Skocz do zawartości

Zablokowane Almora - Online - Decydujący UPDATE


Borek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 393
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności

Przypominam post Gnyska o warnach. Tylko bez takich krótkich postów proszę.

 

Btw. może jakiś konkursik na najlepszy splash / komentarz dotyczący Almory? Borkowi już pisałem, że chciałem dla jaj zrobić coś takiego po tym jak założył ten temat i chyba go zrobię przez te ciągłe przerwy. ;) Niech chłopak przynajmniej ma z czego się pośmiać, a nie tylko robi nam te kolejne wersje. :D Właśnie się tego obawiał, że wyjdzie Almora i będzie musiał ciągle nowe wersje robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwazam ,iż Almora jest grą w pełni odpowiadającą moim oczekiwaniom... Mimo tego ,że narazie ujrzałem tylko napisy początkowe i menu... Więc moja wypowiedź o samej grze nie była by na miejscu. Dlatego postanowiłem zdobyć się na komentarz samego menu. Gdy zaczęły się wyswietlać napisy do moich uszu dotarły dźwięki ,które razem połączone stworzyły spójną całość tzw. muzyke. Nadaje ona bardzo że tak się wyraże "fajnego" klimatu. Po chwili czytania moim oczom ukazało się menu z grającą nadal w tle muzyką. To jest wspaniałe! Bardzo piękne menu w dodatku z efektami! Narazie pełen nadzieji czekam aż wkońcu zagram...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh ! Tak nie może być ! Nigdy nie ściągnę tej satanistycznej Evil Wersji 666 !!! Bójcie się Boga, ludzie !

 

Heh, tylko wyjadę na parę dni a tu już się tyle dzieje... Matko, jak to poszło do przodu: poprzednio było 0.5x, a tera już 0.666 !!! Qrcze, a może Borek podpisał pakt z diabłem, żeby dał mu wszechmoc wszelkich umiejętności tworzenia gier, aby Almora była jak najlepsza...? Uojt, mily panie, ale to tylko domysły... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, tylko wyjadę na parę dni a tu już się tyle dzieje... Matko, jak to poszło do przodu: poprzednio było 0.5x, a tera już 0.666 !!! Qrcze, a może Borek podpisał pakt z diabłem, żeby dał mu wszechmoc wszelkich umiejętności tworzenia gier, aby Almora była jak najlepsza...? Uojt, mily panie, ale to tylko domysły...

Lol,przypomnij mi ile masz lat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

666 to liczba człowieka, nie diabła. Tak mówi przynajmniej Bilblia. ;p Poza tym w islamie 666 jest szczęśliwą liczbą. Może przyszedł nam czas zmienić wiarę? ;]

 

Przepraszam za (w sumie) offtopic. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Zostawcie biblię w spokoju :P I tak naprawdę 666 to nie symbol satanistów, ale to tak jak z historią o tym, że bociany jedzą żaby - w sumie to jadaję je jak nie ma już nic lepszego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pitagorejczycy twierdzili, że 6 jest liczbą doskonałą, bo dzieli się i przez 2 i 3, a ponadto jest sumą i ilorazem trzech pierwszych liczb... a jakby tak walnąć ją x3 (bądź 111, jak kto woli :P ) to będzie uberidealna ?? A poza tym to prawdziwą satanistyczną liczbą jest 6666 i określa ona ilość legionów piekielnych, więc Borka o konszachty z diabłem nie można oskarżyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale jestem zawiedziony (podwójnie bo bardzo mi Almora przypadła do gustu).

 

Laguje jak cholera, jak byłem sam (w końcu pierwszy ;p) na serwerze to jeszcze jeszcze 4/5fpsów, ale jak zalogowało się więcej to kompletny lagg, dla pocieszenia powiem że menu chodzi o wiele szybciej.

 

Almora połyka mi w granicach 480MB do 750MB RAM. Pewno Borek sie gdzieś pomyliłeś w skrypcie (brak jakiegoś nawiastu etc. ;p).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

___________________________________________

ERROR in

action number 1

of Step Event

for object Client:

 

Error in code at line 511:

global._npc_hp_max = global.NPC[global.__npc_object,7]

 

at position 35: Unknown variable NPC or array index out of bounds

 

 

Chodząc po deep forest :(.

 

 

Dodatkowo bardzo spadł FPS ..lagg... a mam 2 gb ramu..

 

FPS spada najbardziej w momencie wyświetlania się nazwy miast, itp. Gra działała lepiej na starej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...