Skocz do zawartości

Fallen Kingdom Demo


Yoda

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Fallen Kingdom

 

Gatunek: RTS

 

Opis: Cóż... gierka RTS. Pierwsza jaką zrobiłem tego typu :) jest to najbardziej podstawowa wersja jaka nadawała sie na demo. Grafika jest beznadziejna i liczę się z tym :D Gra opowiada o królestwie które upadło i zostało zniszczone. Naszym zadaniem (w pełnej wersji ;) ) będzei doprowadzic nasze królestwo na nowo do rozkwitu i zniszczyc wrogów! Będę wrzucal Updaty jak dodam jakas plansze albo cos sie radykalnie zmieni. Pozdrawiam!

 

Download: DOWNLOAD(v.0.70) new,new...

 

Rozmiar pliku: 1413kb

 

Autorzy:

 

Programowanie:
Yoda

Fabuła:
Zasadniczo jeszcze nie ma ale Ja ją robie

Grafika:
Yoda(wstyd sie przyznac :D ), internet

Muzyka, Dźwiek:
internet

Screeny:

screen 1

screen 2

screen 3

screen 4

screen 5

 

Nowe screeny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nawet nawet... poczekam na pełną wersje... ale czy nie zaczynałeś czasami od przykładu bo ten ludzik cos mi się kojarzy... Graiki budynkow nawet ładne... Ten rycerz trochę nie wiem nie pasuje... mógłbyś zrobić też że jakaś tam armia rycerzy jest w jednym obiekcie tylko ilość ich jest napisana obok... coś jak w herosach...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmiar pliku: ok. 1mb

Co to za problem sprawdzić dokładnie? o.O

 

 

Gra ma pare niedociągnięć, małe lecz jednak rzucające się w oczy...

Popraw aby myszką dało się przesuwać obraz po mapie, to nic trudnego...

 

Grafika jest średnia, szkoda ze nie twoja w 100% rating_3.gif

 

Muza nie istnieje

 

Gra sie całkiem fajnie (rating_4.gif), ale mówie ci popraw niedociągnięcia itp a gra będzie bardzo dobra!

 

Dzwieku tez nie ma xD

 

DAJE: rating_4.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za problem sprawdzić dokładnie? o.O

 

Zwykłe lenistwo - nie chciało mi sie(głównie dlatego ze jak juz cały temat napisałem to mi sie karta przez przypadek wyłączyła :jezor: )

 

A co do przesuwania myszką było tak na początku ale miałem problem bo jak najechałem na menu to mnie zrzucało na brzeg ekranu(menu jest wywalone za rooma) i nie chciało mi sie juz kombinowac. Tak czy owak 4* to dużo - nie spodziwałem się! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daje 5/5, z jednego względu.. grafika może nie genialna, muzyki może brak, może kilka niedociągnięć... ale jest to jeden z niewielu RTSów robionych w GMC ;D i za to masz umnie wielkiego plusa! czekam na pełną :P albo chociaż jakiś update.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt mało jest rtsów robionych na GMie. Wogole nawet w innym jezyku na GMclanie jeszcze nie widziałem strategii jakiejś porządnej! Kurde ktoś mi walnął niską ocenę bez uzasadnienia :]

 

Grafika nie genialna

 

hmmm ładnie to ująłeś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katastrofa. Błędy rzucają się w oczy. Ta grafika? Bleeee... w ogóle menu nie estetyczne. 2 gwiazdki.

 

Nie, żartuję, 5 gwiazdek. Za co? Otóż:

+grafika

+RTS!

+estetycznie

+grywalność

+grywalność

+niewiele błędów

-niezbyt mi się menu podoba... niktóre rzeczy źle dopasowane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co dokładnie w menu jest nie tak? Wiem że jest ubogie ale nad lepszym musze pomyslec :) Trocze to tło chyba nie pasuje...

 

EDIT:

Własnie robie taką misję w której bedzie wiecej budynkow i bedzie mozna sobie miasto zbudowac no i moze jakies bandy łotrów beda ją napadac ;) Dam chyba jeszcze dzis Update!

 

EDIT2:

Nowa wersja już jest!!! TU

Dodałem planszę do gry "swobodnej". Uwaga! Nie testowana! Proszę o wyrozumiałosc jezeli bedą jakies błedy bo robiłem ja na szybko, na dzis :). Jakby były jakies problemy piszcie! Poprawie czym prędzej!

 

PS. Ludzie komentujcie,oceniajcie, grajcie! Tyle osób wchodzi a cos nikt nie chce pisac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, że wspomniałeś w poście o mojej pomocy :P.

Grafiki niestety bym nie polecał, ale ogólnie wbrew temu co prezentowało to, co mi przysyłałeś wcześniej jestem pod sporym wrażeniem. Całkiem grywalna, szkoda że zarąbałeś chyba cały system budowy od moich słowian. Ale że ich nie publikowałem nigdzie (bo nie kończyłem), to ci wybaczam ;]. Daję 4 żebyś nie spoczywał na laurach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim języku jest ta gra ? Polsko-angielskim ? hmm... Grafika marna, menu koszmarne i dzwięku... brak. No cóż, ale to dopiero wczesna wersja demo, więc mam nadzieję że wszystko się zmieni bo Fallen Kingdom może być fajną grą :)

 

3*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do systemu budowy - "zgapiłem" tylko pomysł (czyli te miejsca zaznaczone gdzie mona budowac). Bo co do całego systemu budowania to musiałem go zmienic bo w mojej grze nie pasował pod względem kodów i wogóle. W końcu nie od parady nalezysz do działu "współautorzy gry" :] A co do język gry... Wiecie jak to jest polskich znakow nie ma, na angielski mi sie nie chce tłumaczyc no i robie tak główne przyciski po angielsku bo lepiej wyglądają :) A resztę po polsku... nNo coż moze Fulla przetłumaczę na Angola(najprawdopodobniej).

 

Btw szkoda że nie skończyłeś Słowian - fajnie wyglądała ta gierka ;) Mam nadzieje że ja w przeciwieństwie do ciebie zrobie więcej niż Tutorial(zasadnicczo juz zrobiłem) :D

 

Ale ja dużo edytuję... :| Co do dzwięków to chciałem dodac że sa tam dzwięki :P(wiem nieprawdopodobne) Ale tylko 2 więc nawet na nie nie patrzcie. Kiedy walczysz słychac szczęki mieczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka opcja - zapomniałem poprawic bo do testow uzywalem Esc to wychodzenia z gry. Ale do pełnej go wyłączyłem. A Esc miał byc odpowiedzialny za zaniechanie budowy - tylko na ten czas testow dałem zamiast Esc 0! NO i juz nie zmieniłem :) Tak więc - aby zaniechac budowy wciskajcie cyfre 0 !!!

 

Wielki EDIT:

 

Znalazłem błąd w przewijaniu mapy - ta mapa która jest w wolnej grze to nie jest CAŁA mapa. Zaraz poprawie i wrzuce!

 

New Update JESZCZE NOWSZA WERSJA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra nabiera kształtów, jednak nowa wersja przyniosła parę błędów. Po pierwsze error na kliknięciu każdego budynku. W samouczku nie mogę przewijać planszy(?) a w "Wełnej Grze" trudno cokolwiek zbudować. Mimo to gra dalej zapowiada się smakowicie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fallen Kingdom Demo ja jestem za!! Według mnie gra zapowiada się bardzo ciekawie, ale to bardzo ciekawie niema wiele gier tego typu tworzonych, w GM, dlatego masz u mnie + lubię tego typu gry a niestety niema ich tu zbyt dużo o ile wogóle są?. Jednak co do tego Demo jak wspominałem może być ciekawie jeżeli poprawisz grafikę dodasz kilka opcji muzykę oraz kilka dodatków kosmetycznych to będzie :thumbsup: . Powodzenia w tworzeniu i czekam na pełną wersje gry.

 

Moja ocena to : 4 gwiazdki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do grafiki to nie wiem czy będę zmieniał - wymagałoby to dużo pracy a poza tym - gra przybierze na wadze :( . Nad dźwiękami pracuję no i robie jeszcze system rozbudowania przeciwnika. Jak skończę te rzeczy, dorobię grafik i skończę fabułę - to tylko zrobić trza będzie mapy, ''zaprogramować'' misje i bedzie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dłuższej przerwie jest nowa wersja!

 

A w niej m.in.:

- Wróg ma już swoją osadę i sie rozbudowuje (a przynajmniej tak ma byc)

- Dodana minimapa (niestety skala jest zbyt mała i prawie nic nie widac :P ale nie chciało mi sie zmieniac o 0:00 :D )

- Pare zmian w silniku

- Nowa ikona (wow )

- i pare innych...

 

Download ---> https://gmclan.org/up2576_4_Fallen_Kingdom_Demo_0_65.html

 

Ta wersja nie była testowana tak "dłużej" więc mogą wyjśc błędy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada sie ciekawie ale ma pare błędów które przeszkadzają w grze:

1 Czasami mam problemy z przesuwaniem ekranu.

2 Rycerz troche dziwnie chodzi.

3 W samouczku jest pare wyrazów które zamiast polskich liter mają spacje np. mo esz zamiast możesz, ju zamiast już, wybra es zamiast wybrałeś, si zamiast sie, podtawowym zamiast podstawowym, itd.

4 W 2 części samouczka zauważyłem wiele słów które wychodzą poza okienko samouczka a tam ich już nie widać.

5 Błąd przy rozmowie z drwalem: błąd po tym błędzie drwal znika

 

a teraz wracam do gry B)

 

EDIT

 

Zapomniałbym: gdy najedziemy kursorem na budynek to przy nim pokazuje nam sie nazwa budynku i dobrze ale kursor zasłania połowe tej nazwy ;) i gdy zjedziemy kursorem na sam dół ekranu to u góry ekranu pojawia sie sprite kursora ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Gra zapowiada sie ciekawie ale ma pare błędów które przeszkadzają w grze:

1 Czasami mam problemy z przesuwaniem ekranu.

2 Rycerz troche dziwnie chodzi.

3 W samouczku jest pare wyrazów które zamiast polskich liter mają spacje np. mo esz zamiast możesz, ju zamiast już, wybra es zamiast wybrałeś, si zamiast sie, podtawowym zamiast podstawowym, itd.

4 W 2 części samouczka zauważyłem wiele słów które wychodzą poza okienko samouczka a tam ich już nie widać.

5 Błąd przy rozmowie z drwalem: błąd po tym błędzie drwal znika

 

a teraz wracam do gry B)

 

EDIT

 

Zapomniałbym: gdy najedziemy kursorem na budynek to przy nim pokazuje nam sie nazwa budynku i dobrze ale kursor zasłania połowe tej nazwy ;) i gdy zjedziemy kursorem na sam dół ekranu to u góry ekranu pojawia sie sprite kursora ;)

a większego screena nie było ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche pograłem i już mam pare błędów:

1 Nie da sie atakować jednego wroga kilkoma wojownikami może z nim walczyć tylko jeden nasz wojownik to troche przeszkadza bo wtedy jeśli mamy przewage liczebną nad wrogiem to właściwie nic ona nam nie daje

2 Nasi wojownicy wręcz wariują gdy na drodze do celu staje im jakaś przeszkoda biegają w kółko a ominąć przeszkody nie umieją.

3 Gdy nasz wojownik wyjdzie na górę mapy i większą jego część zakrywa ten pasek na którym widać ile mamy surowców to nie można zaznaczyć naszego wojownika.

4 Tryb budowania jest bardzo nie wygodny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...