Skocz do zawartości

Zablokowane gothic


LionX Dagger

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dobra mam już nazwę postanowiłem ją po prostu nazwać "gothic adventure"

I postanowiłem zmienić ten temat zamiast wymyślać tytuły to tu będę zamieszczał coraz to udoskonaloną grę

A co do sceptyków, (który uważają, że mi się nie uda) powiem tylko to, że mam większe szansę zrobić tego gothica niż nadro ze swoim

 

To co do tej chwili zrobiłem XD

>>Download<<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz robic gothica a nie wiesz, ze wymiary tekstur musza byc potega 2? beztytuutj3.png

Przykro mi cię rozczarować ale texturki są potęgowane przez 2 co do jakości to tak się domyślałem że na niektórych komputerach może wystąpić taki błąd to nie pierwsza ani ostatnia gra która tak działa (ach ten urok gm) przy innych kompach co ciekawe nie wiem czemu tak się dzieje może Może to przez rozdzielczości ale nie jestem pewien do końca

Co ciekawe arkanoid 3d nie ma (chyba) tego błędu w każdym razie nie ma go na kompie w pracowni informatycznej w szkole (będę musiał porównać czym się takim różnią)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry po jakiego ch.. sobie jedziecie takie nastawienie do niczego nie prowadzi a ogólnie ten Twój gothic szkoda że nie (gniot-hic) jest spoko jak porobisz tam jakieś bronie inne rzeczy fajną fabułe to będzie extra bo wprowadza świeżość na GMC bo mam gothica 3 ale wole czekać na Twoją gierke... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wroze ci swietlana przyszlosc, mistrzu, skoro nie umiesz wymyslec tytulu dla gry ;-D
hehe, i to mówi ten który prosił o "pomoc" przy fabule do Cursed. rządzisz ;)

 

baj de łej - parodia, parodią, ale jak z elementami rpg? uprościsz system gothicowy, czy dasz jakiś standardowy? i co z questami? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

system mam zamiar zrobić miej więcej taki jak w gothicu jedna troszkę zmieniony co do questów to wszystko w swoim czasie

 

Edit Muszę dopaści jakiś dobry przykład z inventory ewentualnie sam go zrobić

 

Edit : teraz akurat pracuje nad fabułą

 

Edit 01.05.07

sam teren (wiecie baz niczego żadnych drzew itp.) już wykonałem oto jak wygląda heightmap do gry

jest zniekształcony bo format musiałem zmienić a zmieniłem go w paincie więc wiecie ^^

Gothic_Adventure_heightmap.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

wiem wiem double post sorry ale no cóż temat mi spadł a chciałem się do was zwrócić i spytać czy wam się tnie oto plik

https://gmclan.org/up634_4_GA.html

po uruchomieniu jest mały test room wciśnijcie enter wtedy przejdziecie do głównej mapy gry i ona sobie trochę warzy potrzebne mi to wiedzieć bo jeśli bardzo się tnie to będę musiał podzielić mapę na sektory a jeśli chodzi znośnie to zostawię tak jak jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...