Skocz do zawartości
Bixon

[poradnik]jak uploadowac pliki do uploadera ?

Rekomendowane odpowiedzi

Wiele nowych osób umieszczających tu swoje gry, nie wie jak korzystac z uploadera….

Napisałem na ten temat poradnik…. A więc tak :

Wchodzimy na stronę główną gmclanu, czyli www.gmclan.org. Logujemy się na swoje konto…

Wybieramy z portalu ikonę

fastbar.jpg

i klikamy na nią….

Pokazuje nam się długa lista… Przyszła pora na aktywowanie swojego katalogu w uploaderze. W tym celu klikamy na napis Aktywuj spersonalizowany katalog, który znajduje się tutaj :

aktywacja.jpg

Mamy już swój folder, ale teraz jak uploadowac do niego pliki ?

W tym celu odszukujemy na dole listy (z czasem będzie on się pojawiał coraz wyżej w zależności od posiadanych plików) napis z twoim nickiem. Naciskamy na niego.

Pojawi nam się podobna lista, jak ta poprzednio, lecz ta będzie pusta… To jest twój folder w uploaderze…. Aby wsadzic do niego jakis plik naciskamy na guzik Przeglądaj, wybieramy z dysku plik i wciskamy ok, znajdują się one tutaj :

uploadowanie.jpg

Po chwili strona nam się odświeży i plik będzie w katalogu.

Pamiętajcie, że uploadowac możemy tylko pliki z rozszerzeniami gmd, gm6, gmk, zip, rar, jpg, png, gif, txt, doc, pdf, mp3, wav.

Jak wstawic screen na forum ?

Najpierw go robimy ;) (w tym celu np. podczas gry naciskamy na klawiaturze przycisk print screen, otwieramy jakiś program do obrazów np. Paint czy Irnfanview i naciskamy przycisk wklej). Potem wrzucamy do swojego folderu w uploaderze. Następnie kopiujemy link do zdjęcia i na wstawiamy na forum. Jeżeli chcemy, by fotka pokazywała się od razu przed linkiem i na jego końcu dodajemy .

PS. Do poradnika zrobiłem nowe konto na forum o nicku Mumin (ponieważ na tym koncie miałem już aktywowany uploader), proszę o usunięcie tego konta....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Jaklub

Wiem, widziałem to, ale postanowiłem jaśniej opisac ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Najpierw go robimy ;) (w tym celu np. podczas gry naciskamy na klawiaturze przycisk print screen, otwieramy jakiś program do obrazów np. Paint czy Irnfanview i naciskamy przycisk wklej). Potem wrzucamy do swojego folderu w uploaderze. Następnie kopiujemy link do zdjęcia i na wstawiamy na forum. Jeżeli chcemy, by fotka pokazywała się od razu przed linkiem i na jego końcu dodajemy .

Ew. możemy użyć uploaderów obrazków, jak np.

http://eimg.org/

http://ximg.eu/

http://upimg.eu/

http://imageshack.us/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@blackmaul

Ale przecież jest możliwośc skorzystania z uploadera, to po co korzystac z czego innego ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

aby zaoszczędzić miejsce na dalszy spam =P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja też polecam do uploadera obrazków

www.uplosimage.uht.hui

PS: Jeżeli to był offtopik to sorry :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Elvis, wszystkie strony jakie dajesz nie działają.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja jeszcze nie słyszałem o domenie ".hui"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ładny i przystępny. Lecz problem nie leży w tym, ze nuby nie rozumują, tylko że nie czytają. ;]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czyli właściwie na nic wasze wysiłki, Bixonie i Gnysku. Na to wychodzi po przeczytaniu posta dziadkakleofasa. ;]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po prostu jak to sobie siedzi cichutko na forum to taki nup nie przeczyta tego. Wypadałoby te poradniki jakoś rozpromować i umieścić w widocznym miejscu, np. w uploaderze gdzieś na rogu można umieścić ikonkę "?" z linkiem do tego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Raczej wielki znak zapytania na stronie głównej..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Wypadałoby te poradniki jakoś rozpromować i umieścić w widocznym miejscu, np. w uploaderze gdzieś na rogu można umieścić ikonkę "?" z linkiem do tego.

Popieram ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ta, dostajecie gotowy, rzucony pod nogi uploader i wam nie chce się pomyśleć kilka minut co z czym się je. <_<

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Ta, dostajecie gotowy, rzucony pod nogi uploader i wam nie chce się pomyśleć kilka minut co z czym się je. <_<

Ja tam wszystko wiem. Niektórzy niestety nie wiedzą, i trzeba im pomóc. ;/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może by przykleic temat ? Ludzie wciąż nie wiedzą jak uploadowac pliki, bo nikomu sie nie chce szukac, a jest już daleko... ;/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta