Skocz do zawartości

Zablokowane Propaman i najgorsze gry w internecie ;)


propaganja

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiedziałem gdzie wrzucić, moja kilkudniowe wypociny żeby stworzyć to ok. 1 minutowe arcydzieło które napewno przebije Bagińskiego i jego katedre ;p A tak na poważnie to miało być logo, no i w sumie wyszło logo, co ja będę gadał:

http://www.gmclan.org/up993.html

plik: logo.rar waga ok. 4mb

ogladajcie i oceniajcie brothers.

Od siebie moge dodac ze podobne animacje wykorzystuje w t[r.i.p]ie i lucky dayu (ups chyba sie wygadałem) które robie sobie "dorywczo" no i w "większych" postaciach s SoulJah

Sorki za kiepską jakość spróbuję coś poprawić w tej sprawie ;)

Pokój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu zastanawiam się czy doceniać to Pańskie upodobanie do brutalizmu, czy też być temu przeciwny, ale szczerze mówiąc moja psycha pod tym względem jest podobnie zryta :death: ...film niczego sobie... :tv_happy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie tam zapędy do brutalności? :P Ja jestem pokojowo nastawiony chlopak i muchy bym nie ksrzywdził ;p a wyżywanie sie na ludkach z wielkimi głowami to już zupełnie inna sprawa, ale takie gierki pozwalają się chyba nieco odstresować ;) A filmik i tak musze zrobić chyba w nieco lepszej jakości bo jak pojawia się ściana z napisem to chyba nie da rady go nawet przeczytac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo ale Back1 to jeszcze nie aż taki hardcore ;) bardziej już dwójka, a najbardziej - sam już nie wiem czy trip czy lucky day, jedną z tych gierek skoncze, drugiej nie, porobie troche tej i troche tej i wybiore lepsza. W końcu jak juz zrobiłem logo to wypadałoby też zrobić gre B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...