Skocz do zawartości

Potrzebujęł


zesio13

Rekomendowane odpowiedzi

hmm... czystka, czuje tu sprawke wszechmogącego. Rozumiem, że nikt z nas nie odpowiedział na jego pytanie i to stąd przeszła tedy trąba czystości. Prawdopodbnie wszechmogący miał rację, najlepiej pozwolić nabkom robić to co tak bardzo chcą a potem i tak się przekonają zę poprostu nie "umiom". Przepraszam za spam xD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Pablo, oczywiście, że czystka, bo jak się nie odpowiada nie na temat, to jest offtopic. Zobacz na post dziadkakleofasa. Koleś się pyta o sprity a nie o robienie Tibii...

 

i tak się przekonają zę poprostu nie "umiom"
No i właśnie o to chodzi, by sami się o tym przekonali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie o to chodzi, by sami się o tym przekonali.
to po co w ogóle odpowiadać? skoro i tak nie zrobią z tego niczego? btw. nie podałeś linka do spritów z tibi :PP

 

@Topic:

wejdź na www.tibia.org.pl tam w dziale forum znajdź dział "Fake'i" a w nim tutorial jak wyciągnąć sprity z tibi...

 

a tu masz program w którym jest trochę spritów...

 

KLIK!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
to po co w ogóle odpowiadać? skoro i tak nie zrobią z tego niczego? btw. nie podałeś linka do spritów z tibi tongue2.gifP
Bo po to jest ta strona. Mnie nie obchodzi czy koleś coś umie czy nie. Jeżeli zada jakieś pytanie, na które jest prosta odpowiedź, to jej udzielam, a nie bawię się w domysły.

- Spytał się o sprity, to mu dałem linka.

- Spyta się o mmorpg, można zarzucić mu przykładem.

- Jeżeli zacznie zadawać trywialne pytanie świadczące o braku elementarnej wiedzy, to odeślę go do kursów i dokumentacji

- Jeśli, mimo tego co napisalem wyżej, będzie się ciągle pytał o proste sprawy, to mu przestanę odpowiadać

- Zacznie podbijać tematy, dostanie warna.

 

Czy to taki trudny do zrozumienia schemat? Na gmclanie naprawdę nie jest potrzebna loża szyderców, która tylko pierdzi w stołek. Trzeba wymyśleć jakąś dotkliwą formę kary dla takich prześmiewców, co by się oduczyli nabijania postów przy każdej tego typu okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem ja dodam, że Patrysław oficjalnie stworzył temat w którym prosił o umieszczanie próśb o grafiki tylko tam. Leży przypięty w Valhalli (https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=2239&st=0) i nie wiem, dlaczego nikt z tego nie korzysta. ;_;

 

Po za tym Ranmus się za bardzo nie wysiliłeś z tym linkiem. Daleś mu prosto do gogli (Do którego dotrzeć prosto) i zrobiłeś mu smaka na więcej linków zapewnie. A sam temat łamie regulamin, który jako tako trzeba respektować. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo po to jest ta strona. Mnie nie obchodzi czy koleś coś umie czy nie. Jeżeli zada jakieś pytanie, na które jest prosta odpowiedź, to jej udzielam, a nie bawię się w domysły.

- Spytał się o sprity, to mu dałem linka.

- Spyta się o mmorpg, można zarzucić mu przykładem.

- Jeżeli zacznie zadawać trywialne pytanie świadczące o braku elementarnej wiedzy, to odeślę go do kursów i dokumentacji

- Jeśli, mimo tego co napisalem wyżej, będzie się ciągle pytał o proste sprawy, to mu przestanę odpowiadać

- Zacznie podbijać tematy, dostanie warna.

 

Czy to taki trudny do zrozumienia schemat? Na gmclanie naprawdę nie jest potrzebna loża szyderców, która tylko pierdzi w stołek. Trzeba wymyśleć jakąś dotkliwą formę kary dla takich prześmiewców, co by się oduczyli nabijania postów przy każdej tego typu okazji.

dobra już dobra nie wściekaj się tak <_< zrozumiałem i od tej pory będę tego schematu się trzymał...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

@Pieter: Ależ ja się nie wściekam, jestem całkiem spokojny. :)

 

@dziadekkleofas:

A jaki związek "Szukam grafika" ma z tym tematem? Poza tym co z tego, że się nie wysiliłem, na pierwszej stronie google image są grafiki z tibii. ale zawsze lepsze to niż jęczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...