Skocz do zawartości

Lu Adventures


Nikas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja nie kluce sie o to ze moje gry sa do niczego

mi chodzi o to ze moderatora to sie zawsze bedzie chwalilo a takiego mnie to nigdy chdzbym nawet Call of duty w game makerze stworzyl....

 

niue umiem mailem dam na uploader

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do sondu

Tymon- proszesadu on mi ukradl narysowanego ludzika!!

Sad-to idz kup kredki i jeszcze raz namaluj....

LUDZIE JAK ZROBIE SAM GRE TEZ JEST WEDLUG WAS DO DUPY BO NIE SZANUJECIE TAKICH NOOOBOW JAK JA I TYLE!

Użycie grafiki komputerowej bez zgody autora to zwykła kradzież. Wiesz czym są prawa autorskie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra wez mozesz zamknac juz ten temat wogole nie bylo tej gry jestem do niczego moje gry tak samo po co ja tu jescze jestem

 

dziadekkleofas a ty jakbys sie czul jakbys sie staral(bo ja sie staram chce zebyscie wkoncu napisali ze zrobilem fajna gre)a tu nigdy nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wogole nie bylo tej gry

 

Jest na moim dysku. Co za bzdury pleciesz. :<

 

dziadekkleofas a ty jakbys sie czul jakbys sie staral(bo ja sie staram chce zebyscie wkoncu napisali ze zrobilem fajna gre)a tu nigdy nic

 

Nikas: Ja NIGDY nie zrobiłem dobrej gry na poziomie np. Borka czy TeeGee, a tym bardziej Jakluba. Ale nie robię z tego powodu kłótni.

Po za tym się nie starasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uspokójcie się do jasnej cholery, bo wam wszystkim warny dam.

 

Sprawa oceniania gier - gry może komentować każdy, nie musi robić gier lepszych. guXio pomimo, że robi słabe gry, ma prawo powiedzieć o pewnej grze, że jest słaba. Każdy może. Pokaż mi recenzenta CD-Action który zrobił grę lepszą od Drivera 3, na którym nie pozostawili suchej nitki.

 

Sprawa wykorzystania grafiki - nie wolno bez zgody autora wykorzystywać grafik, chyba, że autor pozwoli na to. Jeżeli autor nic nie napisał to znaczy, że trzeba się go zapytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE JAK ZROBIE SAM GRE TEZ JEST WEDLUG WAS DO DUPY BO NIE SZANUJECIE TAKICH NOOOBOW JAK JA I TYLE!

 

Bez sensu wogóle... jakiś kompleks czy coś :/. Te gry poprostu są marne, niby co w nich jest innowacyjnego? Fajnego? Ciekawego? Kolejny ludzik z marnym silnikiem platformowki co tylko chodzi i skacze. Pojmij - w grze ma być coś "nowego" coś czego nie było. Powinna być odjechana, czy twoim zdaniem to co zrobiłeś jest super? Bo nas zachwyci nie coś co jest przecietne, niezłe lub dobre. To coś musi być super wypasione ponieważ gniotów mamy już pełno. Ja ci dam taką radę. Nie pokazuj swoich pierwszych gier, posiedz przy GMie dłużej, poucz się, rób gry takie tylko dla siebie i staraj się sam wymyślać nowe rozwiązania nie zrzynajac z przykładów, moje pierwsze gry też nie były super... wlasicie gry ktore zobaczył GMclan to M&L, M&L Reaktywacja, Mario Get it - tutaj uważam ze nastąpił przełom w mojej znajomości GMa mimo że gra nie była super (ale fajna błagam xD niech ktos to powie xD) i potem Mario Brawl Online. Ta ostatnia odniosła nawet jakiś sukces.

 

PS: Wiece że zagadał do mnie grafik który z tworzenia grafiki się utrzymuje i oferuje mi swoją pomoc ^^. (jupi!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE JAK ZROBIE SAM GRE TEZ JEST WEDLUG WAS DO DUPY BO NIE SZANUJECIE TAKICH NOOOBOW JAK JA I TYLE!

 

W pełni się zgadzam! Ja też mam wrażenie że oni lubią tylko Blacka, Propaganje, Jakluba, Winszu, Micansera, spyra, Tymona, Adstera, Marmota, Borka i kilku innych. A Ranmusowi to się tylko podlizują!

 

P.S: To nie była obraza...

 

 

GMClanowicze nie lubią ludzi z rangą która nie sięga "Forum Veteran"!

 

I pierwszy raz na forum stawiam tą buźkę: :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Nikas i Cyberdog, piszecie głupoty i tyle. Chcecie dowodu, proszę bardzo:

 

https://forum.gmclan.org/index.php?act=Sear...er&mid=1408

https://forum.gmclan.org/index.php?act=Sear...ser&mid=993

 

Teraz klikacie na linki ze znaczkami >> i przeskakujecie do ostatniej strony. W ten sposób można zobaczyć jak TeeGee i Propaganja pojawili się PIERWSZY RAZ na GMCLAN i co zaprezentowali. W przypadku TeeGee pierwsze posty jakie napisał na naszym forum, to temat:

https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=3260&hl=

 

A Propaganja zawitał na nasze forum zakładając takie tematy i pisząc w nich posty:

https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=2413&hl=

https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=2412&hl=

 

I ktoś po nich jechał na samym początku? NIE.

 

 

Jaki z tego wniosek? Ocena nie jest zależna czy kogoś znamy czy nie, tylko jego produkcji, tak jak to przedstawiłem powyżej.

 

 

LUDZIE JAK ZROBIE SAM GRE TEZ JEST WEDLUG WAS DO DUPY BO NIE SZANUJECIE TAKICH NOOOBOW JAK JA I TYLE!
A może warto by było spojrzeć na swoje produkcje bardziej krytycznie? Jeżeli ludzie piszą, że gra jest do tyłka, to coś w tym być musi. A jak nie wierzysz, to weź załóż temat forum na cda.pl czy dobreprogramy.pl i zobaczymy jakie tam będą opinie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może warto by było spojrzeć na swoj produkcje bardziej krytycznie?

I tu się z Ranmusem zgadzam! Wszystkie moje dotychczasowe gry nie są wrzucone na GmClan bo według mnie są do d***. A ty Nikas powinieneś się trochę ograniczyć, a nie robisz grę w jeden dzień. Nie dość, że wykorzystałeś grafę Tymona to jeszcze użyłeś nicka Dziadekkleofas©®!

Ocena gry 2/10 (dwa punkty więcej bo jest lepsza od Adventures of Rastaman)

NIE SZANUJECIE TAKICH NOOOBOW JAK JA I TYLE!

A widziałeś moją sygne? :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi, Ranmus, nie chodzi o to że jak gra jest dobra, ale wystawiona z rangą "chicken" wszyscy mówią że dup*a. A na przykład* w "Valhalli".

 

* Przykładu Ci nie dam.

 

P.S: Za tego "Ceyberdog'a" już chciałem napisać "rianmus"...

P.P.S: On tylko wystawił grę na ocenę a co się porobiło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boże jakie to żałosne... ktoś odj**ie gniota i potem narzeka że się nam nie podoba... Czy ty nie widzisz jakie to słabe jest?

Trochę samokrytyki ludzie, tu nie ma twojej mamy... nikt ci nie powie "o synku jakie to ładne" nawet jesli takie nie jest :/. Skoro ludziom się nie podoba to moze prównaj to z gierkami z takich stronek z minigrami gdzie 80% to fangamy i gry jakichś zwykłych ludzi. Bo ja szczerze wole juz cos na kurniku znaleść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Ale mi, Ranmus, nie chodzi o to że jak gra jest dobra, ale wystawiona z rangą "chicken"
Ehh... Zwykła literówka, już poprawione. Dobrze teraz?

 

Ale mi, Ranmus, nie chodzi o to że jak gra jest dobra, ale wystawiona z rangą "chicken"

A Ty dalej swoje. A jaką rangę mieli TeeGee czy Propaganja w momencie, kiedy się tu zarejestrowali i mając 0 postów zaprezentowali swoje produkcje - Magii oraz Back? Chicken czy Forum Veteran, jak myślisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, bo to nie ranga lecz podpis. biggrin.gif

 

Co to da ,że tymon będzie miał rangę chicken. Jak ludzie oceniają twoją grę to nie patrzą ile masz postów tylko czy gra jest dobra. Jak by Tymon wydał największy badziew to na pewno nikt by nie pisał iż gra jest bardzo dobra tylko dlatego, że ma wyskoką rangę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyberdog, mylisz się! To jest ranga. :)

 

 

Przepraszam, że pozwolę sobie napisać tu jeszcze jeden (albo dwa...) post. Ale co z tego że jest napis "chicken" skoro pod nim jest równe 10 niebieskich kwadracików? :D :) :P :lol: :jezor: :sp_ike: ;) B)

 

 

 

A gra jest bardzo dobra! I nie mówię tego z litości do Nikasa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...