Skocz do zawartości

wolny temat


murdalow

Rekomendowane odpowiedzi

@Pieter: zabawa w moderatora i zarazem złamanie 4 punktu regulaminu. Jakby mi się chciało, to byś w tym momencie dostał kolejnego warna i tylko by odliczać do bana :P .

 

Co do pomysłu, to imho ssie. Nabijanie się z Kononowicza jest prymitywne i głupie, i ssie paukę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pieter: zabawa w moderatora i zarazem złamanie 4 punktu regulaminu. Jakby mi się chciało, to byś w tym momencie dostał kolejnego warna i tylko by odliczać do bana :P .

 

Co do pomysłu, to imho ssie. Nabijanie się z Kononowicza jest prymitywne i głupie, i ssie paukę.

Tu nie chodzi o nabijanie się z NIEGO tylko pokazanie grze że te wszystkie qrw... przegrywają co się z NIEGO śmieją bo to chory człowiek i nie można go wykorzystywać i przez ta gre chce zrobić na złośc tym qrwo.. co go wyrolowały.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś chciałem zrobić grę z moim szkolnym konserwatorem. ale jakoś nigdy nie miałem okazji walnąć mu fotki :P W grze miało chodzić o to że kolo biega goni uczniów i zbiera buty xD( ten kolo w szkole ściga nas za czarne podeszwy i nam buty zabiera) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zes sie pospieszyl z Kononowiczem.

chory człowiek i nie można go wykorzystywać
Moim zdaniem jest mniej chory od ciebie, poprostu jest baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo nie uswiadomiony.
Pomijając już aspekt moralny, Kononowicz przestał śmieszyć i wątpię czy taka giera by kogokolwiek ruszyła. :P
W pelni sie zgadzam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...