Skocz do zawartości

Zablokowane Almora - Online v0.60


Borek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administratorzy

A patrzcie gdzie ja byłem:

Podziemia:

https://gmclan.org/up23_5_almora1.html

Dżungla czy coś takiego:

https://gmclan.org/up23_5_almora2.html

I krypty:

https://gmclan.org/up23_5_almora3.html

 

Ciekawe, co jeszcze kryje Almora ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 159
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

AHA to ja chyba cię wiedziałem a tak nie robiąc offtopicu mógł by mi ktoś bardziej opisać te sposób na to że mniej się wgrywa gra bo mnie to denerwuje te wczytywanie uciążliwe a wogóle to jak wychodze z gry to mi błędy wyskakują nie wiem dlaczego :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież to już nie miały być testy ponoć wczoraj po 17[oj po żeby ino ;p] miała być oficjalna gra a nie beta testy ja chce żeby był oficjalny serwer załączony cały czas a nie w godzinach np. od 13 do 21 ja chce se pograć 24h/7dni w tygodniu ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fixed stats to pewnie o to chodzi, że przy wybranu postaci na poczatku np. evil to dostaniesz ten bonus do statów [+siły] a nie masz na poczatku 0 wszystkiego

 

Mam nadzieję że jeśli chodzi o to o czym mówisz to podwyższy staty także już stworzonym postaciom. Jakoś nie widzi mi się wbijac 16 lvl od początku :P

 

Guxio to co dał Gnysek to wersja 0.61 na gear-studio.com masz linka do 0.62.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został oczyszczony ze spamu.

 

Naprawdę nie interesuje nas, ile procent Almory pobrałeś lub ile Ci jeszcze zostało. Mamy w nosie fakt, że Almora wywołuje u Ciebie ślinienie, czy też czekanie na serwer doprowadza Cię do orgazmu. Jeśli chcesz przedstawić jakąś rzetelną opinię na temat gry, droga wolna. Jeśli jednak temat będzie w dalszym ciągu zaśmiecany, polecą warny i zawieszki kont.

 

Przypominam, że dotyczy to również shoutboxa. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z samym włączeniem gry :( W wersji < 0.60 na sprzęcie 2GHz, 256 ramu, grafika 32 MB i pamięć wirtualna 512 MB gra się włączała jakieś niewiele ponad minute. Teraz gra zajmuje ok. 20 MB więcej i gra na tej konfiguracji wczytała ok 1/3 na pasku wczytywania. No to wyłączyłem grę siłą i zwiększyłem pamięć wirtualną do 768. Gra wczytała 3/4. To nic. Wyłączyłem grę i spróbowałem na innym kompie. Lepszy procek, 512 ramu pamięć wirtualna 1024. Gra wczytała ponad 3/4 i pasek prawie się nie przesuwał. Po skompresowaniu grafik JPG wynik był niewiele lepszy, ale gra nadal się nie uruchomiła. Już nie chciałem więcej próbować, bo była godzina 1:30 i chciało mi się spać.

I teraz nie wiem: czy gra jest taka nie optymalna czy to wina GMa. Może mógłbyś zrobić coś z tym, bo wymagania gry są straszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, nadal jest błąd z tym że rzeczy które wypadają czasem nie należą do ciebie :|. Wypadł mi Fireball, zanim zdążyłem zauważyć że jest na czerwono go podniosłem :P. 2 razy przytrafiło mi się to jeszcze ze złotem. Niby nic, ale jednak mam już wpisy w kartotece :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...