Skocz do zawartości

Jak zrobić grę? Filmik.


Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie, wy nie wiecie??? On zrobił program do rozpakowywania plików! :P Dlatego nic nie ma, tylko jest uruchomienie programu xD Daję 666/10...co z tego, że to przerobiony WinRAR xP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgrałem tam plik, tylko się u was nie wyświetla. Trochę przy tym pokonbinuję. ;)

Nie wiem do końca czy mam się śmiać czy płakać. Ubolewam nad Twoim stopniu inteligęcji, jeszcze, że nie wpakowałeś filmu do RAR'a to jeszcze wciskasz nam kit, że u nas to nie chodzi. :D Normalnie nie mogę, może jeszcze powiesz, że u ciebie ten RAR chodzi? LOOOOL (śmich na sali). Dam ci dobrą darmową radę. Jak już wspominali koledzy zaaploaduj plik na YouToube lub na Video Google. Jeżeli to dla Ciebie kłopot to możesz wlnąć ten pliczek nie na uploader tylko na RapidShare. Mimo wszystko jestem ciekaw jakąkaszanę nakręciłeś :D.

Pozdrawiam

Szymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś skompresować to w jakimś DivX i dać na Youtube ;p . Jak chcesz, to ja to mogę dać na YouTube. Poza tym, ja bym radził nakręcić jeszcze raz, bo wykonywałeś dużo chaotycznych ruchów, na dodatek ten oczojebny theme do Windowsa... Mogłeś dać domyślny i nie robić tych chaotycznych ruchów. Poza tym, przydałby się głos lektora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dotrwałem do końca tego 'filmu'. Chaos i oczokochający (bądź też oczoj**ny) theme. Patrzenie na to po prostu męczy... Kiedyś jeden użytkownik robił flashowe tutoriale - one były lepsze.

 

2 gwiazdki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...