Skocz do zawartości

Zablokowane Almora - Online v0.60


Borek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 1gb ramu + 3gb pamieci wirtualnej a system mi wyskakuje ze jest za malo gdy laduje gre.

A samo granie odpuszcze sobie narazie. Praktycznie jedyne co widzialem to "connection failed" co minute. Na dodatek po kilku takich komunikatach przy logowaniu sie wyskakuje mi ze ta postac jest juz zalogowana ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 159
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To tak. Bugi: po zabiciu "buga" i wzięciu swojej kasy, obnizyli mi poziom respektu

I jeśli chodzi o to wylogowywanie z serwa: Serwer nie ma problemów. To client nawala. podczas komunikatu "Conection coś tam" mozna dalej grać i się gra. wszystko się "rusza" a gracze chodzą. gdy do nich piszę to oni odpowiadają. to znaczy że tak na prawdę to my jesteśmy podłączeni do serwa a client myśli że nie. Po ponownej próbie podłączenia , pisze że mój gracz "już jest użyty w grze" , czyli że ktoś nim gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak. Bugi: po zabiciu "buga" i wzięciu swojej kasy, obnizyli mi poziom respektu

I jeśli chodzi o to wylogowywanie z serwa: Serwer nie ma problemów. To client nawala. podczas komunikatu "Conection coś tam" mozna dalej grać i się gra. wszystko się "rusza" a gracze chodzą. gdy do nich piszę to oni odpowiadają. to znaczy że tak na prawdę to my jesteśmy podłączeni do serwa a client myśli że nie. Po ponownej próbie podłączenia , pisze że mój gracz "już jest użyty w grze" , czyli że ktoś nim gra.

 

 

No tak ale jak mi wyskoczy ten blad to zaraz mnie do menu wywala ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Co minutę pojawia się u mnie connection failed... pomimo tego, ze jeszcze gram i to dość komfortowo, ale potem mnie rozłącza. Do poprawy.

Powinno jak np. w starcrafcie, pauzowac grę i czekać przez np. 5 sekund, czy dotrą jakieś pakiety, jak tak, to wznawia grę, jak nie to see ya!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Borek

To jak robisz poprawkę, to proszę, niech gra się nie włącza na pełnym ekranie, bo mi sie monitor kaszani :P i niech zapisuje ustawienie Full/nie full screen w configu jakimś.

 

ot co chcialem powiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wha! Pobieranie zakończone...

 

Tworzę postać...

 

"Your client version is too old!"

 

WHAT?!?!

 

Nevermind.

 

Nie żebym się czepiał czy coś... ale jak można wypuścić nową wersję na którą czekaliśmy tyle czasu, a sypie się na takim błędzie jakim jest "podłączenie do serwera" (poprawne).

 

Wgrywam patch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiazanie problemu z braku pamiecia:

Ustawilem kompresje JPEG wszytkich plikow w folderze Data na 25%. Teraz EXE zamiast ladowad 14 MB laduje tylko 4 MB. Widac troche gorsza grafike ale lepiej to niz grac wcale.

 

Jakim programem zrobić to szybko i za jednym zamachem? Bo nie chce mi sie każdego pliku oddzielnie otwierać i zapisywać.

 

 

[EDIT] Już znalazłem, bardzo pomocny okazał się IrfanView. Tutorial jak szybko kompresować pliki: http://www.aparaty.webstrefa.pl/irfanview2.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...