Skocz do zawartości

Zablokowane Almora - Online - Decydujący UPDATE


Borek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 393
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ale z łukiem to możesz w grupie startować do znacznie silniejszych potworów, do których normalnie byś nie podszedł z mieczem i tarczą. Nie widziałeś co się wczoraj działo z ogromnym hell spiderem? smile.gif Wystarczy go zwabić w wąskie przejście, przez które nie da rady się przecisnąć, a potem ostrzelać dziada. tongue2.gif

Niestety, ale wtedy to ja jeszcze zdobywałem pierwsze levele. ;p

W sumie niech będą potwory strzelające, ale tylko właśnie w towarzystwie takich wielkich bossów. Mogą być zaprogramowane tak, by krążyły zawsze wkoło bossa i strzelały do tych, którzy są najdalej od niego.

 

Cholernie dobre wieści!!

 

Udało mi się zrobić, że gra ładuje się 3 x szybciej i zabiera na starcie 400 MB ramu. Jak wchodzimy do dungeonów, zwalnia się 100, pakuje 200. Jak wychodzimy zwalnia się 200 pakuje 100, mniej więcej 700 MB zabiera teraz Almora w grze smile.gif

 

Czekajcie na UPDATE!! Będzie mega event!

To i tak cholernie dużo jak na grę 2D ;P Ale lepszy Rydzyk niż nic. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do Borka. Czy w nowym uptade będzie możliwość wykonywania questów? I czy jak mam 256 MB ramu to czy Almora będzie się mocno ciąć? Aa i jeszcze czy będzie możliwość wyrabiania napojów takich jak Life Fluid lub Mana Fluid z roślinek.

A itemy są super :D Ile arrowsów zbroi no i widzę nowe potworki ;)

 

Edit:

Dołączam się do prośby Ranmusa. Borek no właśnie mógłbyś każdemu wyzerować reputacje przez tego buga? Bo prawie każdy ma 5 czerwonych gwiazdek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego nie mogę obejrzeć odpowiedzi?? sory za offtopa ja mam taką liste, a jak naciskam na jakąś odpowiedz, to mi wyskakuje inna strona i pisze "Przepraszamy, niektóre z wymaganych plików zostały utracone. Jeśli zamierzałeś przejrzeć temat, jest prawdopodobne, że został usunięty lub przeniesiony. Proszę wróć i spróbuj ponownie." jeszcze raz sory za offtopa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzilo o to ze fpsy spadaja to przestawilem w managerze zadan priorytet na wysoki (nie czasu rzeczywistego :P) i wszystko chodzilo pieknie.

 

PS. Roznice w zjadaniu pamieci widac kolosalnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhm...zacząłem grać, ale po kilku sekundach wszedłem do lokacji The Forest to po prostu masakra z udziałem fpsów i lagów. ;/

 

ok we have a little problem

Miejmy nadzieję, że "little". ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...