Skocz do zawartości

Zablokowane Tura #25


Maximal

Rekomendowane odpowiedzi

hmm a ja nie rozumiem..

ma być taki typowy RPGowy H&S? czy chodzi po prostu o rozpierduche i siekanie mieczem? ;p bo nie wiem czy sie kwalifikuje..

EDIT.

Dobra nie truje dupy.. w sumie napewno sie nie kwalifikuje ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Widze ;-)

Ale mimo wszystko to nie wygląda mi na Hack and slasha ;p :

http://img441.imageshack.us/my.php?image=backyardju4.jpg

 

pewnie dzisiaj nie skoncze ale jak cos to wrzuce, najwyzej nie do konkursu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To miał być hack'n'slach, a nie byle jaka nawalanka! Hack'n'slach to coś jak proste rpg w którym się głównie walczy. A jak narazie nie widze aby cokolwiek się do tego zaliczało. Gdyby przynajmniej w waszych grach można było zdobywać lepsze uzbrojenie. Moim zdaniem jak narazie żadna gra nie powinna być w głosowaniu, to tak jakby tematem była strategia, a wszyscy dali by pacmana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie wszyscy wiedzą, na czym polega idea hack'n'slasha. A przecież wystarczyło wpisać hasło w Wikipedii...

Hack and slash lub hack'n'slash (z angielskiego hack - rąbać i slash - Ciąć, siekać) - termin stosowany jako nazwa gatunku gier komputerowych, lub stylu grania w RPG opierających się na zabijaniu potworów, zdobywaniu doświadczenia i rozbudowywaniu statystyk postaci, z niemal całkowitym lub dużym pominięciem wątku fabularnego.

Tak ja napisał Micanser: pierwsza lepsza gra, w której chodzi o robienie jak największej rozwałki to niekoniecznie "hakenslasz". Kapewu? =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...