Skocz do zawartości

Pan Fikuśny


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ej ludzie to jego pierwsza gra! lepiej popatrzcie jakie byly wasze pierwsze gry o ile takie byly! (cos dziewny zbieg okolicznosci, wszyscy dawali 5, przyszedl dziadekkleofas, dal 3 i wszyscy ssrrruuu 3,3,3,3,3... tylko co poniektorzy nie biora przykladu z w/w uzytkownika i dali Markowi.S 5,4 gwiazdki... <_<

czyli jednym zdaniem: cos mi tu smierdzi i to na pewno nie jestem ja! :P

 

Krytykow nie obchodzi czy to jest pierwsza gra czy 20 czy 30 .. krytycy to krytycy .. Oceniaja jak sami uważają nie patrzac na jakies inne rzeczy , typu historia gry , proby stworzenia itp.

Gra sama w sobie fajna i ciekawa .. 4/5 bo na 5 to wg mnie zasluguje tu jak narazie z tego co widzialem z 2-4 gry . Pozdro :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@UP

Ja pierwszy raz swoją gre zamieściłem po ok 5 latach zabawy w game makerze ;-0 potem co prawda wrzucalem jakies starocie.. (takie po 4 latach zabawy;-] ).. Ale to jest najlepsze z mozliwych podejsc, robienie gier ambitnych, po co wrzucac w net gre nad ktora spedzilo sie np. tydzien? Jesli robi sie jedna gre kilka miesiecy (nie mowiąc o latach) - i wtedy się ją wyda - to wtedy gra jest zauwazana i doceniana, a satysfakcja całkiem sympatyczna ;-) i coś czuje że pan fikuśny będzie doceniony. widać że nie robisz jej na odp*****.. a każda poświęcona nad grą godzina na koniec wychodzi ;-) powodzeniska

Bless ya.

sorry za bezczelnego i chamskiego offtopika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lord Vayaa, godziny spędzone nad GM nic tutaj nie mają. Jak umie się logicznie myśleć, zna się angielski i umie się posługiwać dokumentacją, to można siedzieć nad GM nawet 5 minut dziennie i znasz go bardzo dobrze, bo w sumie to jedyne umiejętności jakie trzeba posiadać przy robieniu gier w Game Maker jak się założy, że masz grafikę, muzykę, etc. ;p .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Postanowiłem wznowić projekt Pan Fikuśny ^^

postaram się u aktualizować i ulepszyć kod gry

w miarę możliwości dodam też nowe moby i różne urozmaicenia

Z pomysłami do gier u mnie nie najlepiej, a więc proszę was o pomoc..

napiszcie co by pasowało do gry i co chcieli byście w niej zobaczyć

proszę też powymyślajcie jakieś bonusy i inne różne bajery

a ja postaram się zamieścić je w swojej grze...

 

Następnym wielkim problemem dla mnie ( wręcz nie nawiedzę ) jest tworzenie roomów, w tym też proszę was o pomoc

postaram sie w jak najszybszym czasie zamieścić program pozwalający wam na kreacje i edycje roomów,

które potem możecie z uploadować i pochwalić się nimi w temacie. Oczywiście autorów 3-5 najlepiej wyglądających roomów wyróżnię w CREDITSACH jako pomoc w kreacji gry. ;)

 

Acha i jeszcze jedna bardzo ważna sprawa.

Nie jestem najlepszym grafikiem i plastykiem, brakuje mi również pomysłów na wygląd potworków.

w tym też proszę o pomoc. Zamieście jakieś wasze propozycję mobów :)

 

Za wszystkie propozycję i grafiki będę bardzo wdzięczny. :)

Pozdrawiam Marek.:whip:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...