Skocz do zawartości

Sprawdź wytrzymałość


Matthew

Rekomendowane odpowiedzi

Warna mu xP

 

Dobra, zrobiłem teścik na najlepszym kompie, ale chyba program nie wytrzymał - doszedł do 50000+ i się wyłączył xD Nie ma szans, żeby na tym kompie nawet w gry jakieś grać ;3 Kupiłem go tylko właściwie dla szpanu i z myślą, że pójdą mi na nim najlepsze gry i programy... Okazało się jednak, że chodzą tak dobrze, że nie mam właściwie żadnej radości :D - gram i pracuję raczej na drugim, troszkę gorszym komputerze... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

A w jakich to jednostkach: Matthewach (w skrócie M)? Jeśli tak, to czy ilość M jest wprost proporcjonalna do ilości potrzebnych walnięć młotkiem w komputer siłą 300N, żeby go rozpierjapierpapier w kosmos ;l? W takim razie ja musiałbym przyrżnąć parę tysięcy razy :(

 

A tak serio, to nie rozumiem, dlaczego użyłeś słowa "wytrzymałość" O_o Ja do testów wydajnościowych wolę jednak używać 3D Marka ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Och rybko... XD Ten wynik chyba mówi sam za siebie, ile komp może maksymalnie zapamiętać liczb ( + obliczanie liczb pierwszych + rysowanie tego wszystkiego). Coś jak wydajność. Oczywiście GM jest wolniejszy, więc trzeba to przez ileś pomnożyć (sądząc po pewnej wypowiedzi (jakiegoś moda albo admina), przez 100).

 

Jeśli komuś się nudzi, może przepisać kod na C++ i zobaczyć jaka wyjdzie liczba. Jeśli większa (a założe się, że większa) to trzeba ją podzielić przez tą mniejszą i wyjdzie ci ile GM, na oko, jest wolniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...