Skocz do zawartości

Zablokowane Tura #24 - Głosowanie


Maximal

  

29 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo oddajesz swój głos?

    • guxio
      11
    • Supavader
      9
    • Jabol (gdzieniegdzie zwany pietrusem)
      9


Rekomendowane odpowiedzi

Linki do prac:

 

guxio - http://www.gmclan.org/up613_4_Torm_i_d_ery.html

Supavader - https://gmclan.org/up1387_4_gra.html

Jabol - http://www.gmclan.org/up82_4_Smerfy_win.html

 

Praca pietrusa została przyjęta, ponieważ miał on problemy z kompilatorem i nie mógł oddać jej w terminie. :)

 

Głosujemy!

 

Wyniki

1 miejsce - guxio

2 miejsce - Jabol i Supavader

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca pietrusa została przyjęta, ponieważ miał on problemy z kompilatorem i nie mógł oddać jej w terminie. :)

 

ja też tak chcę xd guxio, twoja gra jest tak skomplikowana jak budowa cepa. To tylko ruch i napisy Kur** Kur**!, pomijając tą uderzająco świetną grafikę. Wg. mnie powinien wygrać Jabol, najwięcej się namęczył chłopak (choć mogłeś to bardziej rozbudować, fajna gra by wyszła ;p). O sobie powiedzieć właściwie nic nie mogę, tą kwestię pozostawiam Wam ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde... kolejna turę przegapiłem! :closedeyes:

 

Proponuję , żebyście dawali w tematach z ankietą kiedy jest rozpoczęcie nowej tury. :]

 

A jak macie tematy to dawajcie ligę częściej!

 

Głosuję na guxia. (tylko ta gra mi weszła)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tej turze nie zagłosuje! gry są beznadziejne xD

praca guCia miała byc smieszna no cuż nie wyszło.

supavader g***o zrobił. xD

A gra pietrusa przynajmniej ma jakąś porządną fabułe ale sterowanie beznadziejne. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może jeszcze powiadomienia SMSem?

 

Wybaczcie, ale to od was zależy czy startujecie czy nie. Wchodźcie na stronę częściej, a na pewno nie przegapicie tury. :]

 

właśnie :D

 

Głosuję na guxia. (tylko ta gra mi weszła)

 

jak to "tylko ta ci weszła"? no chyba że masz linuxa to rozumiem, ale pod Windowsem działają wszystkie -.-

 

Praca supavadera była dla mnie mało czytelna,

 

tzn.? mów konkretniej przyjacielu :]

 

supavader g***o zrobił.

 

robiłem to wieczorem na szybko w kafejce :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Supavader:

Gra GuXia jako jedyna nie działa pod Linux więc stfu xd . Głosuję na Pietrusa znanego jako Jabol. Supa - powieliłeś żart Blackmaula przez co twój już nie jest śmieszny, a jak czytam opinie o pracy GuXia, to wolę nie włączać nawet, jakoś nie przepadam za ciągłym rzucaniem kurw.

 

BTW. U Supavadera wystarczy zajrzeć przez notatnik w plik .BAT i już macie kod źródłowy całej gry. Najbardziej skomplikowany element tej gry to pauza, którą napisałem Supavaderowi i jej kod (w Pascalu) wygląda tak:

program pauza;
uses crt;
begin
repeat until keypressed;
end.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja głosuje na guxia.. każda gierka(?) jest kiepska, ale jak w grze guxia wyskoczyła z nienacka ta wielka czarna mycha to p******m śmiechem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak trudno wam dopisać jedno zdanie do posta? <_<

Na pewno byłoby więcej prac i byłyby lepszej jakości , ponieważ uczestnicy byliby powiadomieni o dokładnej dacie rozpoczęcia tury.

Ta, najlepiej to od razu wyślę polecony do wszystkich userów.

Powtarzam raz jeszcze: powiadomień nie będzie, ponieważ terminy kolejnych tury nie są ustalane z góry. Chcesz wziąć udział - odwiedzaj regularnie forum. A jak ktoś będzie jeszcze dyskutować to oberwie warnem. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, poziom spada, chyba będę musiał wziąć znów udział w jednej z kolejnych edycji

Poziom się wtedy obniży, bo wszyscy się wystraszą takiej konkurencji. ;p

 

Zagłosowałem na Guxia - tylko w to da się grać. Gra Jabola nie jest grą, bo nie ma wyświetlonej pierwszej komendy do wpisania - może jej nie ma? Żarty Supavadera i blackmaula (ten drugi z poprzednich tur) zaczynają być nudne - ileż to razy można obserwować napis "Gra ekonomiczna/na podstawie znanej kreskówki/inne bleble"? To nie jest śmieszne - to jest żałosne. <_< (Może kompatybilne, ale liczy się grywalność.)

 

Akurat w grze Jabola jest bardzo łatwo domyśleć się poleceń, wystarczy umieć czytać.

Marmot

 

Dobra, domyśliłem się i się zawiodłem. (Każdy mądry oczekiwałby "Możliwe komendy" czy coś). xP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...