Skocz do zawartości

Gramy w Red Alert 2!!!


Ranmus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak jest to nielegalne, ale z Tymonem uzgodniliśmy, że w drodze wyjątku i starości gry (7 lat), można przymknąć oko na regulamin.

Może nie długo zaczniemy grać w takie sławy jak Doom I, II, Half-Life, CS 1.5, DODa starego, Quake, TFC i inne tego typu STARE sławy nielegalnie, co?

W sumie nie da się tego skomentować.

@TOPIC:

Gra ma swoje lata ale nadal mi się podoba. Może wpadnę i pogram z jakimś gmclanowiczem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Może nie długo zaczniemy grać w takie sławy jak Doom I, II, Half-Life, CS 1.5, DODa starego, Quake, TFC i inne tego typu STARE sławy nielegalnie, co?

W sumie nie da się tego skomentować.

A może jeszcze raz przeczytasz i tym razem pojmiesz sens zwrotu "w drodze wyjątku"? Jak coś się nie podoba, to se zaloz wlasny serwis i tam pozakladaj tematy o ww. grach. Dopieprzasz się na siłę do dwuletniego tematu, a wtedy to nawet nie byłeś tutaj zarestrowany, więc tym bardziej nie powinieneś się wypowiadać na ten temat chłopcze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam, wszystkich jestem to nowy, wiec wypada sie przedstawić;)

 

Na forum trafiłem szukając informacji jak zagrać w RA 2 YR online, na początku probowalem waszegos sposobu z forum, ale okazal sie nie do wykonania przez mojego kupla, co mnie specjalnie nie zdziwilo, biorac pod uwage jego komputerowy spryt:/ Poszedlem wiec za ciosem i znalazlem sposob na troche prostrze rozwiazanie, wykorzystujace TCP/IP i Hamachi2, dzieki czemu w Reda moga zagrac takze uzytkownicy Visty, W7 i innych wynalazkow. Dowiedzialem sie o tym przy okazji karkolomnej proby instalacji, moda Reborn na zmodyfikowana wersje RA2YR znaleziona gdzies w necie.

Jesli ktos jest zainteresowany pograniem to chetnie napisze jakis tutorial, tymbardziej, ze mod Reborn aktualnie w wersji 1.1, jest jakosciowo na b. wysokim poziomie. Z rozmow z tworca moda dowiedzialem sie, ze pracuje nad wersja 1.2, a dodatkowo zastanawia sie nad zorganizowaniem jakichs mistrzostw. Podsumowujac, jesli macie ochote pograc dajcie znac w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Witam, wszystkich jestem to nowy, wiec wypada sie przedstawić ;)

 

Na forum trafiłem szukając informacji jak zagrać w RA 2 YR online, na początku probowalem waszegos sposobu z forum, ale okazal sie nie do wykonania przez mojego kupla, co mnie specjalnie nie zdziwilo, biorac pod uwage jego komputerowy spryt:/ Poszedlem wiec za ciosem i znalazlem sposob na troche prostrze rozwiazanie, wykorzystujace TCP/IP i Hamachi2, dzieki czemu w Reda moga zagrac takze uzytkownicy Visty, W7 i innych wynalazkow. Dowiedzialem sie o tym przy okazji karkolomnej proby instalacji, moda Reborn na zmodyfikowana wersje RA2YR znaleziona gdzies w necie.

Jesli ktos jest zainteresowany pograniem to chetnie napisze jakis tutorial, tymbardziej, ze mod Reborn aktualnie w wersji 1.1, jest jakosciowo na b. wysokim poziomie. Z rozmow z tworca moda dowiedzialem sie, ze pracuje nad wersja 1.2, a dodatkowo zastanawia sie nad zorganizowaniem jakichs mistrzostw. Podsumowujac, jesli macie ochote pograc dajcie znac w tym temacie.

 

Jeżeli jeszcze przeglądasz to forum to proszę cie napisz tu jak zagrać w RA2 na Win7 albo mi na

 

 

GG:1233867

 

Z góry wielkie thx!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...