Skocz do zawartości

Zablokowane Final Stage #1!


Maximal

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga, uwaga!

Pierwsze globalne podsumowanie Ligi 24 - Final Stage #1!

Do wygrania gra na PC - Bet on Soldier! (fundatorem nagrody jest dziadekkleofas)

 

Jak zdobyć tego nieziemskiego shootera i otrzymać niezwykle zaszczytny tytuł Final Stage #1 Winner? :3

 

W sumie bardzo prosto.

 

W najbliższym czasie rozegrane zostaną 3 tury Ligi 24. Za każdą z nich, oprócz punktów za miejsce na podium będzie można otrzymać premię od Jury. W skład tegoż "żyri" wchodzą: dziadekkleofas, gnysek, ja, oraz jeszcze jedna osoba, której tożsamość poznacie już niedługo. ;] Premiowe punkty można otrzymać w trzech kategoriach: oryginalność, grywalność i związek z tematem. Następnie odbędzie się tura finałowa, w której otrzymać można więcej punktów niż zwykle. Na koniec sprawdzamy, kto w rankingu zajmuje pierwsze miejsce i wysyłamy mu nagrodę. :)

 

Właśnie wystartowała Tura #28. Zachęcam do udziału, bo warto. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy jeśli wezme z internetu texture terenu to czy będę mógł ją wykorzystać, czy musze sam ją stworzyć??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastąpiły dwie drobne zmiany. ;]

Po pierwsze, premiowe punkty (2-5 pkt.) można teraz otrzymać za cokolwiek (np. za efekty specjalne), a nie tylko w trzech kategoriach.

Po drugie, aby zostać zwycięzcą i otrzymać nagrodę, oprócz zdobycia wystarczającej ilości pkt. trzeba wziąć udział w Turze Finałowej! Inaczej nagroda zostanie przyznana innej osobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Po co napisałeś to dwa razy?

2. JAK przekażesz nagrodę? KTO za nią zapłaci? I (w przypadku gdy odpowiedź na poprzednie pytanie będzie brzmiała: "Nikt nie płaci") CZY to jest legalne?

 

1. Bo może miał taką ochotę?

 

2a. Nie przekaże. On ją przeteleportuje do ciebie. W ogóle to ja jako sponsor zajmuję się wysyłką.

2b. Płaci za to ja.

2c. Nie, dlatego musimy być ostrożni i uważni, żeby nikt nie zobaczył konkursu. ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
I tak oto po długich bojach zwycięzcą pierwszego podsumowania Ligi 24 zostaje...
Micanser!!!

Huraa!!! =D *wrzask podnieconego tłumu*

Gratulujemy i życzymy miłej zabawy przy Bet on Soldier. :)


Przypominam, że punkty nie ulegają wyzerowaniu, więc kto ostatnio nabił sobie ich sporo, ma większe szanse na zwycięstwo w kolejnym podsumowaniu. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...