Skocz do zawartości

Tomilt Studio


Rezint

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak masz jeszcze ciut miejsca dla GML'a to ja mogę wcisnąć sie xP

Dobra, idę zakładam team.

 

Ranma, łapiesz się? :3

Hehe, to jaki by był ten team, tylko Ranma by siedział przy kodzie a Tymon kilka ludzików narysował?? xP (Taki mój niewinny żarcik, pierwszy lepszy xD)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezint, ten link do Gadu-Gadu jest świetny, nie ma co. Poza tym, do teamów GG jest nieopłacalne. Za wysłanie 100 wiadomości w minutę dostaje się bana, a jest 11 osób, czyli można by max pisać 1 wiadomość na 9 sekund, przez co rozmowa byłaby w żółwim tempie. Do tego doliczyć, że nie wszystkich wszyscy będą mieć na liście, a do nieznajomych można max 50 wiadomości w minutę, czyli bany na GG macie gwarantowane. Pomyślcie poważnie o IRC ;p .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mi tam raz się żyje mogę być programistą

Nigdy nie pracowałem w grupie więc nie zdziwię się jak wylecę w pierwszych tygodniach XP

 

Co umiem to parę rzeczy

Znam , c++ (w teorii), GML(w praktyce XP), coś liznąłem html , umiem co nieco rysować (na kartce) , troszkę modeluje w 3dsmax i blenderze itp. Itd.

 

Ale jeśli już macie skład bo na początku tematu brakowało jednego programisty to mówi się trudno XP (i tak mam co w domu robić ^^)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rezint jesteś jakiś dziwny.... zgłosiłem się na programistę htmla, php i gmla to nawet nie odpisałeś mimo iż było to wiele postów temu i były zaledwie 4 osoby jako programisci..... a przyjeles ludzi, którzy znają sam gml....

w ircu też mogę pomoc, jeżeli raczysz odpowiedziec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, to jaki by był ten team, tylko Ranma by siedział przy kodzie a Tymon kilka ludzików narysował?? xP (Taki mój niewinny żarcik, pierwszy lepszy xD)
Ja nie jestem tylko od grafiki. W ogóle, najlepiej to zapoznaj się ze wszystkimi, a dopiero mów kto od czego jest. :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...