Skocz do zawartości

Zablokowane Almora - Online - Decydujący UPDATE


Borek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 393
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przeciez Borek napisal ze nie bedzie serva do update o 23 czytac nie umiesz?

 

#Down

Z tymi lamentami do Borka :P On o tym decyduje. Jak nie to se jutro pograsz, chyba nie umrzesz bez Almory dzis?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ok. północy wrzucę nową wersję, tylko że będzie trzeba całego klienta na nowo ściągać, bo zrobiłem kompresje grafiki i dźwięków + dodałem special event :)

 

Wersja będzie oznaczona jako v0.65

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to szkoda borkowej grafiki, ślicznej muzy Roba i genialnego Borkowego systemu animacji, którą możnaby w pewnym sensie nazwać szkieletową.

 

@up: Chyba trust miało być, ale "In Boromir we believe" byłoby lepsze xD

miało być trust.. i to miało być nawiązanie do fightclubowskiego In Tyler we trust...

Bless aaaI. Propaganja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ok. północy wrzucę nową wersję, tylko że będzie trzeba całego klienta na nowo ściągać, bo zrobiłem kompresje grafiki i dźwięków + dodałem special event :)

 

Wersja będzie oznaczona jako v0.65

 

Moze wkoncu mi sie uda zobaczyc almore w akcji :S

Dzis pobralem ta nowa wersje , i pisalo cos File loading failed , wchodze na strone patrze , online 30+ osob .

Moze teraz mi sie poszczesci xd

 

Co do wkladu twojego w gre szkoda by bylo marnowac tyle godzin co spedziles na zrobieniu tej gry .. "Tyle" mam na mysli b duzo bo nie mysle zeby sie ktos znalazl i zrobil taka gre w kilka dni ..

 

Mam nadzieje ze ten uptade cos da , a jak nie to nie warto sie poddawac bo pokazales co umiesz na co cie stac i ze jestes wstanie zawsze zrobic lepsza , lepsza i jeszczeraz lepsza gre xD A jak mowiisz ze masz juz pomysl na nowego rpg no to powodzenia .. a ze tak spytam to w gm ten rpg masz zamiar robic czy sie jednak przerzucasz na cos innego ?

 

No ale powodzenia xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak mowiisz ze masz juz pomysl na nowego rpg no to powodzenia .. a ze tak spytam to w gm ten rpg masz zamiar robic czy sie jednak przerzucasz na cos innego ?

 

No ale powodzenia xD

 

Kto powiedział, że to będzie RPG?

To jest tajny projekt :D

 

Albo zrób do ściągnięcia "Data" z ładniejszą graficzką i z gorszą, komu pójdzie lepsza to pójdzie komu nie to zostanie przy kompresowanej :P

 

Zrobie tak, ale jak będzie wszystko w miarę chodzić, bo teraz nie mam czasu na zabawy.

 

A właśnie co z postaciami będą usunięte? A i jeszcze plz proszę usuń to że jak się wciśnie esc to rozłącza bo jestem przyzwyczajony że w gierkach najpierw wyłącza okna skilli i eq a potem pojawia się okno opcji PROSZE USUŃ TOOO!!!!!

 

Zrobione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto powiedział, że to będzie RPG?

To jest tajny projekt :D

 

Omg ja juz mam zwidy , slepota , i to juz w tym wieku ;(

 

Nie wiem czemu ale wydawalo mi sie ze gdzies przeczytalem w twoim poscie ze to rpg XDD

 

A to nic , wazne zeby sie udal ci ten projekt :P

 

To nic czekamy teraz do polnocy , tylko zeby mi poszlo :<

 

Nie wiesz czemu mi wyskakiwalo moze "cannot load file" czy cos ? :P Czy ja jestem az tak nieulomny i nie wiem jak prostej gry wlaczyc .. xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moge sie doczekac :P Almora jest boska a co w niej takiego? :

-Grafika (animacje)

-Dzwięk

-Muzyka

 

 

Nie wiem czemu ale gdy pierwszy raz w to zagralem to tibia sie nudzi jak nic.

 

 

Wszystkie elementy zrobione na 100/100

 

 

Atmosfera gry jest boska mam nadzieje ze sie uda jak nie teraz to potem :)

 

 

Powodzenia~~~

 

 

EDIT: U mnie nie ma zadnych problemow z połączeniem jak u niektórych, wydaje mi sie że wina ich sieci albo kompa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj coś mi się wydaje że to wypali, a i jeszcze z tym ESC to b.dobry pomysł mnie też wkurzało, a raczej byłem niezadowolony z tego że jak naciskam ESC to mnie wywalało to windowsa, ale jak już to poprawiłeś to może być no nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT: U mnie nie ma zadnych problemow z połączeniem jak u niektórych, wydaje mi sie że wina ich sieci albo kompa..

 

A może po prostu masz SZCZĘŚCIE??? ;)

W każdym razie-nie ma co się "jarać". Jak będzie dobrze, to będzie. Jak nie, to nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;(

 

 

 

 

 

Borek..........................................................naprawde mi smutno..........................................................................

..................wierzyłem................................................czeka

ł

em miesiącami (nie pamiętam ile to było) ...........................grałem.............kochałem.....................

 

 

 

 

Jeżeli uważasz że tak będzie lepiej to doceniam to z całego serca.................................Nawet mój ojciec zrozumiał mój ból i życzył jeszcze dziś szczęścia Tobie ............................................

 

Jeżeli to ma być koniec Almory to mam 2 życzenia....................proszę abyś zrobił to dla mnie i całej ekipy fanów Almory.......................................................................Aby nigdy nie zapomnieć tego cuda który sprawiał mi radość jak żadna inna żecz na komputerze ......................................Nakręć film z jak najwięszą ilością szczegółów.......zawierający wszystkie smaczki .....................i..........to za co kochamy tą gre ........................................Abym mógł go chronić i pozwolił mi nigdy nie zapomnieć.....................Potraktuj to jako ostatni hołd , bo widać jak umiera i niewiele jej dni pozostało .......................................mówiłem o 2 rzeczach............................więc ..........................Jeżeli byś wracał do Almory nie zmieniaj nazwy ani grafiki......................................Zachowaj ją dla mnie i innych..........................nazwij ją "Almora-Online 2" bo ten rozdział się kończy...........................nawet jeżeli grafika na przyszłe czasy jej trwania miała by być uboga ...................pozostaw ją .......................i rozleklamuj ją nawet w trakcie trwania jej tworzenia abym mógł przyglądać się jej jak rośnie i rodzi się w bólach ........................podobnie jak z 1 jej odsłoną...................od samego początku z nią..................................nie wiem czy mógłbyś spełnić ostatnie moje życzenie w sumie już 3 ...........................................Ale czy mógł bym zostawić jakiś pewny kontakt................abym mógł pewnie dowiedzieć się o Almorze nawet za kilka lat ??............................

 

 

 

 

Może powiecie że się żale i rozklejam , ale tak jest gdy traci się coś na co patrzyłeś jak się rodzi i rozwija ........................prawie płacze .........................................

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przeczytaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem taki problem jak włączyłem 0.62 że jak wlazłem do opcji to kursor był przesunięty i nie mogłęm zjechac do Back to Main Menu...:)

Heh a co do gry to jeszcze nie grałem ale chyba ściągne tę nową wersję i zagram... Na screenach wygląda bardzo ładnie. A czytając jeszcze te komentarze to...:D Pozdrawiam! I życze powodzenia przy nowym projekcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale powiem Ci Borek, ze Almora ma ten swoj klimat, ktorego nie znajdzie sie w innych grach tego typu. Bylo by grzechem aby zawiesic taki projekt na pare lat (lub nawet z niego zrezygnowac) po tylu godzinach pracy, naprawde ciezkiej pracy. Dlatego jak najbardziej wierze w to, ze najnowszy Update, zacheci cie do kontynuowania tejze wspanialej gry i poprawianie rzeczy juz istniejacych lub tworzenie nowych ciekawych rozwiazan bedzie sprawiac ci przyjemnosc i bedziesz cieszyl sie tym z innymi zapalencami Almory-Online :)

 

Powodzonka zycze i czekam do polnocy na najnowszy Update :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale myśle........................że to konieczność..........................znaczy zawieszenie projektu.....................gml ..................nie jest do tego......................

 

 

 

[/4=size]Jeżeli Borku ominołeś mój post przeczytaj prosze nie pomiń go ;([/size]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...