Skocz do zawartości

Przygody Glutexa :)


Anaconda

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie jest to klon Mario, tym bardziej nie dokładny :P Klonem Mario jest np. Mario Forever, skaczesz tam Mariem, pokonujesz podobnych przeciwników itd. itp :P

Zaraz powiesz że gra jest podobna do Mario, a która platformówka nie jest?

A wogóle to ściągnąłeś demo? Z tego wynika, że o tej grze Anacondy, nic nie wiesz.

Zgadzam się, zgadzam się w 100 procentach!

Aha - nie może powstać dokładny klon Mario :)

Nie może? Przecież to jest możliwe :P Najbardziej podobną grą do Mario jest Giana's sisters czy jakoś tak :P Podmieniono tam tylko potwory i postacie, reszta jest dokładnie taka sama jak w Mario :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzięki Anaconda za linka. Na serio nie mogłem znaleść sprawnego. Gierka jest super :thumbsup: . Dobrze to wykombinowałeś :thumbsup: .A co do minigierek to daj kilka. Gierka będzie ciekawsza i nie będzie się tak szybko nudzić :). Może jako minigierke daj jakieś wyścigi glutów :D .

 

Wykryłem jeden błąd w grze który trzeba poprawić. Podczas zamieniania sie z chomika w Glutexa zablokowałem sie na ścianie, po prostu Glutex wbił mi sie w ściane. Daj jakieś 'Mask' do postaci, to powinno rozwiązać problem :) . Życze ci powodzenia przy pracy nad tą grą, trzymaj tak dalej :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Może naprawdę w tym temacie nie powinno się już odpisywać, ale sądzę, że Anaconda powinien kontynuować tę produkcję. Myślę, że gra jest dość dobra jak na platformówkę.

Jest w niej kilka ciekawych pomysłów (mam na swoim kompie nadal najnowszą wersję, której tutaj chyba nie ma). Przyjemnie mi się w nią grało, i co jakiś czas do niej wracam.

 

Anaconda powinien spróbować ją dokończyć, bowiem to naprwdę dobra produkcja.

 

Edit. Nie jestem forumowym noobem i umiem patrzeć na datę, dlatego dałem na początku posta specjalną treść ,,przepraszającą".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:boxed: :boxed: :boxed:

No nie.... niektórym to się naprawde nudzi.... :P Ty Predator napewno masz nowszą wersję - bo tu jest demko gdzieś z 6 planszami, a ty masz z 9 + bossem czy jakoś tak =] Może dokończę ją - pomyślę nad tym...

 

EDIT: Poprawka - nie dokończe. Straciłem wszystkie pliki gmd :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...