Skocz do zawartości

Fallen Kingdom Demo


Yoda

Rekomendowane odpowiedzi

co do 1 punktu to sie nie zgodzę :huh: Ja nawalałem wrogów kilkoma bez problemu - czasem mogą nie walczyc ze względów dystansu do wroga - wystarczy troche nimi ruszyc. Jesli chodzi o 2 punkt - to wiem. Ale zeby sie tego pozbyc musiałbym zastosowac jakis bardziej skomplikowany system omijania przeszkod - a tego niestety nie umiem :( Ta gra ma baaaardzo prościutki silniczek :P Tryb budowania - no cóż ciągle zmieniam ten system i nie moge z nim dojsc do ładu - może wyłączyc te siatkę? I tylko powiekszyc wymogi dystansów? Jak myślicie?

 

Edit:

 

No i jest wersja 0.666 :D Zobaczymy czy będzie z nią tak jak z Almorą (oby nie)

Poprawiłem:

- skale minimapy

- wyswietlanie opisów budynków

- kilka drobnych kosmetycznych błędów w tutorialach

- mozna zapisywac gre! :)

- i pare innych...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Troche nimi ruszyć ? no nie wiem ja pare minut sie z tym siłowałem a później przez 10 minut próbowałem ustawić wszystkie moje jednostki obok siebie i nie udało mi sie ich ustawić. co do omijania przeszkud to gdzieś na stronie gmclanu masz przykład autorstwa most23 - to jest bardzo dobry przykład omijania przeszkód. Gdy najade kursorem na kuźnie to mi pisze że to stajnia.

 

Później dokładnie przetestuje nową wersje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czemu tak u ciebie jest :( Co do kuźni to zapomniłem o niej - ona miałabyc animowana (ten dym) ech... skleroza :D Btw zapomniłaem dopisac ze muze można zmieniac klawiszami 1,2,3 :) Wiem ze jest ten przykład ale znowu nie chce za dużo przykładów wykorzystywać (chce dodac jeszcze mgłę Tymona...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budowanie - good

Chodzenie jednostek - bad

 

Masz nowe zadanie, zrób żeby umieli przejść przez dym z komina, drzewa i kamienie :P No ale nareszcie da się w to normalnie pograć i pobudować. (aha i zrób żeby przy tworzeniu jeźdźca nie klinował sie na pobliskim budynku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm

 

Ciekawa gra, ale nieciekawa grafika. Zwłaszcza domki. Bezmyślnie powstawiane kreski i pokolorowane w 5s. Nie ma też żadnych odgłosów podczas bitwy, które podsyciłyby klimacik :) Przesuwanie mapy za pomocą strzałek jest niewygodne, najlepiej by było gdyby ekran przesuwał się po najechaniu na jedną z jego krawędzi myszką. Postacie poruszają się zbyt szybko nie mówiąc już o ich animacji :P. No, ale nie często widzi się RTS'a w GM, do tego całkiem nieźle wykonanego. Sporo rodzai budynków, w miarę przyzwoita muzyka. Teraz gra mnie nie wciągnęła, ale jeśli nadal będziesz z nią brnął do przodu to może być bardzo dobra i w końcu poświęce jej jakiś dłuższy czas :).

 

Zapomniałem jeszcze dodać o tym, że jednostki można zaznaczyć przeciągając myszką tylko od lewego górnego rogu, do prawego dolnego, a chyba powinno się móc je zaznaczyć z jakiejkolwiek strony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj widzę że jak tylko ja zzrobiłem startegię to zaraz wszyscy się na RTSy rzucili :P - nie mówię tylko o was.. Nie no żartuję - u Maximala już od dawna widzę ten banner Axemarka ... :)

 

A co do grafy - grafik ze mnie taki jak z kaktusa szczoteczka do zębów więc... :D Co tu się spodziewać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj widzę że jak tylko ja zzrobiłem startegię to zaraz wszyscy się na RTSy rzucili - nie mówię tylko o was.. Nie no żartuję - u Maximala już od dawna widzę ten banner Axemarka ...

 

A co do grafy - grafik ze mnie taki jak z kaktusa szczoteczka do zębów więc... Co tu się spodziewać!

World war 2 to też rts (u mnie w sygnie), silnik tej gry już dawno jest ukończony, tylko nie chce mi się leveli budowac XD. Po za tym nie czepiaj sie ze niektórych nie stać na nową szczoteczke do zębów XD Co do twojej grafiki, jakim sposobem ją robisz? Bo chyba nie pixel po pixelu (a radze tak zaczać robić).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i jest wreszcie nowa wersja :P Dodałem nową mapę (bitwa) Trochę spadają na niej fpsy... Poza tym zmieniłem przesuwanie ekranu na myszkę... Dodałem jedną jednsotkę wroga (szaman xD) i zoptymalizowałem nieco kod - jest jeszcze parę zmian których teraz standardowo nie pamiętam - zabieram się juz za robienie kampanii więc update'ów będzie coraz mniej :( I tu pojawia się problem bo ciężko mi będzie testować całą kampanię... może ktoś by chciał ją testować :) ? A więc:

 

Download FK v0.70

 

Enjoy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe przewijanie ekranu niestety do idealnych nie należy - po pierwsze - za szybko. I są błędy w niektórych miejscach ekranu, poza tym jak się rusza myszką za oknem gry to też przewija.

 

Po drugie - nasi rozwalają budynki w ciągu dwóch sekund, a orkowie zazwyczaj zadają obrażenia tylko jednemu z nich. Wygrałem misję w dwie minuty, bo poprowadziłem początkowe cztery jednostki na wioskę orków.

 

Ale ogólnie gra się lepiej, bo ludzie nie zatrzymują się na wszystkim na czym popadnie. Dłużej mi się grać nie chciało.

 

Aha, i trochę wkurza, że cały czas jak wejdę w jakieś menu czy grę zaczyna mi od początku Moonlit Knighta grać :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...