Skocz do zawartości

[Gra] PAPER!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

O to zapowiedź pierwszej gry jednoosobowego teamu Human Studio.

 

Tytuł: Paper

Gatunek: FPP

Premiera: Listopad 2004

Engine: Gm60

Fabuła: Jest rok 2008. Na szczęśliwej planecie Ziemia toczy się szczęśliwe życie. W laboratorium "Science and Technology" naukowcy pracują nad przejściem międzywymiarowym. Prace trwały, aż do pierwszej wersji testowej portalu. Postawili go w zabezpieczonym miejscu, a naukowcy przeszli do pomieszczenia z komputerami. Uruchomili portal i... czekali 20 minut. Już chcieli wyłączyć portal, aż tu nagle zaczeły z niego wychodzić papierowe ludziki! Pozamieniały wszystko w papier a naukowców zabrały ze sobą! Ty graczu jesteś agentem ochrony w SAT i musisz uratować naukowców w laboratorium! Kręte korytarze i przeciwnicy z papieru. Trzeba uważać! Ruszaj!

 

Gra będzie typową strzelaniną FPP ala Doom II. Wszystko będzie wyglądać tak, jakby było z papieru, ( :) ) tzn. wszystko białe z czarnymi konturami itp. Muzyki brak. W końcu w papierowym świecie nie ma radia czy czegoś takiego. ;) Będą ogdłosy gniecenia i darcia kartki papieru (śmierć papierowego ludzika), strzał i krzyk głównego bohatera. Screenów nie dam, bo jeszcze w tym miesiącu premiera. Gra gotowa gdzieś ok. 40%.

 

Nie "team'u", lecz "teamu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Pietrus Pan. Sam to wymyśliłeś? Bo mi się wydaje, że gdzieś jest projekt papierowego Quake'a. :)

 

Powiedz coś więcej na temat engine'u, bo widzę, że uzywasz gm6. Będziesz pisał własny, gotowiec czy może DLLek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pietrus Pan. Sam to wymyśliłeś? Bo mi się wydaje, że gdzieś jest projekt papierowego Quake'a. :)

 

Powiedz cos wiecej na temat engine'u, bo widze ze uzywasz gm6. Bedziesz pisal wlasny, gotowiec czy moze dll'ek?

 

Ad.1) Sam. Projekt papierowego Quake'a? Nie znam nawe.t :D Ja nawet nie gram w Quake'a, nigdy nie grałem... Heh...

 

Ad.2) Robię to tak jak opisał Mark w tutorialu o grach 3D. ;) Bez skryptów. :) Z tym engine chodziło mi, że w jakim programie to robie. :P Nie chciało mi się dłużej pisać :D

 

PS. Mam problem z narysowaniem broni. xD Nie moge dłoni narysować. xD

Edytowane przez Patrysław (Beaver Interactive)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...