Skocz do zawartości

MŁOTEK - Pierwszy numer!


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 205
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

hmmm, więc tak, na jednym ze screenów z SJ jak się zrobi dużego zooma w prawy dolny róg widać "rudy jest dostępny" :D Ale to ja wpadke zrobiłem ze screenem. No i zmienił bym "Kingstone" na Kingston ;)

Ale ogólnie spokers całkowity ;) Jeszcze rozwalilo mnie ze jest ten komiks w ogole ;p Chyba az sie skusze zeby napisac cos do nastepnego numeru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, 5 min przed tym tematem spoglądałem jak to co dzień na ten dział gdzie leżał tylko jeden zamknięty temat. Myślałem: ehhh kolejny pomysł nie wypał (jak np. przygody punka franka)

Lecz ku mojemu pozytywnemu zdziwieniu jednak się udało. Good Job.

 

Btw: literówka w recenzji Aces high... : ,,nie mają gdzie toczyć tych walek"

No i ta czcionka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roxisz Pat!

 

U mnie czcionka jest czytelna na zoomie 100%, ale literki "l" i "I" są jakieś grube.

 

Całość jest fajna, obszerna, ze screenami... A to, że jestem w redaktorach podnosi mnie na duchu i mogę napisać coś jeszcze, jak będzie trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie oglądnąłem moją zapowiedź, którą podobno Patrysław miał przeglądnąć i poprawić... a tu buba! :D Błędów jest (chyba, bo nie mam oryginału już) jeszcze więcej niż ja narobiłem, do tego dziwne akapity :P No i ten screen który podesłał propaganja na którym widać GG :) A przecież Patku wiedziałeś o tym xD Po za tym ok, ale nie chce mi się czytać raczej... niezbyt przystępnie to wygląda niestety ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee...głupio się czyta własne wypociny w "Młotku" :) W każdym razie wszystko wygląda w miarę profesjonalnie (ale do perfekcji to temu jeszcze "trochę" brakuje). Ogólnie bardzo dobra robota-wszyscy się spisali na medal (przynajmniej brązowy ;) )...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz, że dowiedziałem się że jakiś haker na moje konto się włamał?

Złamał hasło i moim koputerem sterował! Proszę, usuncie mi tego warna! Proszę!

 

też coś <_< zawinił i jeszcze kłamie xd btw. jak macie tzw. chropowatą kupę włączcie sobie anti-aliasing (czyt. wygładzanie krawędzi) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...