Skocz do zawartości

Nietypowe pytanie


zesio13

Rekomendowane odpowiedzi

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

oto link do tej strony z góry admin skreślił i napisał że to spam żaden spam chce tylko stronkę podać a

on mi usuwa link

 

 

Oto link do tej stronki :

 

www.rpg-maker.***.pl

 

 

 

wiadomość dla admina:

Ja nie spamuje podaje 1 ras link do stronki plz zostaw go. Dzieki:)

 

Bo to jest spam. Reklamujesz swoją stronę, w nieodpowiednim do tego temacie, jak mamy to traktować? Poza tym, udostępniasz tam do ściągnięcia programy które normalnie są płatne, więc przy okazji szerzenie piractwa ;p ? Też na to jest punkcik w regulaminie. Poza tym, temat jest o tym, w czym profesjonaliści robią gry, a ty odświeżasz ten temat i wklejasz reklamę, na dodatek programu dla amatorów. Wybacz, ale to jest ewidentny spam. Mam nadzieję, że rozumiesz już za co dostałeś ostrzeżenie i jak będziesz chciał reklamować tą stronę, to zrobisz to w stosownym miejscu :) .

Marmot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a Amanda Fitch zarabia kupę kasy na na Aveyond - grze zrobionej na RPGMaakerze...

 

To nie jest tak że ten engine jest kompletnie do bani. Jest oczywiście ogromnie ograniczony, ale dobry twórca zrobi fajną grę na niemal wszystkim. A do pewnego typu gier (jRPG) - RPGMaker jest bardzo spoko.

 

Zresztą przyganiacie gościowi od noobów, a prawdę mówiąc sami sobą nic nie reprezentujecie. To że macie na dysku GMa, nie czyni Was lepszymi od ludzi bawiących się RPGMakerem. Oczywiście to nie zmienia faktu, że tamten post to czysty i głupi spam ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą, pewnie ok. 90% użytkowników RPG Makera nawet nie wie, że używa go nielegalnie, bo w Japonii to płatny program, a jego twórcy nawet nie słyszeli, żeby mówili, że jest to freeware :-) . A link w cytacie Maxpayna usunąłem, kurde, po kiego czorta cytujecie spamy ;/ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze zastanawiałęm się jak tworzone są takie gry np : gta 3 , nfs carbon

są tam takie dźiwne rozszerzenia że nie wiem

myślałem że to jakiś program przecież żadnen moim zdaniem program do tworzenia gier nie pomieściłby takiego miasta czy tam ....objektów

szukałem w google i nic

więc was pytam

....

 

Emano , ziomku mój , nie to że nie dało by się zrobić takich gier w programch. Bo własnie ze w gmie można by było zrobić grę taką jak gta 3 czy nfs carbon. Jednak chodzi o to że takie programy już dawno wyszły z mody. Teraz większość przechodzi na tzw. języki programowania. A jesli chodzi o te pliki z rozszerzeniami, to są obrazki które są wczytywane w trakcie gry żeby plik mniej zajmował i krócej sie wczytywał. A różne rozszerzenia wzięły się z tąd, żeby nikt ich nie zhakował i nie użył w swojej grze.

 

ps. to jest temat o nietypowym pytaniu, i wypraszam sobie jakkąkolwiek krytyke na mój temat

 

ps2. taka konsola haha

 

ps3. Tez taka konsola jest lol I am crazy :D

 

psp . no nareszcie cos sensownego, takiej konsoli juz nie ma. Otoz chodzi o to ze chciałbym podziękować ( to juz chyba 3 raz w ciągu mojego pobytu :D ) za to forum Adminowi : " Good Idea , Admin ! "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na poważnie to dziwne, że cię jeszcze nie zbanowali

 

Yo yo , już nie jestes moim ziomem.

Wiesz czemu mnie nie zbanowali ? Bo pisze sensowne posty, które zawierają mądre treści , w przeciwienstwie do twojego który nic nie wnosi do dyskusji. I niestety -> Twój post był swoistym impulsem do kłótni, przez co musiałem napisać tego posta, co jest przyczyną zasmiecania tego tematu, a to może zaszkodzić tem odjechanemu w kosmos forumowi ( jeszcze raz serdeczne życzenia dla admina : " Thank you for gmclan.forum.org ! "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...