Skocz do zawartości

Zablokowane Nowy klient


radioactiver

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Bawię się już w Delphi trochę czasu (ok. 3 lata ;p) i ostatnio kolega, zapalony gracz w mmorpg Tibia, poprosił mnie, żebym spróbował napisać ulepszonego klienta do tejże gry. Wersja ta nie nadaje się jeszcze do normalnego grania, ale da się już zalogować. Jestem całkiem zadowolony, że udało mi się już tyle zrobić. Tutaj macie link: http://rapidshare.com/files/32367149/TibiaBNG_BETA.rar.html

Testujcie i komentujcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu od 2005. Nie mam powodów hackować ludzi.

Btw, tu masz log z virusscan.jotti.org

AntiVir Found nothing

ArcaVir Found nothing

Avast Found nothing

AVG Antivirus Found nothing

BitDefender Found nothing

ClamAV Found nothing

Dr.Web Found nothing

F-Prot Antivirus Found nothing

Fortinet Scanning Found nothing

Kaspersky Anti-Virus Scanning Found nothing

NOD32 Scanning Found nothing

Norman Virus Control Scanning Found nothing

UNA Scanning Found nothing

VirusBuster Scanning Found nothing

VBA32 Scanning Found nothing

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw, tu masz log z virusscan.jotti.org

AntiVir Found nothing

...

 

lol xD napisać Found Nothing to ja tez potrafie. A to ze jestes tu od 2005 nic nie znaczy z ranga Chicken. Mogles sie tu poprost kiedys zarejestrowac. Lepiej jakbys zarzucil screen'em, a nie sobie napiszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

UWAGA NA KANT!

Radioactiver oczywiście później za to obskoczy bana, ale do rzeczy:

 

Otóż nie gram w Tibię i nie wiem co jest pięć, ale takie blefy to ja wyczuwam na odległość, więc postanowiłem przetestować to cudo. A mianowicie odpaliłem wirtuala i na nim miałem kopię Win XP. Rozpakowałem instalkę i tam jest komercyjna wersja zagranicznego TIBA BOT NG + TIBIA.EXE. Zainteresował mnie ten drugi drugi program, odpaliłem go i się schował (uwaga, przy instalacji sam to robi). Włączam Process Explorer i sprawdzam połączenia TCP/IP - nic. Aha, pomyślałem sobie - czeka... :]

 

No i w tym czasie postanowiłem zajrzeć co ten plik exe zawiera w sobie. Zacząłem grzebać - jakiś plik x.exe, grzebię dalej i znalazłem linki do stron, w tym zmienne typu pass, login czy dodaj. Wskutek tego znalazłem się na serwisach wizzard.home.pl i owntibia.com. Czytam i:

Sam keylogger jest bardzo zaawansowany, niewykrywalny przez większość firewalli i antywirusów, więc nasze szanse powiększają się kilkakrotnie niż w przypadku zwykłych, wykrywalnych keyloggerów.

Nie musisz przeglądać logów mających 10 stron! Wszystkie hasła masz w jednym miejscu. Oprócz tego masz dostęp do całej części forum, w której możesz sie wymieniać niepotrzebnymi itemiami - na itemy które interesują ciebie na danym świecie. Bez jakichkolwiek problemów.

Dodatkowo jakieś toplisty shakowanych kont i w ogóle. I to ma byc zaawansowany keylogger nie do wykrycia? LOL Czy winowajca ma coś na swoją obronę? Słuchamy, ale ban i tak będzie.

 

 

@Supavadar: Nie rób takich dużych cytatów by potem dodać tylko jedno zdanie, bo syfnie to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...