Skocz do zawartości

Zablokowane Almora - Online v0.60


Borek

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam często bug ze zlotem... straciłem 3 punkty reputacji, Ale najbardziej denerwują mnie 2 rzeczy, długie ładowanie oraz takie dziwne cos, tam był moment że boromir chyba resetował serwer, zrobił to a potem jak wszedłem to tylko wyjde do lasu tam z prawej, koło sklepu z jedzeniem i odrazu gra zmienia się w pokaz slajdów, a wczesniej tak nie mialem oO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 159
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wyłączyli serwa aha i ja już mam reputation lost bo zabiłem w lasku węża nikogo nie było pustka była i nagle zabiłem go wziołem kase ale było na czerwono i d**a albo musiałem zrobić nowe konto...żebym się zalogował bezsens ale to prawda aha i jak załaczają serw to nie na 2 godzinki tylko na cały dzień :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tylko sobie moge po grac z 40 sekund po czym wywala connection failed... borek zrob cos z tym... :mellow: 2 razy zobaczylem jak ktos napisal i tak urwalo sie polaczenie... Albo glupie jest to ze nieraz wlacze gre chodzi mi wolno fps jest kolo 10 a drugi raz wlacze to fps 28 i zarabiscie chodzi... ale to tylko jak gram offline...

@Up: v0.62

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka rzeczy w grze do bani otóż:

-Trzeba się cholernie namachać żeby zabić jakiegoś na poziomie potworka i na dodatek dodają tyle expa że śmiać się chce

-Rzeczy lecą zdecydowanie za rzadko z potworków (przynajmniej mi: 4 itemy w ciągu 8 godzin grania)

-Te staffy dla magów nie powinny być zależne od Wisdom i Vitality bo na 100% wyjdzie na to że magowie będą mieli więcej HP od wojaków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
A mi coś z portem nie tego. Wpisuję 14801 w port i 83.17.239.227 w ip i wyskakuje błąd, żebym sprawdził na GearStudio porty... ;[

 

14804 ma być, tak jak jest domyślnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś kiedyś w jakimś mmorpg maga z większą ilością HP od woja ? No chyba że Almorka to jakieś pseudo-mmorpg

A kto powiedział że tak musi być ? Borek nie bierze przykładu z innych, on jest oryginalny :) Zresztą on robi swoją grę jak chce :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz tych bugów co podałem wcześniej :P są jeszcze błędy w angielszczyźnie :) np. bussy (busy) , Anty-Cheating (Anti-Cheating) itd. więcej niepamiętam ale jak zagram w Almorę to mnie jeszcze coś w oko zakole :)

PS. na gear-studio.com też jest błąd (Final site comming soon...) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do bugów :P dla mnie jeden i to wielki to źle napisany silnik i pewnie cała gra xD gra zajmuje 44mb (+-) i zjada PONAD 640MB ramu !! innymi słowy tyle ile jest wolnego to ona to zje ! Nie wiem jakim cudem nie wiem w jaki sposób ale to jest niewybaczalny błąd ! drugi problem to długo ładująca się gra ... też nie bardzo wiem jakim cudem ale niech już będzie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

ja myślę, że borek w końcu przejdzie na jakiś inny język niż GML, ale w jeden dzień sie nie nauczy, wiec na pół roku była by przerwa w nowych wersjach Almory - a to dla Borka na pewno zbyt długo, a do tego nie ma pewności, że się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się uruchomić Almore: 512 ram, 2 GB (sic!) pamięci wirtualnej, kompresja plików JPG 20%. Chwile się wczytywała. Po włączeniu wyłączyłem wszystko co było w opcjach. Zauważyłem, że gdy muzyka była włączona gra bardziej przycinała, a gdy ją wyłączyłem tylko czasami przycięło. Gra chodziła bardzo ładnie. Nie miałem kłopotów z serwerem. Nie znalazłem nowych bugów. Jedyne co mi się rzucało w oczy to to że PRAWIE zawsze gdy wypadnie item lub kasa pisze, że to nie należy do mnie i odejmuje mi reputację. Zauważyłem, że w przeciwieństwie do poprzedniej wersji zadaje się więcej obrażeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...