Skocz do zawartości

Zablokowane Tura #25 - Głosowanie


Maximal

  

27 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo oddajesz swój głos?

    • miki77
      0
    • Supavader
      2
    • guxio
      4
    • ToMoEX
      0
    • lolek
      9
    • Zychu
      4
    • Jabol
      7
    • Solmis
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

W sumie niski poziom chłopaki niski, ja bym dopuścił do głosowania maksymalnie 3 gry. Punkt dostanie lolek, bo jego gra miała chyba najwięcej opcji (chyba, że więcej nie odkryłem w innych :P).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zonk!

 

Ja proponuję zamknąć ligę, wyczyścić cały uploader i puścić gruntowny format na dysku serwera GMclanu. Bo jeśli ten poziom inteligencji i umiejętności się utrzyma to naprawdę szkoda mi czasu spędzonego nad tą stroną.

 

Gratuluję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Zonk!

 

Ja proponuję zamknąć ligę, wyczyścić cały uploader i puścić gruntowny format na dysku serwera GMclanu. Bo jeśli ten poziom inteligencji i umiejętności się utrzyma to naprawdę szkoda mi czasu spędzonego nad tą stroną.

 

Gratuluję.

 

Może nie przesadzajmy, ale fakt, poziom głupoty i wulgarności u niektórych skomasował się do tego stopnia, że zatarła im się granica dobrego żartu i przyzwoitości. Może to było zabawne za pierwszym, góra drugim razem - ale teraz jest to już nudne a wręcz denerwujące i frustrujące. Dajecie zły przykład. Myślę, że od następnej edycji ligi takie gry będą od razu usuwane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie przesadzajmy, ale fakt, poziom głupoty i wulgarności u niektórych skomasował się do tego stopnia, że zatarła im się granica dobrego żartu i przyzwoitości. Może to było zabawne za pierwszym, góra drugim razem - ale teraz jest to już nudne a wręcz denerwujące i frustrujące. Dajecie zły przykład. Myślę, że od następnej edycji ligi takie gry będą od razu usuwane.

 

Tak czy siak zapomniałem napisać że to ostania gra z seri Kurw*! Kurw*!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solmis:

Widzisz, jak to jest, gdy się daje link w emocie. ;]

 

Proxx:

Czyli poprostu mam zagłosować na najlpsza gre?
https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=4334

 

A czemu ich tak mało?
Zapytaj się uczestników Ligi. :3

 

I po co robicie te całe ligi jak mówicie że koczowaty poziom?
Eee? xD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na lolka daje. A pozatym się spóźniłem i co to hack n slash??O_o

 

i tu widać ,,porządną" ocenę orientującego się w temacie... Oceniasz a nawet nie wiesz za co głównie ocena ma być, nie dziwie się że gm-owa scena nie jest w najlepszym stanie. Twórcy gier którzy nie znają gier gatunków...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...