Skocz do zawartości

moja pierwsza gra online


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 451
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Poniewarz nie żdążyłem zrobić dziś nic ciekawego, ani nie chciałem robić znowu bram, które was tak wkurzają, zrobiłem mape na której chodzi główni o walke (wygrać można waląc w flage worgów). Miłego grania.

 

http://www.gmclan.org/up863_4_nnogv11.html

Wisznu, jeśli się nie myle, przerobiłeś przykład servera, aby działałz moją grą, jednak mój server jest troche inny, bo w twoim nie ma kodu na wysyłanie informacji o tym czy ktoś pisze i o tym ile kto ma hp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje:

 

-dodać możliwość rozmowy w teamie

-dodać możliwość przyśpieszania

-wizardowi spada za dużo many gdy kogoś atakuje

-dodać wizardowi i magowi atak na dystans

-możliwość wyłączenia czatu gdy przez przypadek naciśniemy enter

-gdy wyjde z serwa powinno mnie wyrzucić do menu

-przycisk EXIT nie działa podobnie jak CREDITS i HELP

 

to chyba wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-dodać możliwość przyśpieszania

Przyspiesznie moim zdaniem jest głupie.

-wizardowi spada za dużo many gdy kogoś atakuje

Tak ale atak jest naprawde silny.

-dodać wizardowi i magowi atak na dystans

Jak chcerz strzelać to graj łucznikami. Mogowie i Wizardowie pełnią bardziej rolę drużynowych lekarzy niż wojowników. Gdyby dać im atak na dystans Kinght i Warrior stali by się najsłabsi.

 

Z resztą się zgadzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
No, pomysł jest dobry:D. Gorzej z wykonaniem ;pp.
To nie jest pomysł, tylko zasugerowanie sprawdzonej techniki z życia wziętej. ;) Tak jest np. w Ots'ach. Generowanie xml'a na serwerze to banał, bo wystarczy skleić ładnie tekst. Gorzej po stronie odbiorcy. Serwery do Almory pingowane są przy pomocy specjalnej aplikacji napisanej w mono (C# .net), gdzie parsowanie xml'a to banał w porównaniu do php.

 

Wisznu, jeśli się nie myle, przerobiłeś przykład servera, aby działałz moją grą, jednak mój server jest troche inny, bo w twoim nie ma kodu na wysyłanie informacji o tym czy ktoś pisze i o tym ile kto ma hp.
No to sobie podpatrzy protokół, sprawdzi jak sam to zrobiłeś i po kłopocie. ;) Jeszcze raz przypominam, skąd się wzięły pirackie serwery wow'a? :] Takich gier po prostu nie da się łatwo i dobrze zabezpieczyć, Borek też już to przerabiał. :) Polecam na początku wprowadzić kodowanie przesyłanych danych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wisznu Serwer

-Widzę graczy którzy sobie "latają"

-Zdobyłem punkt i miałem Time Out, wracam a punktów wciąż zero (dla niekumatych strzeliłem w flagę wroga i było "lalala")

-Zrypana animacja jednostek

 

To tyle do "nielegalnego" serwera (legalny by był jakby ktoś zgadł hasło a wtedy pewnie się okaże, że serwa się założyć nie da i to taki żarcik bo serw w 0.30mb sie zmieściłby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie serwer Wisznu jest legalny bo Micanser jemu tego jak widzę niezabronił.

Pozdrawiam,

Iv!n.

 

Nie powiedziałem, że serwer Wisznu jest nielagalny tylko "nielegalny" a to duża różnica (w tym wypadku jest to nieoficjalny, gorszy od oficjalnego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja. Mam pytanie, byłby ktoś w stanie narysować smoka w widoku izometrycznym w 4 stronach za animacja chodzenia i animacją otwierania paszczy? (potrzebne pilnie jeszcze dzisiaj) miejwięcej 64x48.

lol xD jak wam działają 2 gry razem to poprostu zmiencie se porty w swoich produkcjach
Port zmieniałem wielokrtonie, problem w tym, że on ciągle go odgaduje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak i jest ten widok o który ci chodzi (izometrycznym) jak to wygląda
Z ukosu, nie masz co się fatygować, bo jeśli twoja praca nie była bo o wieeeeeeele lepsza od pozostałych, to wole sam narysować.

a i jeszce jak sie loguje dotej gry to po kilku sekundach pojawia się błąd i wyłącza się gra
Bo nie ma założonego servera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...