Skocz do zawartości

Zablokowane Tytuł pewnego managera na Amigę


kalis

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie: kiedyś na Amigę był taki manager piłki nożnej, gdzie dookoła menu były kwadraty z różnymi akcjami i się naciskało na losuj i to się tak przemieszczało i losowało różne akcje. Wiem, że namieszałem ( :P ), ale nie wiem jak to opisać. :P Byłbym wdzięczny za nazwę, jakby ktoś skumał, o co mi chodzi. :)

 

Doliczyłem się około 30 błędów (oczywiście je poprawiłem). Następnym razem będę dawał ostrzeżenia.

Patrysław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EEEEEEEEEE???????????? Co ty dajesz Firemark? Jemu chyba chodziło tylko o tytuł gry, a nie jak zrobić to rozwiązanie w GM :P

 

Potem FIREMARK napisał posta, zawierającego jakże ważną dla wszystkich informację odnoszącą się do tego posta Marmota:

 

hm?sorry

Ja zaraz nerwicy dostanę! Piszcie z sensem, bo będą ostrzeżenia leciały!

Patrysław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doliczyłem się około 30 błędów (oczywiście je poprawiłem). Następnym razem będę dawał ostrzeżenia.

Patrysław

 

lol xD Ludzie piszta normalnie! Żeby każdy Polak się doczytać mógł! :D

 

Taaa... Przyganiał kocioł garnkowi. :) "Polak" piszemy z dużej... :D

Patrysław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie na temat ale Patrysław kochany odczep się od naszych pościków :).My tu nauczamy nowych programistów niezłych sztuczek w humorze a ty nam tego nie pozwalasz :).Mam racje nie?

 

A my moderaotrzy nauczamy polskiej mowy drogi Firemarku - 6 blędów ortograficznych w czym napisaleś nick Patryslawa przez male ' P ' ...

 

Małe "p"? Masz szczęście, że Sadam pierwszy to podpatrzył, FIREMARK, bo bym zadusił... Chyba założę jakiś temat z najczęściej łamanymi zasadami polszczyzny na tym forum, żeby się ludzie uczyli.

Patrysław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol xD Ludzie piszta normalnie! Żeby każdy Polak się doczytać mógł! :D

 

Taaa... Przyganiał kocioł garnkowi. :) "Polak" piszemy z dużej... :D

Patrysław

 

Te, moderator! :) Pierdółek sie nie czepiać proszem! :P Miałem nagły zanik pamięci ortografi i gramatyki wywołany parą z herbaty :P A zresztą - napisałem chyba lepiej niż pan Kalis :0 Licze na 5+ xD

 

No i przecież napisałem "Polak" z dużej - to chyba widać w quote :)

 

Tak - jak poprawiłem. :D Oczywiście, że napisałeś lepiej niż kalis, ale nie czepiaj sie jego, jeśli sam robisz błędy. Gdyby to był przecinek, to rozumiem, ale "Polak" małą? Obrażasz sam siebie! :)

Patrysław

 

KOŃCZYĆ Z TYM OFF-TOPEM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochany p..Patrsyławie.Nie będę z tobą przeprowadzał konwersjacji,ale pamiętaj,będę albo ja musiał albo ty przyzwyczaić ;).Jestem "Revolutionary of grammar".Dziękuje za przeczytanie wiadomości :)

więc tak...kto zna ten tytuł panowie?

--

Jeżeli będzie tu 0 błędów to poprosze mi usunąć te ostrzeżenie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, doigraliście się... Ja, fakt jestem leniwy i czasem mam już dość waszych offtopów i gadania od rzeczy, co zresztą robicie teraz. Ile razy można gadać o tej dysleksji itp, ona nakłada obowiązek a nie przywilej, zapamiętajcie to sobie!!! Posypały się ostrzeżenia (w sumie 3), bo widze że inni Modzi mają niezłą cierpliwość i chyba chce im sie nawet Was straszyć ostrzeżeniami. Teraz jak ktoś będzie gadał pierdoły albo coś o tym, że ma dysleksje, dostanie bana na pare dni, na przemyślenie tego, co napisał.

 

BTW Chyba nikt nie zna tego tytuły więc CLOSED, a jak ktoś ma jakieś wrzuty to na PM prosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...