Skocz do zawartości

Krol


PRT

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczne tak jest to Demo gry.Wiec ma bardzo malo funkcji :D.To moja pierwsza "powazna" gra , wiec bugi moga wystepowac. Konkretnie chodzi o gre strategiczna "Krol".Narazie do dyspozycji 5 budynkow.Hmm. ciezko o niej pisac :P.Zreszta sami zobaczcie jest w zalączniku :] Heh chwila zuce na serwer i dam lin k bo zajmuje za duzo :D

 

Gra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra król Jest słaba. Oceniam ją na 2/6

 

Argh... Podaj chociaż minusy, co? :/

 

Edit:

 

A co do giery w sumie jest średnia. Jest kilka denerwujących bugów np. jak koleś np. rąbie drzewa to już nie można nic innego robić (np. brać żarcie czy cuś). Mogłaby być funkcja żeby kolesie caly czas chodziły do roboty a nie co chwila trzeba klikać :/ Grafika całkiem ładna. Podoba mi się. Animacje - nie ma animacji chodzenia ludzików :D Ogdłosy ujdą w tłoku. Nie jest źle, popracuj a wyjdzie niezła gra. 3/6

 

Ps. Gra czasami mi wraca do menu. Bug czy ograniczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może skupię się na razie na bugach gry:

 

- naprawdę liczne błędy w helpie;

- konieczność ciągłego klikania, aby wysłać robotnika do kamieniołomów itp.;

- wiele bugów grafice;

- nagłe wyłączanie do menu;

- po kliknięciu na 'autorzy' włącza się nowa gra;

- brak informacji o ilości surowców potrzebnych do budowy podczas rozgrywki (trzeba włączać helpa - info powinno pojawiać się po najechaniu na ikonkę danego budynku).

 

Jednym słowem: jest dużo do poprawiania. Czekam z oceną na bardziej dopracowana wersję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Argh... Podaj chociaż minusy, co? :/

Juz podaje:

1.Mała interakcja(nawet nie da sie wybrac gdzie zbudowac dany budynek)

2.Co chwile trzeba klikać żeby ludzik wykonał daną czynność

3.Grafika taka sobie

4.STraaaaaaasznie nudna(brak grywalności)

5. Nie najlepsze dźwięki

6.liczne błędy w helpie

7.Chleba można miec ile sie chce (bez ograniczen?!)

itd.

Po prostu: Mi się nie podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

:D Gra jest fajna. Ciekawie wykonana. Grafika jest ciekawa. A teraz to co ja bym poprawił :

- Jak Ranma_man wspomniał, usuń tą pauze (strasznie mnie denerwuje) i zastosuj jakiś taimer.

- Daj więcej budynków.

- Powiększ plansze.

- Daj kilka ludzików któży by sobie chodzili po mieście(wsi :P )

- Jakaś muzyczka myśle że sie pojawi

- Popraw żut isometryczny (tak mi sie wydaje że jest isometryczny)

 

Ogólnie gra jest bardzo fajna. Czekam na kolejne demo :D. Tak trzymaj :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Za.pl i Friko.pl są beeznadziejne. Obrazki można przetrzymywać na Imageshark czy jak to się tam nazywało. Za.pl i Friko.pl są takie, że nie możesz dawać plików ZIP, RAR i EXE :P . Pozatym ktoś z forums.gamemaker.nl daje miejsce na różne rzeczy. Ma sygnaturę z takim wielkim granatowym obrazkiem reklamującym jego stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwer z PHP? Chociażby Lycos, 111mb lub 100webspace. Ja mogę się poszczycić: dwoma kontami na lycos (2x50mb), jednym kontem na piwko (1x200mb), jednym kontem na 111mb (1x111mb) oraz kontem sponsorowanym na Gual. Najlepsze jest of course sponsorowane, ale poza nim to tylko Lycos mi się podoba. Mimo powolnego wgrywania na FTP i zakazem hotlinkowania, serwer jest stabilny i poza reklamami i zakazem hotlinkowania nic do niego nie mam. Na 111mb czasami nie wchodzą co większe pliki (nigdy tego nie mogę zrozumieć, mimo iż nie ma limitów). Piwko, wiadomo. Powolne i plik max. 2mb. 100webspace nie testowałem, ale po tym co o nim słyszałem, to wolę nawet nie próbować. DHost, wg. ma beznadziejną metodę przyznawania kont. Oto co dostałem, jak zakładałem konto na nim:

Your site is not allowed.

Polish is not european language.

Dlatego nie polecam Dhostu, mimo iż tak dobrze się o nim mówi. Ma często awarie, a admini, naprawdę są dziwni.

 

Co do gry król.

Kiedy będzie się dało ją ściągnąć :P ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...