Skocz do zawartości

Lu Adventures


Nikas

Rekomendowane odpowiedzi

Tytul:Lu Adventures

 

Gatunek:Platformowka

 

Opis:Dziadekkleofas wyslal nas w tjemnicza pelna przygod kraine.Pomoz lu sie z niej wydostac iii.....i to jest demko wiec sie tak nie ciesz :P :P

 

Download: http://www.gmclan.org/up1486_4_Lu_Adventures.html

Rozmiar:1855kb :blink:

 

Autorzy

 

Programowanie:Nikas(glowny bohater jest z przykladu Tymona)

Fabula:Nikas

Muzyka:Nikas

Grafika:Nikas

 

Screeny:

1. http://www.gmclan.org/uploader/1486/LA.gif

2. http://www.gmclan.org/uploader/1486/LA2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

przeciez pisalem ze ludzika wzialem z przykladu Tymona!! wy to nie umiecie szanowac newbie :crying: zaraz lookbe co ty guxio masz w swoim uploaderku pewnie super exktra zeczy co??!! no i co guxio sam nie robiles lepszych gierek np tootwierac policja!! wez....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O_q Kolejny gniot do zgniecenia :/ A po za tym robisz gry prawie tak szybko jak ja za młodości Zwolnij chłopie troche, i zrób coś porządniejszego.

Guxio, tu powinieneś być najciszej. Robiłeś gorsze gierki, a się udzielasz, a jak tobie ktoś coś mówił o zwolnieniu to olewałeś.

 

Co do gry: ten bohater to rzeczywiście własność Tymona! Przynajmniej menu jest i sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no :] dzieki za dobra komente :] jupii wkoncu jakas dobra gra ktura zrobilem (powtarzam glowny bohater jest to ludzik tymona,wzalem jeszcze skakanie bojak ja robie welug sibei skakanie to cos mam chyba zle z grawitacja bo cos za wolno ludzik opada a jak zrobe ze dobrze opada to sie zatrzymac nichce :P)

Tymon w jakim programie robisz te ludziki??(sory za maly offtop)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guxio, tu powinieneś być najciszej. Robiłeś gorsze gierki, a się udzielasz, a jak tobie ktoś coś mówił o zwolnieniu to olewałeś.

 

Weź mi powiedz kiedy wydałem ostatniego gniota? (nie licząc na ligę bo tam robie tak dla jaj :P) Miesiąc temu? Dwa? Nie, więcej! Teraz się zabrałem za poważniejsze gry, np. Jedna z moich gier ma mieć premierę 2009 :]

 

Nie wdawaj się w kłótnię. ;3

Tymon

 

Edit: Ostatnia moja gierka jest z 13.10.2006

 

@Tymon: Po prostu wnerwia mnie to, że mówią, jakbym ja wczoraj i przed wczoraj wydał jakiegoś gniota, a to już prawie pół roku...

 

Ja rozumiem, ale olej takie zaczepki. ;P

Tymon

 

@Tymon: Dobra już siedzę cicho :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:angry: :angry: :angry: POWIEDZCIE JAKA MAM ZROBIC GRE BY WAM SIE PODOBALO!!!!!????JAK ZROBI MODERATOR NAWET TAKI SHIT JAK TO TO WSYZYSCY CHWALA BO CHCA PODLIZAC SIE!!!!! :crying: a jak taki noobek jak ja to gowno do niczego gniot leeee wez nie dawaj tych gier!!! :crying:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znam linkow nie udowodnie ale wszystkie moje gry wam sie nie podobaja zawsze ocena 2 moze jednak nie moderator tylko mnie nie lubicie i tyle! :(

 

https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=4824 i wszyscy ze fajna gra bo zrobil to wasz lubiany jaklub (nie muwie ze jeste glupia ale czym sie ruzni od mojej??praiwe nuczym ale no wkoncu jaklub to jaklub a nikas to nikas nie??)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znam linkow nie udowodnie ale wszystkie moje gry wam sie nie podobaja zawsze ocena 2 moze jednak nie moderator tylko mnie nie lubicie i tyle! :(

 

Po prostu wszystkie twoje gry to są typowe "Hello World"'y, które każdy programista pisze na początek gdy się zapoznaje z programem. Naprawdę, my robiliśmy takie same i nie potrzeba nam powtórek z rozrywki jako pełnej gry. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:crying: a moje inne gry sam je robilem ale tez gnio gnio gniot chociaz nie weim jak bym sie na forum wysilil i stworzyl gre to i tak dla was bedzie zla!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co tam rpzerobilem co??to ze wstawie jeden obiejkt ze 100 w calej grze to jeste przerobka??!! :( wstwilem twojego ludzika i to wszystko a reszte sam zrobilem powymyslalem a wy...wy....ehhhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie!nie chce sztucznych ocen!!i czemu mi nie wiezysz ze sam reszte zrobilem??

ja ta gre zrobilem na klckach bo ja nie umiem na kodach gier robic ja wszystko robie na klocach tylko twoj ludzik jest na kodach z przykladu a reszte sam zroilem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nikas: klimacik się nie liczy? Tak, liczy się, a klimaciku w Maddo House jest bardzo dużo. Zrób Maddo House 2 (za pozwoleniem jakluba, bez ripów itp) to wystawię wysoką ocenę.

 

Edit: O, mamo, a weź mi powiedz, czy jak moje gry zrównywali z gównem to ja też się tak denerwowałem? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie!nie chce sztucznych ocen!!i czemu mi nie wiezysz ze sam reszte zrobilem??
Co z tego że resztę zrobiłeś? W przykładzie cały kod był właśnie w jednym obiekcie bohatera.

 

A ocena jest ironiczna, nie sztuczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do sondu

Tymon- proszesadu on mi ukradl narysowanego ludzika!!

Sad-to idz kup kredki i jeszcze raz namaluj....

 

 

LUDZIE JAK ZROBIE SAM GRE TEZ JEST WEDLUG WAS DO DUPY BO NIE SZANUJECIE TAKICH NOOOBOW JAK JA I TYLE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...