Skocz do zawartości

Zablokowane Młotek


Maximal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 232
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności

Młotkoredakszyn:

 

Na głupie i głupawe pytania naszych użyszkodników jak zwykle odpowiadać będzie, uwielbiany przez nas wszystkich, tandem naczelnych szyderców gmclanu: blacky & dziadzia kleofas. A na deser jak zwykle pastwienie się nad n00bem oraz opowieść przy kominku z cyklu "101 niezwykłych przygód bigsharka". Dodatkowo przygotowaliśmy dla Was cykl felietonów pod jakże dumnie brzmiącym szyldem "wyłowione z uploadera", w którym infltrujemy zasoby chomikowane przez gmclanowiczów. Zapuszczamy się w najciemniejsze zakamarki wirtualnych katalogów, obalamy mity i ujawniamy suche fakty.

 

Zapraszamy do lektury!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty co mi tu za czarny PR odstawiasz, panie admin? :P

 

-----

 

Nasz ulubiony Dziadzio Kleo zobowiązał się napisać reckę Gregg the Egg. Jesteśmy coraz bliżej wypełnienia całego planu, towarzysze! :D Została zapowiedź SoulJah i recenzja Mario Brawl Online. Widziałem, że w MBO grało trochę ludzi z forum, może ktoś z was coś jednak napisze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuu łaaaa :) Widzę, że coś poważniejszego tutaj powstaje :D Smutne, że nikt nie chce stworzyć zapowiedzi SoulJah - a gierka sama w sobie całkiem fajna, a i tematyka mi się podoba (reggae! rasta!) :) Jeżeli na prawdę nie macie nikogo chętnego to ja się zgłaszam, ale nie przyrzekam, że napiszę porządną recenzję (ale się postaram). :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie robić kącik humoru, to zadbajcie o to, żeby ten humor był porządny. Co jak co, ale żaden z komiksów Wolfoxera, Adstera, Supervadera czy Guxia mnie nie rozśmieszył, a chcecie z tym wychodzić do zina.

 

Za dużo Linuxa, Marmot...już dawno nie zaliczyłeś żadnej zabawnej "zwiechy" systemu, dlatego zbytnio spoważniałeś :lol: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoważniałem, ale to chyba nie od Linuksa emot11.gif .

Czy ty się nigdy człowieku nie uśmiechniesz? ;)

 

Tak już na poważnie-widać, że wiele osób nie chce w "Młotku" humoru, więc ta kwestia jak dla mnie jest zamknięta.

 

Przyznaję się też, że jestem durniem, bo potraktowałem opinię administratora zbyt "na serio" i z tego chyba wynikła cała ta jeszcze bardziej durna dyskusja o humorze. Proszę o pokutę i rozgrzeszenie, gdyż wszystko to widocznie moja wina (Wniosek wyciągnięty na podstawie niektórych postów, których treść "zalatywała" szyderstwem)

 

Oczywiście zamach z 11 września to też moja wina. ADIS opracowałem u siebie w domu, a umierające z głodu w ślepych uliczkach indyjskie dzieci własnoręcznie wyrzuciłem na ulicę. Koniec :]

 

Po prostu część postów po moich poprzednich wypowiedziach odebrałem bardzo poważnie :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Floodnik: Recenzja stanowczo za krótka, nie nadaje się.

 

-----

 

Potrzebna jest zapowiedź SoulJah i recenzja Mario Brawl Online. Kto chce, kto chce, malowane owce? :D

 

EDIT: Dopiero teraz zobaczyłem! :P Anaconda, zapowiedź SoulJah jest twoja! :) W razie gdybyś miał jakieś pytania, to możesz pisać do mnie na gg, a jeśli nie masz numeru to napisz PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stałymi redami są chyba przecież Patrysław i Dark Maximal, prawda?

A to, że każdy inny może pisać recenzje to jeszcze lepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego pisze ogół. Myślisz, że ktokolwiek ma tu tyle czasu, by pisać stale dla zinu. Jak dla mnie "free for all" jest najlepszym rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jak ja i każdy! (Zwłaszcza chcę zobaczyć moją reckę MAGI i reakcje innych na jej temat) ;)

Może trochę przesadziłem z tym czasem mimo wszystko-ja tam pewnie czas bym znalazł :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a potem wydamy CD-Młotek i będzie kosztował Smugglerowe "czypiędziesiąt" :)

 

Na papierze zdjęciowym najwyższej jakości tuszem...

Ja sobie go przerysuję :P

 

A tak na serio-można pomyśleć po kilku numerach o wprowadzeniu zina na DVDika CDA-ktoś chyba nawet o tym wspominał. Zły pomysł na pewno to to nie jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy post w temacie:

"Młotek" będzie rozpowszechniany w formie PDF. Każdy kolejny numer będzie można ściągnąć wprost z GMCLANu. Wersji online nie przewidujemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuu łaaaa :) Widzę, że coś poważniejszego tutaj powstaje :D Smutne, że nikt nie chce stworzyć zapowiedzi SoulJah - a gierka sama w sobie całkiem fajna, a i tematyka mi się podoba (reggae! rasta!) :) Jeżeli na prawdę nie macie nikogo chętnego to ja się zgłaszam, ale nie przyrzekam, że napiszę porządną recenzję (ale się postaram). :)

E tam zadanie będziesz miał zarąbiście ułatwione bo to co ci wyśle jest jakieś 3,4x bardziej rozbudowane niz poprzednie demko, wiec nawet samo wypisanie co juz jest i co prawdopodobnie bedzie - bedzie zarombiscie ulatwione bo jest tego duzo ;)

Tylko musisz mi dac jakies 2,3 dni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj propaganja :) Pisanie zapowiedzi nie polega tylko na wypisaniu konkretów, a przynajmniej ja tak uważam. Trzeba nadać tekstowi jakiś "stajl" ;) I mam już nawet pomysł jak to zrobić :D A jeśli chodzi o te kilka dni, to jeśli nie koliduje to z godziną zero (wydaniem Młotka) to mi to tam nie przeszkadza ;) Bylebym nie miał tylko kilku godzin na napisanie zapowiedzi ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czesc i czolem : )

 

Pierwszy moj post, ciesze sie ze trafilem na poczatek tworzenia sie czegos ciekawego - E-zin na tematy okolo Game Makerowe. Jako zupelnie zielony w temacie GM ale za to z checiami na zrobienie wlasnego Red Alerta ; ) jestem chyba jednym z docelowych odbiorcow.

Totez przybywam jak gora do Mahometa. Ktos juz pisal, abyscie nie zapomnieli o tych zielonych ludzikach wsrod ktorych macie propagowac programik. Co chcialbym znalezc w takim pierwszym numerze?

 

Ano od poczatku i po Bozemu jak przystalo..

Z czym wlasciwie je sie ten cały GejmMejker? Jaka jest jego historia w duuzym skrocie? Czym jest to forum i kim sa Ci ludzie ktorzy tu pisza? Czy nalezy traktowac GM tylko jako zabawe w wolnej chwili by moc pochwalic sie znajomym swoim wlasnym pacmanem czy moze da sie na tym zarobic kokosy? Jakie umiejetnosci i ile czasu nalezy poswiecic by stworzyc pierwsza i najprostsza gra a ile by wydac cos na wzor MAGI? (jestem na forum od kilkudziesieciu minut, dopiero zaczalem sie tu rozgladac, nie jestem pewien czy to najbardziej profesjonalne "tutejsze" wydanie gry)

 

Widzialbym to w jednym ogolnym tekscie lub 2-3 co bardziej rozbudowanych..

Poza tym oczywiscie: jak wejsc w posiadanie GM i jak to dziala, czyli jak zaczac prace (mam nadzieje ze zabawe rowniez) z programem, gdzie znalezc tutoriale i pomoc? (tutaj? : )

Itd itp.. dla zwyklego uzytkownika, ktoremu marzylo sie kiedys o zrobienie wlasnej gry- zainspirujcie ludzi, pokazcie gdzie i jak zaczac realizowac wlasne pomysly. Wiekszosc swiatka internetowego chyba jednak nie slyszalo o GM... wiec dzialajcie :)

Obiecuje byc z Wami od pierwszego numeru a w miare swoich postepow i rozeznaniu w temacie bede mogl Was wspierac.. jesli sie do tego czasu utrzymacie, a czego Wam serdecznie zycze ;]

 

Ide wiecej pobuszowac na forum, poogladac, poczytac, posciagac pomoce.. i biore sie za tego Red Alerta ; D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...