Skocz do zawartości

Zjazd GMC 2007


gnysek

Twoja opinia na temat zjazdu  

63 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy pojawisz sie na takim zjeździe?

    • Absolutnie NIE
      16
    • NIE, to zbyt daleko
      17
    • Najprawdopodobniej TAK
      21
    • Na 100% TAK
      9
  2. 2. Który miesiąc wolisz?

    • Lipiec
      12
    • Sierpień
      16
    • Obojętnie
      35


Rekomendowane odpowiedzi

Supavader, pomysł od 3 lat już się pojawia. =]

 

tja? nie widziałem ;p tak czy inaczej to ja przekonałem [tekst pietrusa]lud sowiecki[/tekst pietrusa] i wzbudziłem w nim emocje. Btw. to zdjęcie na stronie tego pseudo-hotelu doprowadziło mnie do ataku śmiechu xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

London to zawsze jakąś przeszkodę wynajdzie. xD

Chcę poprostu dobilnować Gnysia aby wszystko zrobił na cacy :P

 

Ta, ja mam >500km i dla mnie niestety to problem. Cena >60zł w jedną stronę też mnie nie pociesza. xD

Masz 4 wyjścia:

1. Zapłacić i jechać spokojnie :)

2. Zabrać się z kimś (samochodem)

3. Jechać bez biletu xD

4. Na piechotę

Tego ostatniego nie polecam :)

 

Supavader, pomysł od 3 lat już się pojawia. =]

No ale dopiero jak Supavader o tym wspomniał to się zrobiło głośno. Ma chłopak dar przekonywania :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Oczywiście, jak już będziemy wiedzieli więcej (po 15 czerwca jak tam będę), to dam na siebie namiary i ustalimy wszystko. Przynajmniej dwa tygodnie przed zjazdem będzie też trzeba wpłacić zaliczkę (wtedy się wszystko okaże), ja do tego czasu założę konto w baku no i wtedy już odwrotu nie będzie.

mam już też wstępnie ułożony regulamin, ale na razie go nie podam (brzmi trochę rygorystycznie, ale lepiej aby był surowy i potem przymykać oko na wszystko, niż pozwalac na wszystko i potem mieć kłopoty :P).

 

@Supavader - ja nie mówię, że to mój pomysł, ja tylko chcę zjazdu i tyle. I tak biorę sobie na głowę naprawdę dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam już też wstępnie ułożony regulamin, ale na razie go nie podam (brzmi trochę rygorystycznie, ale lepiej aby był surowy i potem przymykać oko na wszystko, niż pozwalac na wszystko i potem mieć kłopoty :P).

 

@Supavader - ja nie mówię, że to mój pomysł, ja tylko chcę zjazdu i tyle. I tak biorę sobie na głowę naprawdę dużo.

 

co do regulaminu, to chyba go sobie wyobrażam...

 

1. słuchaj się gnyska, a nie będzie pobojowiska.

2. dostajesz jeden ręcznik i ma ci wystarczyć na 5 dni.

3. jest 1 posiłek dziennie, świeże otręby i trociny.

 

a to drugie:

 

to dobrze, przynajmniej czuję, że nie zostałem znowu sponiewierany :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co miałeś na myśli Gnysku pod pojęciem inne używki? :]
Komputer? xD

 

Supavader, wiesz. Przesadzasz. To ma być ~tydzień na zapoznanie się, zabawienie itp. a nie obóz przetrwania.

 

EDIT

Ranma, to od razu Borka zapakuj do torby. =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Btw., w tym całym planie brakuje jednej rzeczy - jakiegoś ogólnego harmonogramu zajęć na kolejne dni. Bo załóżmy, że zlot to 3-5 dni, ludzie przyjeżdżają, a potem co? Się zobaczy? Róbta co chceta? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

jak niektórzy zmieniają skarpetki raz na tydzień, to ręcznik przez 5 dni im zwisa :P nie, głównie regulamin mówi o tym, zeby nie robić boruty, nie ćpać i że niepełnoletni mają ograniczenia, tak aby się nam nie zgubili. No i obowiązek zjedzenia dwóch posiłków dziennie, żeby nikt nie zmarł :P

 

@ranmus - miałem na myśli to, żebyś nie brał butaprenu :P nie chcę ludzi którzy się czegoś nawciągają i potem bohaterów Cairo 3 bedą widzieć biegających po ośrodku

 

coś sie wymyśli na te kilka dni :P tam jest jezioro, to popływamy sobie, jest las to się można zgubić, ev. podzielić na grupy i druga robi mp_potential_step za pierwszą :P

 

a co do komputera, to jak ktoś weźmie laptopa, to będziemy mieli dostęp do game makera, aczkolwiek neta to tam raczej nie mają :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw., w tym całym planie brakuje jednej rzeczy - jakiegoś ogólnego harmonogramu zajęć na kolejne dni. Bo załóżmy, że zlot to 3-5 dni, ludzie przyjeżdżają, a potem co? Się zobaczy? Róbta co chceta? :D

no a jak? :P harmonogramy to kolonie robią, lepiej mieć w planie łażenie nad jeziorem, przebywanie w barze itp. :D

Supavader, wiesz. Przesadzasz. To ma być ~tydzień na zapoznanie się, zabawienie itp. a nie obóz przetrwania.

jakbyś z moim ojcem był w Ustce na wakacjach przez 3 dni to byś po godzinie dzwonił po karetkę ;p

 

EDIT:

i że niepełnoletni mają ograniczenia

co masz na myśli? żeby potem nie było że nie warto było przyjeżdżać ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym pojechał na pewno, ale jak to będzie to nie wiem. Wszystko z winy tego iż urlopu mam tylko tydzień, który już mam zaplanowany i odwrotu nie ma :], aczkolwiek najprawdopodobniej zmieniam robotę, także mógłbym sobie zrobić tydzień przerwy :P. Ewentualnie pozostaje wykombinowanie zwolnienia :D Tylko, że mi pasuje najlepiej lipiec, chociaż sierpniem też nie pogardzę żeby jechać z Ranmusem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

mi w sumie pasuje kiedykolwiek :P chyba, że pójdę do pracy, ale najwyżej rzucę :P

 

@supavader -> mam na myśli to, że niepełnoletni dla bezpieczeństwa nie powinni sobie samodzielnie po prostu wyjsć z ośrodka i nic nikomu nie mówic, bo jak sie zgubią będzie problem. ale mówię - to nie jest wycieczka szkolna i będzie pełen luz, tylko trzeba do wszystkiego podchodzić świadomie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Sprawdziłem i z Gdańska możemy za 12 złotych PKSem dojechać. (mozna też z np. Bytowa, ale mi to nie po drodze, a jak ktoś boi się zgubić, to może ze mną z gdańska jechać). Kwestia tego za ile dojedziecie do gdańska/bytowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gnysek orientujesz się ile miałbym kilometrów ze Świnoujścia.. ewentualnie ze Szczecina? .. możliwe że pojadę chodź nie jestem pełnoletni :) I tak dostane wpie**** od modów :) (tutaj Bruce:)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@supavader -> mam na myśli to, że niepełnoletni dla bezpieczeństwa nie powinni sobie samodzielnie po prostu wyjsć z ośrodka i nic nikomu nie mówic, bo jak sie zgubią będzie problem.

Dyskryminujesz nas :P Nie wierzysz w naszą dojrzałość? xD

 

Wg. mnie lepiej we Wrocławiu

argumenty za:

1. piękne miasto

2. będę miał blisko

Czy piękne to nie wiem :P

 

 

Ekhm... a jak będą przydzielane osoby do pokojów? Niektórzy mogą się poczuć urażeni bo pewnie elita się tam usadowi w jakimś apartamencie a reszta won do stodoły. :P

 

coś sie wymyśli na te kilka dni tongue2.gif tam jest jezioro, to popływamy sobie, jest las to się można zgubić, ev. podzielić na grupy i druga robi mp_potential_step za pierwszą tongue2.gif

Mam nadzieję, że przygotujesz jakiś plan czy coś, żeby potem nie było: "my nie chcemy tego, wolimy tamto" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Do Sulęczyna. Odmiana przez przypadki się kłania.

 

co do szczecina - to to jest 230 km.

 

przydzielicie sie sami, ale odgórnie narzucam jeden pokój dla niepalących.

wszelkie spory rozstrzygną moderatorzy :P

 

Chyba administratorzy. xD

Tymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile to jest km od Łodzi, oraz czy ktos z okolic chcialby sie z mua zabrac? Z checia bym was poznal.

 

Oraz Gnysek, czy zakaz picia bedzie rygorystycznie przestrzegany? Bo mozna by wypić po henku w ramach przyjazni i zapalić fajkę pokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o pełnoletnich, to inne niż alkohol czy pety używki również absolutnie nie wchodzą w grę, a i te pierwsze dwie w ograniczonych ilościach

No jak to - propaganja bez ganji?.. a jak ktoś nie pije alkoholu? ;p Dobra nie wydurniam się.. ale chyba i tak nie przyjade, uwaliłem prawko i musiałbym chyba stopa łapać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile to jest km od Łodzi, oraz czy ktos z okolic chcialby sie z mua zabrac? Z checia bym was poznal.

 

Oraz Gnysek, czy zakaz picia bedzie rygorystycznie przestrzegany? Bo mozna by wypić po henku w ramach przyjazni i zapalić fajkę pokoju.

Ja jestem z Łodzi i chciałbym się z kimś zabrać. Tylko musiałbym wytrzaskać jeszcze kasę i możemy jechać. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Albo na mapa.szukacz.pl i na dole w prawym rogu pokazuje odległość.

 

Co do tego picia - chodzi o to żeby był jakiś umiar i tyle. Jak sie młodzież rozpije (a niektórym niewiele trzeba), to różne rzeczy mogą się dziać - a chcemy spokojnie i cało wrócić potem. Stąd taki punkt regulaminu, ale wiecie jak to z regulaminami :P

 

btw. już 17 osób jest chętnych !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...