Skocz do zawartości

Zablokowane Tura #27


Maximal

Rekomendowane odpowiedzi

kurde, jednak nie zdążę :P tutaj jest coś co powinno być rogalem, ale nie jest bo dopiero teraz zorientowałem się, że kod jest do kitu. bym musiał zacząć od nowa, a nie chce mi się tak więc rezygnuje z tury :P

 

Konrad-GM ma już jak dla mnie zagwarantowane zwycięstwo - wygląda to jak rogal i prawie zachowuje się jak rogal, bo NPCe nie poruszają się równoczeście z naszą postacią. w typowych rogalach wygląda to tak, że my robimy ruch to one dopiero też, a tutaj chodzą kiedy sobie chcą. ale i tak ładnie ci to wyszło, nawet jeśli robiłeś to w GM i miałeś sporo ułatwień ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LionX: Fajny pomysł... ale to nie rogal :blink:

Przeczytałem to co pisze w wikipedi i nie znalazłem jakiś głównych przeciwwskazani dlaczego moja gra by nie mogła być zaliczona do gatunku Roguelike z tego co przeczytałem to nie ma ściśle ustalonych warunków co do tego gatunku poza tym pragnę zauważyć Konrad-GM że my tworzymy Roguelike a nie Rogue

Poza tym czy jest czy nie o wszystkim zadecydują organizatorzy ligi 24 ^^ w najgorszym wypadku moja gra nie będzie dopuszczona do udziału w 27 turze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...