakowane xD.

Obejrzyjcie creditsy z łaski swojej xD Bo wkoncu troche się napracowalem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

o kuźwa, ale fajnie wyszedł koniec Almory :P btw. gdzie moja kasa za występ w tym że przedstawieniu ?

 

no i mamy temat na turę #31 - ale nie o Almorze, bo tu zwycięzca byłby tylko jeden :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Przyszedł mi pierwszy na myśl, jaka kasa? Czy ja użyłem twojego imienia i nazwiska :P?

 

Niejako tak :P Moja ksywa stała się tak nieodłączną częścią nazwiska, że w szkole na sprawdzianach już się podpisuję jako Piotr 'gnysek' Gnys :P Kilku nauczycieli myślało nawet, że gnysek to moje nazwisko - bo od kolegów począwszy, na dyrektorze skończywszy - wszyscy mi mówią gnysek. Na piotrek przestałem już reagować. No, jeszcze jak te ładniejsze koleżanki piotruś powiedzą, no to wtedy na reakcję czekać nie trzeba :P

 

Co do kiepskiego ubrania - to chyba miałem potem lepszy hełm, ale w Almorę gralem raptem pierwszego dnia przez 3 godziny i tyle. Także mnie nie ubrali - faktycznie taki byłem, jak zawsze skromny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...