Skocz do zawartości

Zablokowane Młotek


Maximal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 232
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Patrysław bardzo chciał, żebym napisał coś o Lidze 24, ale z braku czasu spowodowanym wieloma obowiązkami :] , stwierdziłem, że zobaczę jak wygląda to w ogóle po pierwszym numerze i jak mi się spodoba, to wtedy napiszę jakieś artykuły o życiu forum, ew. felietony jakieś. Nawet już mam temat, który zapewne nie przypadnie Patrysławowi i Spyro do gustu, jednak postaram się być w nim jak najbardziej obiektywnym :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Ja proponuję żeby ktoś przygotował artykuły z cyklu zagadkowych tajemnic gmclanu. Proponuję takie dwa temaciki, które niejednego użytkownika już zaintrygowały:

 

- "Marot, zaginiony brat Marmota"

- "Jakim i Jaklub. Przypadek czy skrywana prawda?"

 

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym obstawiał przy "Młotku" w formie bardziej ogólnej tzn. po części promującej Game Making wśród opinii publicznej (Bardziej dla kompletnie nierozeznanych w temacie Game Makera ludzi) Tematy, takie jak...

- "Marot, zaginiony brat Marmota"

- "Jakim i Jaklub. Przypadek czy skrywana prawda?"

...niezbyt obchodzą przeciętnego Gościa naszego forum. Proponuję oprócz tego typu tematów, jaki podał Ranma, stworzyć dział o naszym forum i o Game Makerze tzn. po co w ogóle ono jest i co to jest Game Maker itp.

 

PS. A może jak już mamy pisać dla siebie, to w każdym nowym numerze można opisać jednego z userów (taki dział "Pod oszczałem" :lol: np: w nr.1 możecie opisać mnie :P (albo zacznijmy od adminów i modów))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Wiesz Adster, to był tylko taki żarcik, aluzja do tego, że ww. osoby z racji podobieństwa ksywek niektórym osobom się czasem mylą (nie mówię tylko o sobie, ale ja miałem tylko kłopoty z Marotem, bo miał pierwszego avatara Marmota).

 

No i zgadzam się z Tobą, że Zin powinien promować głównie Game Making. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu żarcik? Może powstać dział poświęcony takim pier****m :)

A te tematy, podane przez Ciebie, zabrzmiały (prawie) zupełnie poważnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomina to trochę menu z Call of Duty smile.gif
no bo na Call Of Duty się wzorowałem :)

 

ja bym był za: "czy bigshark dalej jest wśród nas" i obstawiał bym LittleFisha że to on xD bo jak tylko Rekin znikną to Rybka się pojawił(a) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Legenda o kilku wilkach, czyli jak to się stało, że kilku userów miało wilka w awatarze"

"Magnetyczna moc Almory a forum GMCLAN"

"Powody, dla których Tymon wiesza się na żyrandolu"

 

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba koniecznie napisać zapowiedź SoulJah, recenzję Mario Brawl Online i recenzję Gregg the Egg. Wszystkie gry są naprawdę fajne, a pisząc zapowiedź SJ dostajecie wyjątkową możliwość wcześniejszego pogrania w demko. Kto chętny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...