Skocz do zawartości

Pan Fikuśny


Rekomendowane odpowiedzi

panie kleofasie,

ja wcale nie mam do pana zalu i nie obwiniam pana o to nagle stawianie troj, ja tylko stwierdzam fakt, iz chyba wszyscy na tym forum maja szacunek do pana nadzwyczaj wielki. jesli to zabrzmialo obrazliwie - bardzo przepraszam, nie mialem zamiaru pana obrazic.

 

No jakże to tak publicznie stwierdzać fakt szacunku do mnie, to przecież namawia mnie do grzechu pychy!

 

@Jaklub: Zależy jak na to patrzeć. Od czasu do czasu lubię sobie pograć w gry nawet z jedną gwiazdką - o ile nie są przeróbkami przykładów. Przy ocenianiu zwracam uwagę na każdy aspekt a nie na to czy mi się podoba czy nie i jak fajnie na screenie wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

@Jaklub: Zależy jak na to patrzeć. Od czasu do czasu lubię sobie pograć w gry nawet z jedną gwiazdką - o ile nie są przeróbkami przykładów. Przy ocenianiu zwracam uwagę na każdy aspekt a nie na to czy mi się podoba czy nie i jak fajnie na screenie wygląda.

No ja też tak oceniam, ale po prostu chciałem zwrócić uwagę na to, że niektórzy osobnicy oceniają screena i opis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się falę uruchamia? Bo nie mogę.

 

A gra jest nuuudnaaaa. Wciągnęła mnie z kodami (Wiem, co na kompie mam, więc popatrzyłem w GRAFA), ale wpisałem jeden i przeszedłem do TWO LEVEL. Nudna. 3 starsy.

Ciekawe jaka będzie twoja gra... Każdy potrafi krytykowac a ciśniecie tu badziewia(nie każdy) jakieś przerobione przykłady i czekacie na 3 gwiazdki. Marek się napracował przy grze a tu co niektórzy piszą że nudne...przecież to tylko demo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się falę uruchamia? Bo nie mogę.

 

A gra jest nuuudnaaaa. Wciągnęła mnie z kodami (Wiem, co na kompie mam, więc popatrzyłem w GRAFA), ale wpisałem jeden i przeszedłem do TWO LEVEL. Nudna. 3 starsy.

 

Cyber psie nie widziałem żadnej twojej gry ocenionej wyżej niż 0.5/10 co nawet nie daje jednej gwiazdki <_<

Czepiasz się że gra jest nudna, a doceń engine gry, doceń to że jak mówi lowrider sporo się nad nią napracowałem i nie przerabiałem cudzych przykładów jak między innymi TY wszystko od początku do końca sam składałem. Weź pod uwagę że to jest moja pierwsza gra i może być trochę nie udana, czego nie można powiedzieć o twoich. Jak wcześniej wspomniałem wszystkie twoje koszmarne gry ocenione poniżej 1 gwiazdki.

Co do fali to była w starszych nie oficjalnych wersjach, tu tego nie ma.

 

"wciągnęła mnie z kodami" to znaczy że nawet tak prostej gierki bez kodów nie potrafisz przejść :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, Cyberdog chyba już nic w tym temacie nie napisze, jak zobaczy co na niego piszecie :P .

 

Gra jest fajniusia, grafika nawet ładna, ale przy mojej to jest świetna :P (piszę tak, bo w grach typu Call of Duty jest trochę lepsza), więc 5/5 (za grafę oczywiście :P ) . 1 planszy nawet nie przeszedłem, bo mi się nie chciało xD . Fajna platformówka, grywalna. Patrząc na MAGI to nie powinienem ci dawać 5 gwiazdek, ale napisanie takiej gry jest bardzo nudne (wiem, bo moja najlepsza gra to Catch the Clown :) ), pracochłonne i męczące, a więc 5 gwiazdek. Czekam na wersję pełną.

 

Pozdrawiam,

Misztrzunio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafika-4/5

Muzyka-ekhm...1/5

Dźwięk-3/5

Grywalność-3/5

 

Razem-3/5

 

Tobie w sumie taryfy ulgowej nie powinienem dawać i tak też jest. :) Znam Twoje umiejętności i przewyższają one moje zapewne dość wyraźnie. (ale może to ja jestem taki samokrytyczny ;P )

 

...dobra robota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dostane wersję bez dźwięków to ocenie. A bardzo bym se chcial zagrac w tego fikusa.

a później się skarżą że się ich czepiam.

a co do tematu:

Za gre daje ci 4 gwiazdki,dobry engine,ładna grafika

Ale za to jak jesteś pomocny na forum i ile razy mnie pomogłeś stwierdzam że nie pokazałeś tu 100% swoich możliwości.

=]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jaka będzie twoja gra... Każdy potrafi krytykowac a ciśniecie tu badziewia(nie każdy) jakieś przerobione przykłady i czekacie na 3 gwiazdki. Marek się napracował przy grze a tu co niektórzy piszą że nudne...przecież to tylko demo.

czego się czepiasz? to konstruktywna krytyka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz myślę że może lepiej było by jej nie wstawiać skoro wam się aż tak nie podob

To tak jak byś chciał popełnić samobójstwo lub zabić nauczyciela za czwórkę z matmy. :P Lepiej kończ projekt i postaraj się tak, byśmy wracali do twojej gry jak szaleńcy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewny zbieg okolicznosci, wszyscy dawali 5, przyszedl dziadekkleofas, dal 3 i wszyscy ssrrruuu 3,3,3,3,3...

Też to zauważyłem, ale już od dawna jest to praktykowane (coś w stylu (Tibji XD) "za mundurem panny sznurem")

 

Co do gry:

 

Grafika: Powyżej oczekiwań (5)

Muzyka: Troll (1)

Grywalność: Powyżej oczekiwań (5)

Jakość/cena: Wybitna (6) (cena = za darmo, więc...)

Ogólnie: (5+5+1+6)/4=17/4=4,25 czyli Zadowalająca (4) gra

 

PS. Jaklub, fajny avatar :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czepiajcie się innych użytkowników tego, że dają złe oceny, oni mają może inny gust od tych, którym gra się podoba. To tak jakby ktoś mówił drugiemu - "wnerwiają mnie twoje posty, w których dajesz dobrą ocenę tej grze" xD żal.pl

 

Sorry za offtop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocena nie jest najważniejsza, tylko jej uargumentowanie. Po co komu post w stylu "daje 3/5", skoro nie wiadomo dlaczego użytkownik wystawił taką ocenę? Ja nie wystawiłem oceny tylko powiedziałem co sądzę o grze bo to jest chyba najważniejsze. Gra nie przypadła mi do gustu, bo jakoś nie zachwyciła mnie czymś ciekawym (prócz uderzania łapą, ale wspomniałem już, że podoba mi się ten pomysł), do tego są tylko 2 plansze. Wiem, że to demo, ale jak bym mógł inaczej ocenić, miałbym już zakładać z góry jaka będzie gra? Może zamiast 2 planszy w pełnej wersji były by 3. Nie wiem tego, dlatego moja opinia na temat gry, opiera się na tym co się w niej aktualnie znajduje, a nie co będzie.

 

Pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czepiajcie się innych użytkowników tego, że dają złe oceny, oni mają może inny gust od tych, którym gra się podoba. To tak jakby ktoś mówił drugiemu - "wnerwiają mnie twoje posty, w których dajesz dobrą ocenę tej grze" xD żal.pl

 

To jest tak ktoś uwielbia gry typu Fifa idt. czego ja w życiu bym nie dotkną, a do strzelanek ma wstręt zaś ja lubię gry w których mam celownik na środku ekrany i biegam i rozwalam szwabów ( ET ). Więc proszę nie oceniajcie gry według tego w jakie gry gracie tylko po wkładzie pracy, enginie, grafice, estetyczności i muzyce. Co do muzyki to jest nagrana z reklamy ery gadu gadu i w wszelaki sposób nie można "tego trzeszczenia" (a właściwie to koleś pisze sms-y na telefonie) usunąć. Jeżeli ma się w miarę normalnie ustawione głośniki to to aż tak nie przeszkadza,wybrałem ten dzwięk bo moim zdaniem fantastycznie pasuje do klimatu gierki. Chyba lepsze to niż miał bym wstawić muzykę z GM-a albo co gorsza wstawić jakąś MP-trójkę ważącą ok 6 mb :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku nie chodzi o muzykę że mi się nie podoba ale gm po barku źródła dźwięku wywala mi brak odp. Gra jest superaśna :thumbsup: ale wystarczyło zerknąć do folderu grafa obejrzeć plik demko... :twisted:

Ogólnie gra spoko ale znalazłem dwa bugi. Pierwszy fala nie działa a drugi w ostatnim poziomie dema jak się źe skoczy i wypadnie poza ekran to już nic trzeba brać nowa gra.

 

5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...