Skocz do zawartości

Gamemaker 3D


artimal

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Adster

Game Maker 3D to nie to samo, co Game Maker. <_< GM 3D nie jest darmowy-kosztuje sporo, a wersja demo jeżeli jest nadal, to jest mocno okrojona.

 

HIT ME!

"Oficjal" 3D Game Makera.

 

BTW. Nawiasem mówiąc-GM 3D to kompletna porażka. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chce się dobre narzędzie dedykowane pod tworzenie w 3D to polecam 3D Games Creator. Jest to chyba najlepsze obecnie istniejące narzędzie do pisania w 3D. Jednak, ja polecam korzystanie z Game Makera, bo np. ja osobiście wolę grać w dopracowane gry 2D, niż kiepskie 3D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej.... A po co?? huh.gif dry.gif blink.gif hmmm.gif

 

Bo może chce robić badziewne i żrące dużo RAM'u gry 3D, które ograniczają się do z góry ustalonych grafik i ogólnie 90% roboty chce zawdzięczać programistom, a nie sobie...:}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale co wy chcecie, Gamemaker 3d to nie tylko gotowe skrypty i przykłady ! :D Kupiłem kiedyś ten program (może mam nawet jeszcze ;p) i byłem z niego bardzo zadowolony... Chociaż ma bardzo ograniczone opcje edycji i ogólnie mało ma opcji x/... Aczkolwiek pracuje na bardzo dobrym silniku i ma rzeczywiście niezrównane możliwości tworzenia gier w 3d, przynajmniej względem GM-ma. Ma jednak gorszy interface i jest trochę bardziej pamięciożerny, chociaż przy jego możliwościach to się własciwie nie liczy :) Postanowiłem jednak pracować na GM, ponieważ ten jest bardziej rozbudowany pod względem edycji i programowania (gamemaker 3d nie miał prawie w ogóle własnego języka programowania poza paroma prostymi kodami i gotowymi skryptami) oraz dużo większe pole do popisu własnych umiejętności tworzenia gier, więc przy okazji można się czegoś nauczyć i tworzyć w nim bardzo proste i wydajne gierki w przeciwieństwie do gm 3d :P Chociaż ten ma może bardziej profesjonalny wygląd i "prostszą" obsługę zaawansowanych opcji 3d ;) (bardziej niż GM)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz stworzyć grę 3D na gotowym silniku , to ja bym Ci radziła wybrać względem gatunku tworzonej gry . Bo nim program bardziej nastawiony na 1 typ , tym bardziej dopracowany ....

 

 

Strzelanki - FPS Creator

MMORPG - Realm Crafter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Ej powie mi kto gdzie ściągnąć gamemakera 3D????????

Mam dla ciebie 3 rady gdze możesz go znaleźć

1. Zapytaj wujka google (google.pl)

2. Skorzystaj z czegoś takiego jak wyszukiwarka (w mojej sygnaturze jest jak to używać, wiem że ciężko ;))

3. Zaspmuj inne forum :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...