Skocz do zawartości

Chatterbot


Szymek

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Simon chat bot

Gatunek: Program

Opis: Jest to wersja beta mojego chatterbota który potrafi się nawet uczyć!! Jest ona wstawiona tylko w celu ogłoszenia konkursu na najlepsza baze odpowiedzi!! Kod jest bazowany na przykładzie tymona!W celu wystawienia bazy na konkurs trzeba wstawić plik baza.txt!!

Download: download

Rozmiar pliku: 972kb

Autorzy:

Pomysł bazy odpowiedzi - Tymon

Reszta - Ja

 

Charakter:

Imię-Bot

ulubione seriale-Ranczo,CSI: NY

ulubione jedzenie-Kurczak i frytki

ulubony fast food-cheesburger

ulubiona muzyka- techno i hip hop

ulubiony film-Park jurajski 2

telefon- nokia 3310

urodziny-27 kwietnia 2007

zwierzę- pies amstaff

ulubiony owoc-gruszka

 

Uwaga nowa wersja 0.7!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Superinteligentny ten bot. Raz powiedziałem mu, że jest głupi to mi powiedział: "Dzięki" xD

 

Super rozmowa:

 

c+=1 baza[c,0]="co robisz?" baza[c,1]="kim jesteś?" baza[c,2]="kim jesteś?" baza[c,3]="kim jesteś?" baza[c,4]="kim jesteś?" baza[c,5]="kim jesteś?" baza[c,6]="kim jesteś?" c+=1 baza[c,0]="cześć dzięki!" baza[c,1]="no witam się, prawda?" baza[c,2]="no witam się, prawda?" baza[c,3]="no witam się, prawda?" baza[c,4]="no witam się, prawda?" baza[c,5]="no witam się, prawda?" baza[c,6]="no witam się, prawda?"

 

Tylko nie wiem o co w tym chodzi, tylko raz się go pytałem =D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sympatyczne (oraz bardzo ułomne), ale z wcześniejszych postów wynika, że w sumie to to zrobił ktoś inny ;)

 

PS.Mój "bociuś" (xP) nauczył się brzydkich słówek! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedopracowane to. Po dłuższej bezsensownej rozmowie z nim zaczął wyskakiwać jakiś błąd. treści nie pamiętam, ale lepiej będzie jak go sam wykryjesz :) Ocenę wystawie może później jak dopracujesz znacznie tego bot'a aby nie był równy ze mną rozumem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się ten program. Zabawny bardzo. Gadam z nim i pisze mu: Jak masz na imię?, a on(już po wytłumaczeniu co to znaczy) ten mi pisze: Ludzie tym pytaniem, pytają się o imię drugiej osoby - czyli to co mu napisałem... Ogólnie fajny program, daje 4 gwiazdki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c+=1 baza[c,0]="co porabiasz?" baza[c,1]="a nic." baza[c,2]="a nic." baza[c,3]="a nic." baza[c,4]="a nic." baza[c,5]="a nic." baza[c,6]="a nic." c+=1 baza[c,0]="lubisz mnie?" baza[c,1]="tak" baza[c,2]="tak" baza[c,3]="tak" baza[c,4]="tak" baza[c,5]="tak" baza[c,6]="tak" c+=1 baza[c,0]="ale jestes mądry!" baza[c,1]="dzięki" baza[c,2]="dzięki" baza[c,3]="dzięki" baza[c,4]="dzięki" baza[c,5]="dzięki" baza[c,6]="dzięki" c+=1 baza[c,0]="wiesz, ze jestes programem?" baza[c,1]="tak, wiem." baza[c,2]="tak, wiem." baza[c,3]="tak, wiem." baza[c,4]="tak, wiem." baza[c,5]="tak, wiem." baza[c,6]="tak, wiem." c+=1 baza[c,0]="lubisz jogurt?" baza[c,1]="tak." baza[c,2]="tak." baza[c,3]="tak." baza[c,4]="tak." baza[c,5]="tak." baza[c,6]="tak." c+=1 baza[c,0]="jaki smak jogurtu najbardziej lubisz?" baza[c,1]="truskawkowy ale lubię tez malinkę." baza[c,2]="truskawkowy ale lubię tez malinkę." baza[c,3]="truskawkowy ale lubię tez malinkę." baza[c,4]="truskawkowy ale lubię tez malinkę." baza[c,5]="truskawkowy ale lubię tez malinkę." baza[c,6]="truskawkowy ale lubię tez malinkę." c+=1 baza[c,0]="ale jestem zmęczony! chyba pujdę  isc spać." baza[c,1]="aha." baza[c,2]="aha." baza[c,3]="aha." baza[c,4]="aha." baza[c,5]="aha." baza[c,6]="aha." c+=1 baza[c,0]="papapa" baza[c,1]="papa" baza[c,2]="papa" baza[c,3]="papa" baza[c,4]="papa" baza[c,5]="papa" baza[c,6]="papa" c+=1 baza[c,0]="nara" baza[c,1]="nara" baza[c,2]="nara" baza[c,3]="nara" baza[c,4]="nara" baza[c,5]="nara" baza[c,6]="nara" c+=1 baza[c,0]="jaki smak jogurtu lubisz najbardziej?" baza[c,1]="truskawkowy ale lubię tez malinkę." baza[c,2]="truskawkowy ale lubię tez malinkę." baza[c,3]="truskawkowy ale lubię tez malinkę." baza[c,4]="truskawkowy ale lubię tez malinkę." baza[c,5]="truskawkowy ale lubię tez malinkę." baza[c,6]="truskawkowy ale lubię tez malinkę." c+=1 baza[c,0]="jak masz na imię?" baza[c,1]="edek" baza[c,2]="edek" baza[c,3]="edek" baza[c,4]="edek" baza[c,5]="edek" baza[c,6]="edek" c+=1 baza[c,0]="ja mam na imię kuba." baza[c,1]="aha." baza[c,2]="aha." baza[c,3]="aha." baza[c,4]="aha." baza[c,5]="aha." baza[c,6]="aha." c+=1 baza[c,0]="czyli masz dokładnie jeden dzień." baza[c,1]="no prawda." baza[c,2]="no prawda." baza[c,3]="no prawda." baza[c,4]="no prawda." baza[c,5]="no prawda." baza[c,6]="no prawda." c+=1 baza[c,0]="co sadzisz o moich grach?" baza[c,1]="sa dobre ale musisz jeszcze wiele w nich poprawic." baza[c,2]="sa dobre ale musisz jeszcze wiele w nich poprawic." baza[c,3]="sa dobre ale musisz jeszcze wiele w nich poprawic." baza[c,4]="sa dobre ale musisz jeszcze wiele w nich poprawic." baza[c,5]="sa dobre ale musisz jeszcze wiele w nich poprawic." baza[c,6]="sa dobre ale musisz jeszcze wiele w nich poprawic." c+=1 baza[c,0]="jaki jest twoj ulubiony film?" baza[c,1]="park jurrajsci 2" baza[c,2]="park jurrajsci 2" baza[c,3]="park jurrajsci 2" baza[c,4]="park jurrajsci 2" baza[c,5]="park jurrajsci 2" baza[c,6]="park jurrajsci 2" c+=1 baza[c,0]="na jakich konsolach grałes?" baza[c,1]="ps2, ps1, gba, gba sp, gbp i gbc" baza[c,2]="ps2, ps1, gba, gba sp, gbp i gbc" baza[c,3]="ps2, ps1, gba, gba sp, gbp i gbc" baza[c,4]="ps2, ps1, gba, gba sp, gbp i gbc" baza[c,5]="ps2, ps1, gba, gba sp, gbp i gbc" baza[c,6]="ps2, ps1, gba, gba sp, gbp i gbc" c+=1 baza[c,0]="nudy!" baza[c,1]="mi tez nudno." baza[c,2]="mi tez nudno." baza[c,3]="mi tez nudno." baza[c,4]="mi tez nudno." baza[c,5]="mi tez nudno." baza[c,6]="mi tez nudno." c+=1 baza[c,0]="pograłbym  na commodore 64..." baza[c,1]="a co to?" baza[c,2]="a co to?" baza[c,3]="a co to?" baza[c,4]="a co to?" baza[c,5]="a co to?" baza[c,6]="a co to?" c+=1 baza[c,0]="to komputer z lat 80 i 90." baza[c,1]="aha." baza[c,2]="aha." baza[c,3]="aha." baza[c,4]="aha." baza[c,5]="aha." baza[c,6]="aha."

Oto moja baza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paczcie na moją rozmowe z botem:

ja:no

bot:gówno

ja:gdzie

bot:w pupje

ja: he he

bot: śmieszne

ja: xD

bot: xd

ja: gupek

bot: gupi

ja: lamus

bot: frajer

ja: cześć ide sobie

bot: gówno

ja: ??

bot: jak sie masz??

ja: dobrze

bot: dobrze

ja: jak sie masz??

bot: a jak tam twoja mamusia??

 

xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...