Skocz do zawartości

moja pierwsza gra online


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 451
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Posluchaj, narazie jest tylko jeden server zakładany prze ze mnie, poniewarz chce abym dowiedział się o wszystkich błędach itp. Jak skończe to będziesz mógł sobie założyć server 24h na dobe. Dzisiaj już raczej servera nie uruchomie, ale jutro postaram się jak najwcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.gmclan.org/uploader/863/nnogv6.rar SERVER ZAŁOŻONY

Dodałem komende /kill, jeśli ktoś chce się zabić. Nie jestem pewien na 100% czy udało mi się pozbyć błędu który wyskakiwał podczas gry. Plik dałbym wcześniej, gdyby nie to że chciałem pokombinowac i kilka rzeczy zwaliłem, przez co musiałem wiele rzeczy robić od nowa. Gra ma teraz sens, nalezy zdobyc diament, jesli ktoś z drużyny dotknie diamntu, jego drużyna wraca na start, a przeciwna drużyna ginie. Może to nie wiele, al narazie mi się już nie chce z niczym kombinować. Zapraszam do gry. (poprawiłem chyba wszystkoo czym mówiliście)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zapewne wiecie, w grze wyskakuje błąd o jakimś spricie. Jeśli dobrze rozumiem błąd, to chodzi o to że obiekt innego gracza chce wyświetlać nieistniejący sprite, jednak sprite tego obiektu jest zawsze tym samym który ma gracz o tym samym id. Z tego wynika iż aby pojawił się tę błąd, powinien też być bląd związany z obiektem gracza, a takiego nie ma, czy wiecie co może być powodem tego błędu.

 

PS:Czy może to być spowodowane tym, że ktoś ma problem z netem podczas podłączania, przez co informacja o spricie nie dochodzi? Jeśli to nie to, to nie wiem co może być jeszcze powodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie to że zaraz musze wyjsć, prawdopodobnie moglibyście pograć już przed 18, bo wszystko poza levelem jest gotowe (poprawiłem błędy i kilka szczegółów, dzięki czemu grywalność wzrosła). Prawdopodobnie będe dopiero po 20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna gra jednak nie potrzebnie ataki kosztują nas punktów mp (i czego tam jeszcze). Zwykły atak powinien być używany bez żadnej straty punktów, a jedynie specjalne coś tam zabierały, wtedy gra była by bardziej dynamiczna.

 

Widzę, że gra jest coraz lepsza i się cieszę :) Oby tak dalej.

 

Ocenę wystawię kiedy wyjdzie już pełna wersja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem już ,że narazie nie dam nikomu servera. Bo nie chce aby komuś się szybko gra znudziła i chce wiedzieć o wszystkich błędach. Wczoraj jak graliśmy zauważyłem kolejne drobne błędy, na które chyba nie zwróciliście uwagi XD.

 

PS: znajdzie się ktoś, kto mógł by zrobić muzykę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...